Kuu kahaneb 30.maist 6. juunini 15.37

Universum suunab fookuse tuleviku kujundamisele - kohanemisele uue energiamustriga. 
Esile kerkivad allasurutud traumad ja nendest toituvad deemonid.
Universum suunab fookuse tuleviku kujundamisele - kohanemisele uue energiamustriga. Kujunemas on tungiv vajadus loobuda vanadest mustritest (ego väest ) ja alla anda oma eheda ja puhta algse olemuse vajadustele. See on hirmutav. Miks?

23.mai  Täiskuuteenistuse ajal toimus osalejate peentasandite tasakaalustamine ja joondamine varem nimetatud uutesse energiatesse, mis annab igale ühele ja kogu inimkonnale uue hingamise. Teenistus kestis viis tundi ja lõppes õhtul kell 20. Selle jooksul leevenesid massiivse psüühilise vastuolu pinged ja traumapõhiste entiteetide energeetilised jäljed, mis viis ajupoolkerade tasakaalustamiseni.
See protsess kestis 30.maini, mil Vanakuuteenistuse ajal käivitus taas traumapõhiste entiteetide energeetiliste jälgede eemaldamine osalejate eluenergia väljast. Teenistus kestis kuus tundi ja oli intensiivne. Järgneva nädala jooksul võib esile kerkida mälestusi traumasid põhjustanud olukordadest (sh läbi elude).

6.juuni Kuuloometeenistus toob leevendust. Kuu loomine on kell 15.37.
Algab energeetiline ettevalmistus Küprose rännakuks.
~

Järgmiste Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.


Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!Eelmine
Täiskuu 23.mai 16.53
Järgmine
Uus Kuuring - tantsud deemonitega

Lisa kommentaar

Email again: