Täiskuu 23.mai 16.53

Teekond Täiskuuni - alistumise teekond
Universum suunab fookuse tuleviku kujundamisele - kohanemisele uue energiamustriga. Kujunemas on tungiv vajadus loobuda vanadest mustritest (ego väest ) ja alla anda oma eheda ja puhta algse olemuse vajadustele. See on hirmutav. Miks?

8. mai Kuuloometeenistusega Sõnni märgis algas osalejate nende vanadest mustritest loobumise teekond, mis takistavad ehedatele olemuslikele vajadustele alistumist, sest Kuu loomise aeg on uute alguste ja kavatsuste kujunemise aeg, on see teadlik või mitte. Meenutagem, et kriitiline punkt arenguteljel (8.04.) käivitas uued protsessid. Uues seisundis on Maa energiasammastik, laienenud on loomulike väekohtade geomeetria ja omavaheline ühendus, mis kindlustab loomuliku energiavahetuse Maa orgaanilises energiavõrgustikus. Päike läks kuueaastasesse vesinik-heelium transformatsiooniprotsessi, mis mõjutab kogu elu meie planeedil ja palju muud huvitavat on toimumas.
Neile, kes on valmis(tunud) maailmade avardumiseks, on see hea aeg. On palju ideid ja uut energiat ideede teostamiseks. Kui nii pole, siis vanad kurnavad mustrid avalduvad erineval, tihti ebamugaval viisil. Kuuloometeenistusega algaski nende uute (vanade) piirangute vabastamine. Esile tulid viha, sellega kaasuvad tervendamata iidsed südamehaavad ja seetõttu lahkunud hingeosad (eluenergia) ning samuti iidsed kodeeringud. Viha ja kodeeringute leevendamine teenistuse käigus käivitas südamehaavade tervenemise ning hingeosade naasmise. See on kestev protsess, millega võisid kaasneda nii seletamatud kurbuse/masenduse hood kui ka vastupandamatu soov magada (hingeosade naasmise ajal) järgneva kahe nädala jooksul.
Kasvava kuu teenistus 15.mail toetas seda põhjalikku tervenemise protsessi. Kuu liikus II veerandisse kell 14.48. Sel ajal toimunud teenistus kestis kuus tundi, mille jooksul toimus osalejate Hõbeniidi (Südametasandite) taastamine ja joondamine. Samas südamehaavade tervenemine ja hingeosade naasmine jätkus kuni Täiskuuni 23.mail. Täiskuu tipp on 16.53. Täiskuuteenistuse ajal toimub osalejate peentasandite tasakaalustamine ja joondamine eelnimetatud uutesse energiatesse, mis annab igale ühele ja kogu inimkonnale uue hingamise.
~

Järgmiste Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.


Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!


Eelmine
8. mai Kuu loomine, 06.21
Järgmine
Kuu kahaneb 30.maist 6. juunini 15.37

Kommentaarid

  • Imbi Arumäe  •  23. mai 2024
    Kõik toimib tahan magada väsimus
    Tänud

Lisa kommentaar

Email again: