Valitsen nähtamatut. Valdan rahu.
 

Mina, Magissa, vahendan inimkehastuste, flora, fauna, Maa, universumite ja Galaktika süsteemide taastamist nende algse mustriga.
Minu tüüpi tervendavaid meediumeid on maailmas loetud arv.
Minu loodud tervendavas ruumis kaovad seletamatute tervise- ja meeleolu-, jm häirete algpõhjused.

Minu vahendatud seansid (nimetan neid teenistusteks, teostuvad ka rännakutena maailma erinevates paikades) käivituvad vajadusel ja ajakohaselt isikule, gruppidele, süsteemidele.

Erakohtumised teostuvad minu meediastuudios (C.R..Jakobsoni tänav 14,Tallinn); kokkuleppeliselt mujal, ka koduvisiitidena, või kaugseassidena.

Teenistused - kaugseansid -  hõlmavad mahukat teadvustamata või teadvustatud olemuslike massiivide energeetilist vabastamist ja taastamist algse mustri järgi.
Tulemusena muutub isiklik sünnimomendi energiajälg, mis viib ootamatult esilekerkinud, jõuliste või pikalt kurnanud seisundite, olukordade, suhete, haiguste jne pöördumatu tervenemiseni.

Seansi/teenistuse/rännaku kestvus sõltub teostatava töö mahust ja lõpeb siis, kui kõik vajalik ja võimalik antud hetkel on teostatud.
Tulemuste ilmnemine sõltub piirangute ja algpõhjuste sügavusest, mahust ja seansijärgsete juhendite täitmisest.

Panused seansside/teenistuste/rännakute käivitamiseks ei sõltu minu tahtest.

Kõike juhib Kõrgem Vägi, Algne Teadmus.
~
Mina, Magissa, olen oma tiitlit kandnud aegade algusest, läbi kõikide kehastuste ja ka edaspidi.
"Magissa" ("teadmanaine" kreeka keeles) ja Valge nõid on üks ja sama.  
Magissa on vahendaja maade ja taevaste vahel. Ta teab sellest, mis on varjatud, mis on saladus. Temal on kaasasündinud võime näha seoseid peene ja füüsilise maailma vahel. Ta valdab inimteadmisi ja iidseid tarkusi, selgeltnägemist ja vaimset nägemisvõimet. Teab elust ja surmast inimlikul tasandil, tunnetab maailmasid ja kehastusi.
Kõrgajastu teadmanaisest saab öelda, et ta on valitseja läbi seoste teadvustamise.
Magissa oma olemusega tajub, vahendab ja mõttega käivitab vajalikke taastavaid muutusi.  
Magissa ei saa oma vaimse olemise tõttu kasutada musta maagiat, sest tema vaim on tugevam kui tumedad jõud.
~

Kuuteenistused
Minu teenistus teostub kõrgajastutele kohaselt. See on tervendava keskkonna loomine - nagu kunagi ammu ka kõrgtsivilisatsiooni templites. Templis algab teenistus 
 igale osalejale algse, ainulaadse  (hinge)mustri lõimimisega füüsilisse tasandisse  ja sellest käivitunud tervenemise toetamine. 
Teenistused käivituvad ja teostuvad vastuseks osalejate soovidele ja vajadustele. Tulemused on sama võimsad kui osaleja valmisolek ennast ümber häälestada uutele võimalustele, tervenemisele.

Teenistused toimuvad kuufaaside vahetumise ajal. Seetõttu nimetan neid Kuuteenistusteks Kuutemplis. 
Kuufaaside vahetumise ajad on siin.
Iga teenistuse kohta on põhjalikum teade artiklina ja kommentaaridena siin blogis .
Tagasiside selle kohta, mis teenistuse ajal  toimub, esitan alati artikli kommentaaris.


Teenistuste tulemusena on lihtne ümber häälestuda uude kättejõudnud kõrgaega. See on suhete tasakaalustumine, see on suhte iseendaga - eheda olemusliku tunnetuse taastamine, selguse loomine, füüsiline tervenemine, vaimne, hingeline ja materiaalne küllus. 

Kui soovid Magissaga kohtuda või osaleda Kuutempli distantsteenistustel, jäta oma kontaktandmed siia:

Email again:
Email again:

Suure Muutuse Akna ja Galaktilise Ühtega (teostus 21.12.2012) kaasnev magnetjoonte kohandumine planeedil esitab tõsise väljakutse meie füüsilise, mentaalse ja vaimse tasakaalu säilimiseks eelolevatel aastatel. 

Ma olen Südameteekonna meetodi omandanud Drunvalo Melchizedeki seminaridel ja retriitidel 2005-2007 planeedi erinevates paikades püramiide aktiveerides.


Email again:


Kas oled huvitatud maailma erinevates paikades toimuvate minu poolt juhatatud süvatervendavate rännakute infost? Palun jäta mulle teade: 

Email again: