Uus Kuuring - tantsud deemonitega

Kuigi Noorkuu on hea aeg plaanide tegemiseks ja soovide teele saatmiseks, on see suurte nihete, sh suvise Pööripäeva (suvi algab 20.juuni kell 23.50) eelne aeg keeruline.
Neljapäeval, 6. juunil kell 15.38 toimus kuuloomine Kaksikute märgis. Algab uus Kuu ring ja 14. juunil kell 08.18 liigub noor Kuu teise veerandisse.
Kuigi Noorkuu on hea aeg plaanide tegemiseks ja soovide teele saatmiseks, on see suurte nihete, sh suvise Pööripäeva (suvi algab 20.juuni kell 23.50) eelne aeg keeruline. Tähtis on küll enda soovid täpselt sõnastada ning avatud südamega teele saata, kuid mõnelegi on see keeruline aeg. Seni varjatud ravimata traumad ja "õhuaugud" ning "mustad keerised" elujõu väljas avalduvad "deemonitena", kes ei taha oma võimu loovutada. Sellegipoolest keskendu, usalda ennast, usalda elu, usalda universumit ja see, mida sa vajad, jõuab mingil moel, varem või hiljem sinuni.

Astroloogid mainivad, et teemad, millega seoses nüüd sihte seadma hakata, on suhtlemine, õppimine ja infovahetus, mõtte- ja kirjatöö ning seltskondlik läbikäimine; samuti liikumine, väljasõidud, reisimine. Saab ka hoogu anda igapäevastele tegemisetele ning mõelda, kuidas tihendada suhtlust ja koostööd õdede-vendade, naabrite ja sugulastega.

Tasub olla uudishimulik ja eelarvamustevaba, avatud uutele ideedele ja suhtlusele erinevate inimestega – just nende kaudu liigub kõige olulisem teave ja tarkus.

Vältida tuleb enese liigset killustamist, lobisemist, kuulujuttude levitamist ning asjatut tormlemist ja sehkendamist.

Seekordne noorkuu on ühenduses vägagi õnneliku taevaseisuga, Päikese ja Veenuse konjunktsiooniga, mis aitab hoogustada seltskondlikku suhtlemist ja edendada armuasju. Niisiis alusta selle noorkuu ajal midagi eriti ilusat ja panusta suhete hoidmisse ja edendamisse!

Samas mõjutavad Kuu loomist ka tõsisemad aspektid, sest Päike, Kuu ja Veenus on jõudmas kohe kvadraati Saturniga. Tuleb arvestada, et ehkki ohtralt võimalusi on õhus, ei laabu kõik niisama iseenesest – oma õnne ja edu eest tuleb vastutus võtta, ennast distsiplineerida ja mitte peljata vaeva nägemist.

Loomise päeval ja ööl Kuud taevas näha ei ole, sest ta asub Päikesele väga lähedal. Kui Kuu loomise päev sobis vaikseks mõtisklemiseks ja planeerimiseks, soovide läbi mõtlemiseks, siis aktiivselt tegutsema hakata tasub paari päeva pärast, siis, kui noorkuusirp on pärast päikeseloojangut õhtutaevas nähtav.

Kuuloometeenistus 6.juunil kestis seitse tundi ja lõppes kell üheksa õhtul. Osalejatele oli teenistuse toime vabastav vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Leevenesid viha ja süü ning nendest kujunenud sügava psüühilise vastuolu pinged, eriti närvisüsteemi tasanditel. Taastus metabolistliku ja vaimsete kehatasandite ühendus. Kuuloometeenistus mõjutas sügavalt nii keha kui vaimu, tuues kaasa erinevaid seisundeid. Leevenes eelpool nimetatud "deemonite" mõju igapäevaelus kui pikemas plaanis. Need aga, kellel deemonid taltsutatud, kogevad võimsat vabanemist ja selgust.

Järgmiste Kuuteenistuste-kaugseansside ajal (14. juunil kl. 08.18, Täiskuu   22. juunil kl. 04.07) toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid

vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.


Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!Eelmine
Kuu kahaneb 30.maist 6. juunini 15.37
Järgmine
Esimene suvine kuuring

Lisa kommentaar

Email again: