Vanakuu

Vanakuuteenistus T 08.05.2018 05:09.  Vanakuuteenistusel toimub sünnipäraste annete vabastamine loitsude ahelaist.
Eelmine, Roosa Täiskuuteenistus tingimusteta armastuse roosas energias algas kl 3 ja kestis 3 tundi. Kolme loetud tunni jooksul toimusid vastavalt osalejate taotlustele, vajadustele ja valmisolekule järgmised taastavad momendid:
1. DNA puhastamine kahjustustest
2. hingeosade naasmine koos eluenergia informatsiooniga
3. pereliikmete poolt teostatud kurnavate psüühiliste manipulatsioonide eemaldamine.
Täiskuuteenistus tõi kaasa jõulise eluvibratsiooni tõusmise, sest toimus mustade saatanlike varjude kahjustuste tervendamine (dna).
Täiskuuteenistuse toime aitab jätkata või teha algust kurnavate suhtemustrite muutmiseks, aga toetab ka edu saavutamist ja tasakaalu säilitamist eelolevate pingeliste kuude jooksul muudel tasanditel.

Praegu toimuva Pluto retrograadi ajal oleme jätkuvalt tunnistajaks "saatana käsilaste" mustade tegude nähtavaks tulekule. Teenistuste toime annab võimaluse viia ka need saatanlikud vormid uude joondumisse. Tulemusena muutuvad need vanad ja tulutud üksused (t)oimetuks.
Pluto retograadi aeg on ka tõhusa tervenemise ja uuenemise aeg. Eriti siis, kui on tegemist sügavate tervendamata haavadega. Fookuses on ka heaolu ja väe võimendumine neile, kes selleks valmis on. Eriti soodsad ajad on 9.-13. mail neile, kes on teadlikud, valmis vastu võtma oma sünnipäraseid andeid.

Järgmisel, Vanakuuteenistusel toimub sünnipäraste annete vabastamine loitsude ahelaist.

Oled oodatud!

Vanakuuteenistuse@8.4 eelsel ajal Marsi ja Pluuto ühendus mõjub jätkuvalt, kuid on vähem terav ja hakkab vaikselt oma mõju kaotama.

Seevastu hakkab nädala teises tooni andma Marsi ja Uraani tugev pingeseis, mis mõjub terve maikuu jooksul (ning hiljem veel ka juuli keskpaigast kuni oktoobri alguseni). Nõrgemal kujul võib aspekti mõju tunda olla ka juunis ja juuli esimeses nädalas.

See aspekt on seotud mässumeelsuse, provokatsioonide ning ootamatute ja äkiliste olukordadega. Samuti on see seis seotud suurte ümberkorralduste ja sageli isegi revolutsiooniliste muudatustega. Ja kuna see aspekt kestab seekord Marsi retrograadsuse tõttu niivõrd pikalt, siis on ka rohkem aega selleks, et need muudatused jõuaksid toimuda.
Seega on mai, juuli teine pool ning terve august ja september ajaks, mil maailmas võivad aset leida suured muutused ja ümberkorraldused, mis võivad sageli olla ettearvamatu ja äkilise iseloomuga. Suurenenud on nii tehnoloogiliste katastroofide kui ka loodusõnnetuste (eriti maavärinate) tõenäosus.

Nädala teises pooles hakkab mõjuma Merkuuri ja Pluuto pingeseis. See aspekt on sageli seotud vaimse surve ja propagandaga. Omi ideid ja arvamusi surutakse teistele jõuliselt peale ega ei olda nõus oma seisukohti muutma. Infovahetuse, kommunikatsiooni ja liikumise-reisimisega võib ette tulla pingelisi ja keerulisi olukordi. Palju on erinevat laadi „kallutatud informatsiooni” ja ka päris ehedaid libauudiseid. Aspekt kestab vaid õnneks umbes kuni 11. maini.

Päikese- Neptuuni hea aspekt toob nädala teise poolde suurenenud tundlikkust ja loovat fantaasiarikkust.

Samas aktiviseerub nädala teises pooles ka Veenuse-Neptuuni ebasoodne asetus, mis toob suhete teemas kaasa kas mustad või roosad prillid. Ehk siis annab suhetes tooni see, mida kas kardetakse või loodetakse. Esineb rohkem soovmõtlemist ehk siis mingite fantaasiate mõju all olemist.

Sul on võimalik teha isiklik raviplaan:
1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150€
5. variant: süvatervendav rännak 300
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: indivisuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Järgmised süvatervendavad raviseansid on 3. ja 7. mail kl 22-23. Süvatervendav raviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Selle toime mõjutab haigete rakude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside aengu.
Kaugraviseanssi on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid.
Kaugraviseanss teostub vastavalt vajadustele mõnel õhtul nädalas kl 22-23.
Kaugraviseansi ettevalmistamine toimub kokkulepitud kellaajal individuaalselt enne raviseanssi.
Kaugraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja vajadusel teine peale seanssi.
Kaugraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
Eelmine
Roosa Täiskuu E 30.04.2018 03:58
Järgmine
Kuu loomine 15.mail kl 14:48

Kommentaarid

 • Magissa  •  11. mai 2018
  Vanakuuteenistus toimus nii:
  esimese kolme tunni jooksul naasid hingeosad - so eluenergia, mis kunagi mingites situatsioonides kaduma läinud. See oli väga kaua eemal olnud energia, mis andis sügava une ja selle ajal võis olla ka kummalisi unenägusid, mis seotud eelmiste elude sündmustega.
  Vanakuuteenistuse teine osa oli tulvil samuti uue energia lõimumisega. Kuid see energia oli seotud iidsete loitsude, manade ja kaetistega, mille abil vajalik eluenergia oli kättesaamatuks muutunud.
  Naasev eluenergia tekitas eripärase seisundi, kuid lõpptulemusena oli väga vabastav toimega. Neile, kes on ettevõtlikumad, on nüüdsest edaspidi kättesaadavad julged lahendused ja uuendused elus.

  Järgmine, Kuuloometeenistus loob hea võimaluse uute plaanide eostamiseks.
 • Magissa  •  11. mai 2018
  Loitsudest vabastav Vanakuuteenistus algas kl 23.00 esmaspäeval ja kestis 10 tundi.
  ...

Lisa kommentaar

Email again: