Vanakuuteenistus 25.03.2022 07:37

25.03.2022 07:37
Kevade esimese Vanakuuteenistuse ajal jätkub nende pingete vabastamine, mille juured on sügaval peidus olnud. Teenistus toimub 25. märtsi hommikul kl.07:37, kui Kuu liigub viimasesse veerandisse.

Kevadise pööripäeva eelne Täiskuuteenistus oli väge täis. Teenistus kestis seitse tundi ja lõppes 18.märtsil kl 14.17. Täiskuu tipp oli kl 9.17. Teenistuse aktiivne toime kestis kevadeni. Kevad algas 20.märtsil kl 17.33.

Täiskuuteenistuse seitsme tunni jooksul tulid esile
täieliku ja osalise energia ülevõtmise kahjud olemusenergias. Need olid põhjustanud tasakaalutuse ajupoolkerade vahel. Teenistuse tulemusena vabanes osalejate energiasüsteem seestunud energiast. Aktiveerusid energiakeerised, toimus olemusenergia joondamine ja tasakaalustamine. Siiani kestab ajupoolkerade tasakaalustamine. See mõjutab taju ja tunnetust, selgust otsuste tegemisel ning lõpuks elujõudu. Virgub närvi- ja hormonaalsüsteem, edaspidi vaibuvad valud liikumiselundkonnas.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.

©2022 Magissa


Eelmine
18.03.2022 09:17 Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine 01.aprillil 09:24

Kommentaarid

 • Magissa  •  26. märts 2022
  Kevade esimene Kuu loomine on 01.aprillil kl 09:24.
  Teostub Kuuloometeenistus, mille käigus osalejad vabanevad järgmistest mustadest kihtidest oma olemusenergias. Kuuloometeenistus toimib eesmärgiga tõsta elujõudu, kohaneda muutustega ning terveneda vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.

  25.märtsi, kevade esimese Vanakuuteenistuse ajal jätkus nende pingete vabastamine, mille juured olid sügaval peidus olnud.
  Teenistus toimus 25. märtsi hommikul, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse, kestis kolm tundi ja lõppes poole kümne paiku.
  Teenistuse ajal korrastusid madalamate peentasandite energiakeerised ja -liinid. See piirkond olemusenergias tagab ühenduse füüsilise keha ja vaimsete peentasandite vahel ning vastutab püsiva heaolutunde ja tervenemise eest. Blokeeringutena avaldusid kõik energeetiliselt teostatud kahjud (mmk-d ja satanistlikud, nõuka aegsed, samuti energia ülevõtmised). Teenistuse tulemusena eemaldus seestunud energia, korrastusid baasmustrid ja vaimse sünnikanali kahjud.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  
  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 ja 120.
  1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: