Kuu loomine 01.aprillil 09:24

1.aprillil toimub Kuuloometeenistus. 
" Teie minevikust pole midagi, mida saaksite kasutada võrdluspunktina, et mõista, kuhu te lähete, sest loote hetkest hetkesse kõike uut. Elate sünkroonselt, mitte aja või programmide järgi. Te lahkute korduvatest mustritest ja programmidest, millesse oleme kogu oma eksistentsi lukustatud ja mis meid enam ei teeni. Teid juhib vaim ja loote eksistentsi, mida pole kunagi varem loodud." Teri Wade
Kevade esimene Kuu loomine on 01.aprillil kl 09:24.
Teostub Kuuloometeenistus, mille käigus osalejad vabanevad järgmistest mustadest kihtidest oma olemusenergias. Kuuloometeenistus toimib eesmärgiga tõsta elujõudu, kohaneda muutustega ning terveneda vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele*.

25.märtsi, kevade esimese Vanakuuteenistuse ajal jätkus nende pingete vabastamine, mille juured olid sügaval peidus olnud.
Teenistus toimus 25. märtsi hommikul, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse, kestis kolm tundi ja lõppes poole kümne paiku.
Teenistuse ajal korrastusid madalamate peentasandite energiakeerised ja -liinid. See piirkond olemusenergias tagab ühenduse füüsilise keha ja vaimsete peentasandite vahel ning vastutab püsiva heaolutunde ja tervenemise eest. Blokeeringutena avaldusid kõik energeetiliselt teostatud kahjud (mmk-d ja satanistlikud, nõuka aegsed, samuti energia ülevõtmised). Teenistuse tulemusena eemaldus seestunud energia, korrastusid baasmustrid ja vaimse sünnikanali kahjud.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 ja 120.


©2022 Magissa

* Mõtisklemiseks:
"Süsinikupõhisest kristallipõhiseks... Inimkond läbib uuendusi ja ümberkorraldamist süsiniku baasilt kristallipõhiseks. See on olnud pidev protsess ja oleme nüüd teadlikud sellest, mis meiega toimub. Nende kõrgemate sageduste tõttu toimub see kiiremini kui kunagi varem ja peate panustama sellesse, mis teiega toimub. See on teie isiklik töö ja pidage meeles, et kõik ,mis teid käivitab, on teie päästikud. Mida kiiremini need päästikud teilt vabastatakse, seda kiiremini see transformatsioon edeneb. Meie kehade uuendamine, juhtmestik ja ümberkalibreerimine sõltub teie valguse sagedusest. See töö on individuaalne ja sagedus ainult teile omane. Need, kes töötavad selle nimel, et puhastada oma süsteemi hirmust, blokeeritud emotsioonidest ja tihedast energiast, on kõrgema vibratsiooniga ja saavad nüüd vastu võtta kõrgemaid valguse sagedusi. Tähendus, kõrgemad valgusandmed, teave, arusaam jne. Toimub see, et need energiad voolavad kergemini, te puhastate teed. See, mis meie kehaga raku tasandil toimub, on see, et need kõrgemad valguse sagedused sisenevad meie rakkudesse ja eraldavad need valgusega, nii et nad ei ole nii tihedalt kokku pakitud. Pidage meeles, Valgus on teave. Nii et ma ütlen, et me muutume kergemaks... sõna otseses mõttes ja selle valgusega kaasneb uskumatu teave, arusaam ja teadmised. Oleme muutumas kergemaks, vähem kolmandas mõõtmes.
Kergemaks muutumise näide on see, et me ei ihka enam nii rasket ja tihedat toitu nagu loomset valku... Me lihtsalt ei vaja seda enam nii palju. Ma kuulen paljusid inimesi ütlemas, et ma ei söö enam liha, kuid tegelikult on see, mis toimub, et kuulate oma keha, mis on muutuses. See on põhjus, miks ma ütlen, et lõpuks saab inimrassist ainult taimne liik.
See kõik on selle Ülestõusmisprotsessi tõttu. Ülestõus on teie hingetehnoloogia, mis toimub teie füüsilise avatariga. See toimub praegu, et saaksite aidata luua sellele planeedile ja inimliikidele täiesti teistsugust tulevikku. Teie minevikust pole midagi, mida saaksite kasutada võrdluspunktina, et mõista, kuhu te lähete, sest loote hetkest hetkesse kõike uut. Elate sünkroonselt, mitte aja või programmide järgi. Te lahkute korduvatest mustritest ja programmidest, millesse oleme kogu oma eksistentsi lukustatud ja mis meid enam ei teeni. Teid juhib vaim ja loote eksistentsi, mida pole kunagi varem loodud.
Kõrgemad sagedused tõmmatakse teie reaalsusesse, samal ajal kui tihedamad sagedused langevad. See protsess toimub paljudega meist ja see toimub pigem sidusalt, te kaotate ajahetki. Ma nimetasin neid tõrgeteks... Kõik on hästi, hinnanguid pole, sest teid juhib teie hinge vaatenurk, mis on teie, väga intelligentne sina ja see teab teie jaoks parimat. Oma hinge pidepunktist on igaüks teist täpselt seal, kus olema peate, vastasel juhul viiakse teid teatud geograafilisse asukohta, et saavutada selles elus oma täielik potentsiaal. Põhjuseks on see, et olete kas teatud sageduste vastuvõtja, mida vajate, või olete isik, kes saadab teatud sagedused teatud põhjusel sellesse muutunud asukohta. Põhimõtteliselt olete siis vastuvõtja või saatja. Niisiis, kuidas see Ülestõusmisprotsess võimalikult sujuvalt kulgeda, peate sellele protsessile alistuma!"
Teri Wade
https://www.terriwade.com/about-terri-ready

Eelmine
Vanakuuteenistus 25.03.2022 07:37
Järgmine
Kasvav Kuu 09.aprillil 09:48

Kommentaarid

 • Magissa  •  3. aprill 2022
  Kuu liigub II veerandisse 09.04.2022 09:48. Kasvava kuu energia toob esile need blokeeringud minevikust, mis takistavad lahenduste avaldumist uute energiatega kaasnevate vajaduste jaoks. Kasvava kuu teenistus leevendab blokeeringuid.

  Kevade esimene Kuuloometeenistus 01.aprillil kestis viis tundi ja lõppes kl 11:24. Kuu loomine toimus kl 9:24. Kuuloometeenistuse käigus osalejad vabanesid sügavatest mustadest energiakihtidest oma olemusenergias. Vabanesid need peidetud pinged, mis mõjutasid läbivalt kogu olemusenergiast.
  Kuuloometeenistuse tulemusena tõuseb elujõud, on lihtsam kohaneda muutustega ning terveneda vastavalt oma valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.   Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: