Vanakuuteenistus 21.10

Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD  manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
Hingedeaja oktoobri Täiskuuteenistus algas veidi peale südaööd ja lõppes kl 3-ks 14.oktoobri varahommikul.
Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega. Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel. Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta tegemiste ankurdamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja need takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Sest tuletagem meelde seda vaimset seadust - need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Sügiseste energeetiliste joondumiste toetamiseks vabanesid Täiskuuteenistusel osalejad  (ja nende poolt nimetatud lähedased ning kohad) kõigepealt geneetilise koodi kahjustustest ja  surnute hingede kurnavast mõjust.
Rakutuumas asuv geneetiline kood on olemuslike võimete, annete ja elujõu allikas.
Seejärel toimus vaimsete peentasandite korrastamine. Sellega kaasnes tugevate ja sügavate musta maagiaga (sh miilitsa ja NKVD poolt) tehtud  kahjude eemaldamine kuni baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjudeni välja.
Täiskuuteenistuse tulemusena avardus osalejate teadvus kõrgeimate  kättesaadavate tasanditeni. Eemaldatud energeetilised piirangud vabastavad füüsilise keha, suhted ja materiaalse maailma kurnavatest blokeeringutest.
Olgem julged ja tähelepanelikud uue informatsiooni ja võimaluste suhtes, ärgem magagem neid (enam) maha ja võtkem väljakutsed julgelt vastu.
Täiskuuteenistuse põhjapanevat toimet toetavad sügisesed jalutuskäigud looduses, suhtlemine puude ja veekogudega, eriti merega.

Järgmine teenistus
kahaneva kuu energias toimub  21.oktoobri õhtul.
Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.


~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Täiskuuteenistus öösel vastu 14.10
Järgmine
Kuuloometeenistus 28.oktoobri varahommikul

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. oktoober 2019
  Hingedeaja oktoobri Vanakuuteenistus kestis 3 tundi ja lõppes kl 23-ks 21.oktoobril.
  Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega. Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel eriti Kuu loomise ajal.
  Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu ja edu eostamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja nende takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Sest tuletagem meelde seda vaimset seadust - need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.

  Sügiseste energeetiliste joondumiste toetamiseks vabanesid Vanakuuteenistusel osalejad  (ja nende poolt nimetatud lähedased ning kohad) kõigepealt kõikide vaimsete peentasandite kahjustustest. ja iidsete koodide piirangutest. Nimetatud kahjude ja piirangute eemaldamine aktiveeris osalejate neid energiakeeriseid, millele tavaliselt tähelepanu ei pööra. Peentasandite korrastamine ja iidsete koodide eemaldamise tulemusena käivitas kaua pinges olnud energiakeerised. Seetõttu on nende energiakeeriste aktiveerumine vaevaline ja jätkub eeloleva nädala jooksul. Vanakuuteenistusel osalejad võivad kogeda tervenemise kriisi: kehale ja meelele võõraid, tundmatuid aistinguid jm erinevaid ebameeldivusi. Sel puhul on soovitav juua rohkem vett, võtta aeg maha ja teha hingamisharjutusi, viibida värskes õhus, vältida liigseid koormusi nii füüsilises kui suhteplaanis. Selle tulemusena käivituvad uued tervenemised ja tulevad uued võimalused.

  Järgmine, Kuuloometeenistus öösael vastu 28.oktoobrit keskendub musta maagia kurnavate seisundite eemaldamisele osalejate elust.

  Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
  ~~~

Lisa kommentaar

Email again: