Täiskuuteenistus öösel vastu 14.10

Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu eostamine.
Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja seda takistavad asjad teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule oma elurada käia.
Need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite" manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
5.oktoobri Noorkuuteenistus algas kl 20 paiku ja kestis kolm tundi.
Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega.
Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel. Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta tegemiste ankurdamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja need takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Sest tuletan meelde seda vaimset seadust - need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Sügiseste energeetiliste joondumiste ajal vabanesid Noorkuuteenistusel osalejad musta maagia manipulatsioonidest (muuhulgas ka nõuka "organite" poolt tehtud kahjustustest), toimus geneetilise koodi taastamine, vaimsete peentasandite korrastamine. Jätkus eelmise, Kuuloometeenistuse ajal alguse saanud iidsete koodide "murdmine", mis on kahjustasid rakutuuma geneetilist koodi - olemuslike võimete, annete ja elujõu allikat.

Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.

Järgmine teenistus
Täiskuuteenistus toimub pühapäeva öösel vastu esmaspäeva, 14.oktoobrit.
~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
05. oktoobril kl 19:47 - Kuu kasv toob hingedeaja
Järgmine
Vanakuuteenistus 21.10

Kommentaarid

 • Magissa  •  14. oktoober 2019
  Oktoobri Täiskuuteenistus algas veidi peale südaööd ja lõppes kl 3-ks.
  Selle teenistuse ajal toimus osalejate energias joondumine, mis aitab toime tulla sügisperioodile iseloomulike protsessidega. Eesti sügisele iseloomulik kliima ja päikese aktiivsus toovad esile varjupooled. Need võivad saada takistuseks järgmise aasta edu ja heaolu eostamisel. Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta tegemiste ankurdamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja need takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule seda elurada käia. Sest tuletagem meelde seda vaimset seadust - need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
  Sügiseste energeetiliste joondumiste toetamiseks vabanesid Täiskuuteenistusel osalejad (ja nende poolt nimetatud lähedased ning kohad) kõigepealt geneetilise koodi kahjustustest ja surnute hingede kurnavast mõjust. Rakutuumas asuv geneetiline kood on olemuslike võimete, annete ja elujõu allikas.
  Seejärel toimus vaimsete peentasandite korrastamine. Sellega kaasnes tugevate ja sügavate musta maagiaga (sh miilitsa ja NKVD poolt) tehtud kahjude eemaldamine kuni baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjudeni välja.

  Täiskuuteenistuse tulemusena avardus osalejate teadvus kõrgeimate kättesaadavate tasanditeni välja. Eemaldatud piirangud vabastavad füüsilise keha, suhted ja materiaalse maailma kurnavatest blokeeringutest.
  Olge julged ja tähelepanelikud uue informatsioonid ja võimaluste suhtes, ärge magage neid (enam) maha ja võtke väljakutsed julgelt vastu.

  Täiskuuteenistuse põhjapanevat toimet toetavad sügisesed jalutuskäigud looduses, suhtlemine puude ja veekogudega, eriti merega.

  Järgmine teenistus kahaneva kuu energias toimub 21.oktoobri õhtul.

  Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.

  ***

Lisa kommentaar

Email again: