11.05.15 Vanakuuteenistus© ürgsetel teemadel

Mai täiskuu oli taas Punane täiskuu mõjusfääris, kolmas põhjalikke muutusi seadev täiskuu Skorpionis meie eludes. See, Punase täiskuu ja ürgse kevadpüha kombinatsioon viib osalejad väga kaugetesse aegadesse, et jõuda ebamugavate seisundite sügavate algpõhjuste mõistmiseni ja vabastamiseni. 
Ettevalmitused on tehtud, järgnevad pöördelised teenistused osalejatele sobivatel tundidel.
Keskendume naiselikkuse avanemisele, õigluse seadmisele ja uute seoste ning suhete loomisele igapäeva hetkedes.
Vanakuuteenistus jõuab kätte 11.05.2015 kl 13:36.
Vanakuuteenistus kahanevas väes vabastab ja puhastab olemusenergiat nendest koormavatest lubadustest, mis oleme teinud sünnieelsetes aegades. Need lubadused on tehtud kunagi vanas energias, ning mõjuvad pärssivalt praegu uue hapra mustriga kohanemisel. 
Teenistuse käigus saab iga osaleja tunda uut värsket tunnetust iseendast. Iidsetest lubadustest, loitsudest vabanemine avab uued võimalused suhetes, töödes, elamistes ja tervises.  

Teenistustel osalemise ajal on oluline püsida meditatiivses seisundis. See tähendab valida igas hetkes asjad ja tegevused, mis pakuvad rõõmu ja rahulikku meelt.  Valmisolek loobuda vanast ning kaasa minna uute algustega määrab teenistuste mahu ja isikliku edu. 
 
Täiskuuteenistusest osalemise saab kinnitada panusega 12€ Südamekontole*. Kohtade puhastamine on tasuta. Teenistus toimib lähedastele salakingitusena.
Osalejate ja kohtade andmed lisa makse selgitusse, e-postile magissa.g@hot.ee või 
Email again:
Teenistus algab osaleja jaoks panuse teostamisega sõltumata pangast ja laekumisest.


*Sinu Südamerahu konto      

SEB  pank 

SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Selgitus: Südamerahu 11.5


Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse.

Hea teada: 

Magissa on teenistuses: ta viib läbi teenistusi. 

Magissa ei osuta teenust, mida saab tellida. Ja mille eest vaja maksta. 

Makse sooritamisega osaleja ei maksa teenuse eest, vaid kinnitab osaluse. See tähendab osaleja loob oma ruumi Kuutemplisse. 

Kui makse on teostatud, siis  OSALUS ON KINNITATUD. 
Teenistuse toime algab siis, kui osalus on kinnitatud - oma ruum loodud, mitte siis, kui nn "teenistus on tellitud". 


~

 Nagu Kuul on neli faasi, nii ka Noorkuuteenistus on üks neljast teenistusest teenistuste tsüklis.   

 Tervikliku tsükli moodustavad neli teenistust:  

 1. noorkuuteenistus: põhiteema eelmised elud,  
2. täiskuuteenistus: põhiteema geneetiline kood,   

 3. vanakuuteenistus: põhiteema energeetilised pusad ehk poltergeistid, surnud hinged jms.,    

4. kuuloometeenistus: põhiteema energiavampiirid.


Terves tsüklis osalemise  (neljas nimetatud teenistuses) tagab panus 42€.      

 Kui soovite muuta põhjalikult oma tervise- ja elukeskkonda, on soovitav panustada 120€ kolme kuu ehk 3 tsükli teenistustesse. Sellisel viisil 12 teenistusel osalemisega kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon, mille käigus saab lõplikult  viimistletud teile ainuomased võimalused kurnavate seisundite tervendavateks muutusteks.   

Eelmine
Kompuuterdiagnostika
Järgmine
Kuuloometeenistus 18.05©: Karma vabastamine teadvuse kristallvõrest

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  9. mai 2015
  Alates maikuust on kõikide teenistuste osaluspanus 12€; Kuutsükli (4 teenistust) panus 42€ ja kolme Kuutsükli osalus 120€.

  Viimasega kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
 • MAGISSALT  •  13. mai 2015
  Viimaste kuude galaktilised joondumised ja planeetide mängud kujundasid põhjalikud ettevalmisused mai Vanakuuteenistuseks. See oli pikim ja mahukaim teenistus kahanevas energias senini ja kestis 48 tundi, lõppedes öösel vastu kolmapäeva 13.05.

  Võimalik, et teenistuse mahu määras asjaolu, et teenistuses osales vastavalt osaleja taotlusele kogu Eesti maa.

  Osalejate olemusenergias toimus märkamatult põhjalik nihe avardumise poole. See mõjutab enesetunnetust ja ümbritsevat keskkonda veel mõnda aega. Lõpptulemuste avaldumine - hea tervis ja tingimusteta rõõm - sõltub nii iidsete piirangute kui ka isiklike mõtte- ja käitumismustrite vabastamisest meele- ja tundetasanditest.

  Vanakuuteenistus 11.5 algas 12 tundi enne kuufaasi vahetumist. Kuufaasi vahetumine oli 11.5 kl 13.36. Siis toimus osalejate olemusenerga vabastamine veel vabanemate blokeeringutest ja kohanemine uue teadvusvõre mustriga. Sama jätkus järgmisel öösel.
  24 tundi peale kuufaasi vahetumist jõudis kätte teenistuse kulminatsioon, mis seekord käivitas hingeosade mahuka tagasituleku omanikele. Hingeosad olid kaduma läinud olukordades, millega kaasnes ka olemusenergia põhikeeriste (sakraaltšakrate) sulgemine.
  Peale hingeosade tagasitulekut käivitusid mahuka väega sakraaltšakrad.

  Hinge tervenemine ja eluoluliste energiakeeriste aktiveerimine annab "teise hingamise".

  Pole ka välistatud, et naasnud hingeosad annavad (unedes, heiastustes) infot nendest kurbadest sündmustest, millega kaasnes pöördumatu energiakadu ja keeriste sulgemine pikaks ajaks.

  Hingeosade naasmine ja keeriste avamine toimus teisipäeval kl 15-17. Sellele järgnes tunde kestev kohandumine uue (hästiunustatud vana) energiamustriga.

  Selle teenistusega kaasneb taas suurem unevajadus, kuid krooniline väsimus kaob peale kosutavaid uinakuid.

  Juhul, kui teadvuse kristallvõre vabanemisel karmast on veel iidseid piiranguid, siis avalduvad need nüüd, et kaduda igaveseks.

Lisa kommentaar

Email again: