Kuuloometeenistus 18.05©: Karma vabastamine teadvuse kristallvõrest

-
Kuu kulgeb jätkuvalt Vähi tähtkujus, mis suunab hoolivuse, empaatia ja armastuse läbivale avaldumisele igas argihetkes. Seda toetavad kevadpööripäevast alates selgelthoomatavad galaktilised  joondumised, mis toovad eludesse etteaimamatuid sündmusi. Uued võimalused enesetunde tervenemisel nii isiklikul kui sotsiaalsel tasandil põhinevad teadvuse kristallvõre puhastumisel karmast.  "Karmalised suhted" saavad väärilise lõpu omal viisil. Tõde ja õiglus avalduvad eelolevatel kuudel enneolematul viisil.
Kuuloome hetk: E 18.05.2015 07:13
Eelmise, Vanakuuteenistuse enneolematu mahu määras asjaolu, et teenistuses osales  kogu Eesti maa vastavalt osaleja taotlusele.

Sellel postitusel on 1 vastus

Kuuloometeenistuse habras, kuid läbiv energia lõpetas eelmise teenistuse ajal tagasitoodud hingeosade lõimimise ja sakraaltšakrate jõustamise.

Vahetult peale Kuu loomise hetke tuli Maa sfääridest värsket infot biohologrammi kui meie füüsiliste tasandite mudelisse ning selle järel kestis tund biohologrammi kohandamist füüsilise tasandiga.
Seanss lõppes osalejate teadvuse kristallvõre puhastamise ja avardumisega kella 10 paiku. Kuidas see tundus?

Vabanenud (karma)energia käivitab haiguste, seisundite, suhete ja olukordade tervenemise. Aidake sellele teadlikult kaasa.

Kuni septembri noorkuuni kulgeb Kuu Vähi tähtkujus, mis aitab hoolivuse, armastuse ja empaatia meie igapäevaellu tuua.

Järgnevatel Kuutempli (distants)teenistustel vabaneb teadvuse kristallvõre jätkuvalt karmast, käivitades hingeosade naasmise.

Hingeosistega kaasneva eluenergia ja mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab mõistmist ja hoolivat tähelepanu. (MAGISSALT, 18. mai 2015)

Lisa kommentaar

Email again: