Oktoobri Kaduneljapäev - 12.10.2017 kl 15:25

Neljapäeval kl 15.25 teostub vabastav Vanakuuteenistus kui kaduneljapäeva kodude puhastamine,
energiasüsteemi vampiiridest vabastamine.
Vanakuuteenistusele saab registreeruda ka neljapäeval Jututoa saate ajal, helistades või saates SMS-i telefonil 15182 K12 kl 11.25 kuni 12.55; internetis ja ENTUSIAST TV-s kl 10.45 kuni 14.00. SMS-ga saada nimi ja märksõna Vabastamine. Näiteks "Marta Vabastamine"
Kuidas teada, kas energiavampiirid on küljes, kas keegi elab sinu energiast? Sellisel juhul on abaluude taga pinge, mis mõjutab ka südame ja kopsude tööd. Sellega kaasnevad hingamisraskused ja südamerütmihäired, kurnatus, eluisu kadumine.

Vanakuuteenistusel©12.10 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole* 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 50 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htm


Eelmine
Sügise esimene Täiskuu N 05.10.2017 kl 21:40
Järgmine
VABASTAVAD TELESEANSID

Kommentaarid

 • Hilja  •  12. oktoober 2017
  Hilja tasakaalustamine
 • MAGISSALT  •  13. oktoober 2017
  Kaduneljapäeva Vanakuuteenistus algas kl 15.25 ja toimus tund aega.

  Teenistus algas geneetilise koodi ümberhäälestamisega. Sellele järgnes üldblokeeringute eemaldamine energiasüsteemist. Järgmisena tasakaalustati ajupoolkerasid, ühtlasi ka sellega ka andmise ja saamise tasakaalu, südame ja mõistuse koostööd, mõtlemise ja tunnetuse tasakaalu. Peale seda toimus abaluude vahel asuva energiakeerise vabastamine energeetilistest manipulatsioonidest, st energiavampiiride eemaldamine ja alumise südamekeskuse aktiveerimise.
  See tõi kaasa seni salastatud info kättesaamise edaspidi igapäevases elus.

  Seansi tulemusena toimus vabanemine, südame ja kopsude töö virgutamine, sisetunde ergastumine, uued võimalused igapäevaelus tervenemiste ja lahenduste plaanis..

  Kodud said puhastust, sellega kaasnes ka kodudest ja mõnestki energiasüsteemist surnud hingede ärasaatmine.

Lisa kommentaar

Email again: