Sügise esimene Täiskuu N 05.10.2017 kl 21:40

Peale Täiskuud  teostuva Kuutempli teenistuse ajal leiavad lahenduse need elu-ja suhtedraamad, mis on seotud kestva, ja allasurutud SÜÜtundega -ga.

Kui ​ Sina ja ​ka Sinu lähedased​ tunne​vad​ ennast praegu segaduses, tasakaaluta ja pinges, tähendab, et o​n nad seotud selle kahe taevase opositsiooniga. Marss/Neptun opositiooni mõju mis hakkas taanduma 27.09 ja Jupiter/Uraani opositioon kestab kuni 5.10. Aktsepteeri neid joondumisi ja kohanda/kohane nendega, või su elu läheb äkiliselt tasakaalust välja. Ja ole ettevaatlik suhtlemisel, sest tundlikkus on väga kõrge. Püsi rahus ja tea, et paigalpüsimine on praegu sama hea kui ​ väike​ samm edasi.

See taevakehade joondumine ​loob katsumusi seetõttu, et tekkiv pinge testib meie nõrku kohti ja mõjutab eriti neid elu- ja suhteseisundeid, mis on seotud SÜÜ -ga. Süü energia on allasurutud olekus väga enneolematu toimega praeguse taevakehade opositsiooni ( Marss/Neptun  ja Jupiter/Uraan) tõttu. Kui te märkate ärevust ja segadust lähedaste-sõprade puhul, on hea ka neile tellida teenistuste toime. Seda võib teha ka salakingitusena, neile teadmata, sest vaimsete seaduste dünaamika lubab mul aidata kõiki inimesi, kes on soovinud endale lahendusi ja tervenemist. Abivajajate taotlused käivitavad Kuutempli  teenistuste taastava, tervendava ja tasakaalustava toime.   Kuuteenistused toimivad vastavalt osalejate taotlustele, vajadustele ja valmisolekule, kui teenistused on neile tellitud ettenähtud viisil: tervendavalt ja rahustavalt.

Praeguste planetaarsete joondumiste esiletoodud iidsete ja sügavate seni ravimata haavade tervendamiseks oli oluline  28.septembri Noorkuuteenistus ja on lõplikult vabastav 5.oktoobri​ Täiskuuteenistus.

Vabastaval ja tasakaalustaval Täiskuuteenistusel©5.10 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole* 12/in  või  42/in (4 teenistust) või  120/in (12 teenistust). Panusega 120  kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 50 min peale 12 teenistuse  läbimist.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub ka sünnimomendi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega.
Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~
"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo

Lisalugemist:

* Chiron, tervendajate, arstide ja patsientide peajumalus, sisenes retrogaadi Kalade tähtkujusse 7.juulil! Chironi sellise liikumise lunastav toime võimaldab kuni 5.detsembrini intensiivselt tegeleda füüsiliste haiguste, valu, tasakaalutuse ja puuete vaimsete ja karmaliste põhjustega. Enesesabotaaž, mis avaldub dieedis, käitumises, mõtteprotsessis, tööharjumustes, emotsonaalsetes reaktsioonide, vaimsetes tajudes ja inimestevahelistes hinnangutes, saavad olema põhiteemad, kus on märgata nii otseseid, kaudseid kui müstilisi sekkumisi. Need vanad haavad, mis pole seni korralikult tervendatud, tuuakse taas esile. Nüüd on mõistlik seada taotluseks kõikide vanade haavade ja enesesabotaaži lõplik tervendamine. Sellisel viisil oma parima heaolu nimel tegutsedes suudame toetada neid, kes veel sügavas kriisis. Ametüst on see kristall, mis aitab harmoniseeruda selle transiidiga ja vältida enesesabotaaži."
Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Tõlge Magissa
~
Chiron on komeet, mis liigub ainulaadsel ja ebaregilaarsel orbiidil. Chiron sümboliseerib "haavatud tervendajat". See esindab meie sügavamaid haavu, ja meie pinutusi neid tervendada. Chiron on nime saanud Kreeka mütoloogia kentauri järgi, kes oli tervendaja ja õpetaja, kuid iroonilisel moel ei suutnud tervedada iseennast :)
Sümbol GlyphChiron sünnikaardil näitab neid kohti, kus me omame tervendavat jõudu tänu oma sügavatele spirituaalsetele haavadele. Nendes eluvaldkondades me võime üle reageerida. Chiron kui haavatud tervendaja seisab vastakuti selliste teemadega nagu madal enesehinnang ja puudulikkuse tunne, õppides neid ületama, neist üle olema. Kuna haav on väga sügav, ja me näeme palju vaeva sellest jagu saamisel, võimendub tervendav vägi.
Allikas https://cafeastrology.com/chiron.htm

*


Eelmine
Noorkuuteenistus
Järgmine
Oktoobri Kaduneljapäev - 12.10.2017 kl 15:25

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  9. oktoober 2017
    Täiskuuteenistus toimus peale täiskuud varahommikul ja kestis poolteist tundi. Hommikul (7.oktoobril) ärgates tundsid osalejad, kes olid oma alateadvuse ja energiasüsteemi korrastamise eest ka varem hoolt kandnud, kergendust ja rõõmu.

    Täiskuuteenistuse järelmõju kestis kuni kl 1.30 öösel vastu esmaspäeva. Need osalejad, kes tundsid nende päevade ja tundide jooksul erinevaid aistinguid nii kehas kui meeleseisundis, jäis sügavasse unne ja ärkasid esmaspäeval puhanuna.

    Järgmise teenistus ajal toimub energiavapiiridest vabastamine vastavalt osalejate vajadustele.

Lisa kommentaar

Email again: