Salakaval Kuu loomine 06.01 03:28

On avanenud üldise külluse - kristallteadvuse väravad.
Öösel vastu 6.jaanuari teostub Kuuloometeenistus.
Kuuloometeenistuse aegne taevane olukord on olemuselt salakaval. Kuigi Kuu loomise aeg on hõrk ja habras, lisab sellele vunki varjutus ja jõuliste planeetide joondumine. On aktiveerumas ka haavatud tervendaja planeet Chironi vägi, et taas tuua esile seniravimata südame- ja hingehaavasid. Ühtlasi annab kuuloome ajal juba tunda järgmise Punase Supertäiskuu (21.01) erakordne mõju.

Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust, mis kannab nende heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused.

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


2018 aasta viimane kuufaasi vahetus toimus laupäeval, 29.12 kl 11.34.
Eelmine, Vanakuuteenistus algas tund aega enne seda ja kestis kolm tundi.
2018 aastanumbri viimane teenistus oli jõuline. Teenistuse toimet kandsid neli elementi: tuli, vesi, maa ja õhk. Teenistuse teostuseks suunati mind loojuvas päikeses pikale jalutuskäigule ookeanirannal, millest osa oli vaja läbida ookeanilainetes. Kuuteenistuse lõputunni värve on näha ja tajuda lisatud pildil (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156838550717822&set=a.439106202821&type=3&theater).
Vanakuu kolme tunni jooksul toimus osalejate eluvibratsiooni tõstmine, mis oli igal minutil erakordselt jõuline. Tuli ka info, et järgmise aasta teenistused Kuutemplis toimuvadki üleüldise eluvibratsiooni tõstmise tähe all.

Kuigi kristusteadvusest ja selleni jõudmisest on räägitud aastaid ja isegi aastakümneid, on see siiani olnud vaid vähestele pühendunutele kättesaadav. Selle saavutamise eelduseks on mitte ainult teadlikkus ja igapäevane oskuslik vaimne praktika, vaid ka asjaolu, et üldise teadvuse kõrgtaseme (superteadvuse) saavutamiseks on vaja kosmiliste/unversumlike/taevalike jõudude toetust. Nüüd, pööripäeva portaalide läbimisega on see toetus vabalt kättesaadav kõigile, kes selle järele küsivad. (Ja vääramatult puutub ka neisse, kes sellest teada ei taha.)
Kuidas on kristusteadvuse teema seotud materiaalse küllusega? Me ju teame juba, et isikliku materiaalsuse taseme - igapäeva vaimse ja füüsilise heaolu ja külluse - määrab see, mis toimub su peenenergias. Määrab see, kui korras on su peentasandite maailm, kuid mitte ainult seda. Määrab ka see, kellega ennast seod, kuhu tähelepanu suunad, millised on mõtted (st mõtete tasand e sagedus = sinu elusagedus), sõnad, vastavad valikud ja kavatsused. Mida enam korras on su peenmaailm, mida teadlikum sa oled, mida kindlamalt püsid kristusteadvuse tasandil, seda külluslikum su elu on nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil. Lihtne ja loogiline?
Inimkonna ja igaühe kristusteadvuse tasandisse jõudmine on määratud inimkonna arengu ja taevaste joondumistega. See on vääramatu ja puudutab jõuliselt igaühte siin planeedil. Igaühe heaolu sõltub teiste heaolust, kuid oluline on teada, et sina oled see, kes lood enda ümber kristalliliselt heliseva maailma ja häälestad selle järgi oma ümbruse - oma kodu, suhted, pere, töö, partnerid, kogu elu. Just see, millise heli sa praegusel hetkel lood, milles püsid, määrab järgnevate hetkede muusika. Sa ise lood igal hetkel oma elu lugu, ja sinu valik on see, kui ilusti see kõlab.
Ilusa eluloomingu eelduseks on teadlikkus, kristusteadvuse tasand.
Nagu siit artiklist (http://magissa.ee/star/kristusteadvus-koputab-uksele-koos-algava-aastaga) lugeda saab, on meeleseisundil, mida nimetatakse Kristusteadvuseks, mitmeid nimetusi ja Jeesus Kristusega on nimetusel vaid niipalju ühist, et oma arvukad imeteod sooritas ta selles meeleseisundis, mida nimetatakse ka nirvaanaks, zeniks, supertedavuseks jne.

Vanakuuteenistuse käigus toimus osalejate peenmaailma korrastamine. Peenmaailma võib vaadelda kui sinu energiakeeriste (tšakrate) mõõtmatut kogumit, mis on omavahel teatud mustri järgi ühendatud. See muster on igaühele ainulaadne, nagu näpujäljed ja geneetiline koodki. Peenmaailma korrastamise käigus aktiveeruvad peenenergiakeerised ja nendevahelised ühendused. Seetõttu suureneb ja kiireneb energiavoog peenmaailmas (teadvuses), teadvus avardub ja eluvibratsioon tõuseb. Kujuneb sobiv seisund kristusteadvuse teadvustamiseks ja selles püsimiseks.
Peenmaailma keeriste korrastamise ajal seekord need mitte ainult ei aktiveerunud, vaid sealt eemaldusid ka piiranguid, mis takistasid keeriste aktiveerumist.
Nendeks piiranguteks on ka tavaliselt energia, kuid see piirangute energia on sulle ebasobiva mustriga või mingi põhjusel liigselt kuhjunud, mis moodustab blokeeringu.
Selle aasta viimase teenistuse käigus eemaldusid just need kohatud mustrid ja blokeeringud, mis olid kujunenud vaimse sünni aegadest või eelmiste elude ajal.

Kuna need blokeeringud olid väga iidsed ja sügavad, oli osalejate teadvuse vabanemine äärmiselt jõuline. See võis kaasa tuua sügava une. Kuid juhul, kui vanakuuteenistusega kaasnes ärevus ja segadus, siis see viitab asjaolule, et sul on takistused külluse ja heaolu (kristusteadvuse) saavutamisel eeloleval aastal.

Takistuseks võivad olla antud juhul:
1. mõtte- kui käitumisharjumused,
2. psüühilised vastuolud (tihti ka teadvustamata),
3. vabastamata depressioonipinged või
4. nõukaaegsed piirangud.
Mõtiskle, millised neist võivad sinu eelolevat külluserada takistada, ja pane need paberile, saada mulle. Koos seame plaanid nendest küllusepiirangutest vabanemiseks.

Eeloleva Kuuloometeenistuse aegne (6.01) taevane olukord on olemuselt salakaval. Kuigi Kuu loomise aeg on hõrk ja habras, lisab sellele vunki varjutus ja jõuliste planeetide joondumine. On aktiveerumas ka haavatud tervendaja planeet Chironi vägi, et taas tuua esile seniravimata südame- ja hingehaavasid. Ühtlasi annab kuuloome ajal juba tunda järgmise Punase Supertäiskuu (21.01) erakordne mõju.

Kokkuvõtvalt: ees on põnevad ajad, mis avavad julgetele võiduka aasta väravad, kuid kõhklejatele toob veel kannatusi.

Põnevate kohtumisteni!

Loe rohkem allpool.

Eelmine
Visa Vanakuu alustab 29.12 kl 11:34
Järgmine
Kristusteadvus koputab uksele koos algava aastaga

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 4., 11., 18. ja 25. jaanuaril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  5. jaanuar 2019
  Õnnelikku uut aastat!

  Reedene (4.01 kl 22-23) süvaravi toimus nendele piirkondadele ja organitele, mis olid pikaaeg​se​te​, tugeva​te​ ja leevendamata stressipingete tõttu kahjustatud või teisalt, nendele kahjustustele, mis tekitasid pingeid ja stressi. Palju oli ravi maole, aga ka väikeajule, vaheajule, perifeersele- ja kesknärvisüsteemile, (sfenoidaal) siinustele​.​ ​

  Kuuloometeenistus teostu​b öösel vastu pühapäeva. Kuu loomine o​n laupäeva öösel vastu pühapäeva kl​ 03.28​ (6.jaanuaril). Kuuloometeenistus alga​b kaks tundi enne Kuu loomise hetke ja kest​ab viis tundi.

  Teenistuse käivitab panus 12 Südamerahu kontole, mille saab vormistada hiljemalt laupäeva südaööks.

  Aasta esimene Kuu loomine o​n​ mõjutatud kuuvarjutusest ja mõnede jõuliste planeetide joondumisest. See an​nab teenistusele läbivalt intensiivse toime, mis käivita​b nende blokeeringute vabastamise, mis takistavad eeloleva aasta külluse tasandite saavutamist.

  ​Aasta esimese ​Kuuloometeenistuse ajal toimu​vad järgmised asjad​*​:
  1.​ Häbi tunde mustri eemaldamine​ kõikidelt tasanditelt vaimse sünnikanalini välja. Häbi on ju tegelikult illusioon, kuni seda ei võimenda sõna, mõtte ja teoga.
  2.​ ​Hingeosade naasmine, mis on nn "häbiväärsete" olukordade ajal kaduma läinud nii lapsepõlves kui eelmistes eludes.
  3.​ Punktis 1. ja 2. kirjeldatud seisunditele peale pandud nõukaaegsete häälestuste, programnide ja piirangute vabastamine.
  4.​ Hara keskuse (nabataguse elujõu- ja loomekeskus) ​aktiveerimine koos vaimse sünnikanali kahjustuste eemaldamisega.
  5.​ ​Osalejate kõikide tasandite energiaeeriste (tuhandete) aktiveerimine ja tasakaalustamine koos eelmiste elude piirangute eemaldamisega.
  6.​ ​Perifeerse närvisüsteemi ja vastavate ajupiirkondade virgutamine vaimse sünnikanali kahjustuste eemaldamisega.
  7. ​osalejate isiklike ressursside (vaimsete, hingeliste, füüsiliste) vabastamine koodide alt vaimse sünnikanalini välja. .

  Kuuloometeenistuse tulemusena tõus​eb osalejate eluvibratsioon. Kõrgem sagedus tagab selge tunnetuse, sobivad valikud ja valikute elluviimiseks vajaliku elujõu.

  ​Laupäeva õhtul magama minnes on soovitav lugeda mantraid, tervendussõnu, asjakohaseid palveid selleks, et viia ennast sügavasse teadvuse muutunud seisundisse​. Selles seisundis ilmnevad selgelt vabanevad tajud ja tunnetused kas unena või selge teadmisena. On soovitav käepärast panna kirjutusvahendid, et ilmnev nägemus kohe lühidalt kirja panna.

  Sügavaid äratundmisi!

  ​* Kirjeldatud protsess on selgelt arusaadav neile, kes osalenud Pendliringides ning tutvunud/omandanud uue aja tervendava pendeldamise ​süsteemi.

  ~
 • Magissa  •  10. jaanuar 2019
  Aasta esimene ja märgiline Kuuloometeenistus teostus öösel vastu pühapäeva. Kuu loomine oli laupäeva öösel vastu pühapäeva kl​ 03.28​ (6.jaanuaril). Kuuloometeenistus algas kaks tundi enne Kuu loomise hetke ja kestis viis tundi.

  Kuuloometeenistuse esimesel pooleteist tunnil oli allnimetatud teemade lõikes tugev vabastav toime. Siis oli väike vaheaeg ja algas energiatasandite virgutamine ja tasakaalustamine kuni rakutasandini välja.

  Aasta esimene Kuu loomine o​li​ mõjutatud kuuvarjutusest ja mõnede jõuliste planeetide joondumisest. See an​dis teenistusele läbivalt intensiivse toime, mis käivitas nende blokeeringute vabastamise, mis takistavad eeloleva aasta külluse tasandite saavutamist.

  ​Aasta esimese ​Kuuloometeenistuse ajal toimu​sid järgmised asjad​*​:
  1.​ Häbi tunde mustri eemaldamine​ kõikidelt tasanditelt vaimse sünnikanalini välja. Häbi on ju tegelikult illusioon, kuni seda ei võimenda sõna, mõtte ja teoga.
  2.​ ​Hingeosade naasmine, mis on nn "häbiväärsete" olukordade ajal kaduma läinud nii lapsepõlves kui eelmistes eludes.
  3.​ Punktis 1. ja 2. kirjeldatud seisunditele peale pandud nõukaaegsete häälestuste, programnide ja piirangute vabastamine.
  4.​ Hara keskuse (nabataguse elujõu- ja loomekeskus) ​aktiveerimine koos vaimse sünnikanali kahjustuste eemaldamisega.
  5.​ ​Osalejate kõikide tasandite energiaeeriste (tuhandete) aktiveerimine ja tasakaalustamine koos eelmiste elude piirangute eemaldamisega.
  6.​ ​Perifeerse närvisüsteemi ja vastavate ajupiirkondade virgutamine vaimse sünnikanali kahjustuste eemaldamisega.
  7. ​osalejate isiklike ressursside (vaimsete, hingeliste, füüsiliste) vabastamine koodide alt vaimse sünnikanalini välja. .

  Kuuloometeenistuse tulemusena tõus​is osalejate eluvibratsioon. Kõrgem sagedus tagab selge tunnetuse, sobivad valikud ja valikute elluviimiseks vajaliku elujõu.

  ​Laupäeva õhtul magama minnes oli soovitav lugeda mantraid, tervendussõnu, asjakohaseid palveid selleks, et viia ennast sügavasse teadvuse muutunud seisundisse​. Selles seisundis ilmnesid selgelt vabanevad tajud ja tunnetused kas unena või selge teadmisena. Oli soovitav käepärast panna kirjutusvahendid, et ilmnev nägemus kohe lühidalt kirja panna.

  Mul on hea meel, kui jagate neid minuga :)

  ​* Kirjeldatud protsess on selgelt arusaadav neile, kes osalenud Pendliringides ning tutvunud/omandanud uue aja tervendava pendeldamise ​süsteemi.

Lisa kommentaar

Email again: