Maagilise toimega Täiskuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46

8. novembri Vanakuuteenistuse ajal toimub nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist.
Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid,
mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste leidmist nende eemaldamiseks.
Eelmine teenistus
Oktoobri viimane,  maagiline Täiskuuteenistus algas kaks tundi enne tippu ja kestis kolm tundi.
Muutustesse joondumine toimus viimase pooltunni jooksul kl. 17-18 paiku.
Sellele eelneval ajal toimus teenistuses osalejate  piirangute eemaldamine järgmistel tasanditel:
häbi ja süü pingete leevendamine peentasanditelt;
massiivne psüühilise vastuolu pingete korduv leevendamine füüsilisest kehast, organitest (magu, põis, kopsud, süda, neerud);
endokriinsüsteemi virgutamine ja näärmete rakutasandi puhastamine seestunud (seismajäänud) energiatest;
kopsude ja jämesoole meridiaani ummiku leevendamine.

Kopsude ja jämesoole meridiaani ummiku tulemusena avaldus igapäevaelus kurbus, nostalgia, melanhoolia. See oli tingitud teadvustatud või teadvustamata süü- ja häbitunde jätkuvast avaldumisest, mis oli veel nii jõuline, et oli tekitanud massiivse psüühilise vastuolu seisundi. See psüühiline vastuolu tähendab, et mõtte/ego tasandil või alateadlikult tehakse igapäevaselt valikuid, mis ei toeta ja on lausa vastuolus oma tervete vajadustega. Tegelike, olemuslike vajaduste järgimine, nende tunnetamine igas otsuses on tervenemise, tugeva immuunsuse ja heade elumuutuste eelduseks. See nähtamatu seisund, massiivne psüühiline vastuolu võib muutuda aja jooksul väga kurnavaks ka füüsilisele kehale ja organitele, tekivad ummistused meridiaanides ning seletamatud valud keha erinevates piirkondades. Sest energia jääb seisma. Näiteks kopsude ja jämesoole meridiaani pinge annab tunda käsivartes. Kui energia ei liigu kehas vabalt, siis peentasandite korrastamise mõju füüsilisele/materiaalsele tasandile jääb esialgu olematuks, jääb ootama korduvaid mõjutusi, et füüsilisele tasandile jõuda.

See maagiline täiskuu andis võimaluse eemaldada peentasanditelt piiravaid musti kodeeringuid, kuid takistuseks olid kirjeldatud seisundid.

Kirjeldatud ja teiste sarnaste takistuste eemaldamine on edukas siis, kui teenistusel osalejatel on vastav kavatsus - saavutada hea elumuutus läbi olemuslike vajaduste järgmise. See tähendab teadlikku vanade mustrite vabaks laskmist ja uue tervendava voo vastuvõtmist. Vaid sellisel viisil on võimalik vabaneda psüühiliste vastuolude pingetest (sundkäitumisest- ja mõtlemisest) ning luua alus tervenemiseks. Igaühe olemusliku energia vabastatud vood on võimsad, kuid toovad kaasa senikogemata seisundeid.
Oled valmis neid kogema?
Kuna vanad (sh nõuka) mustrid on veel väga sügaval, kuid nendest vabanemine on vajalik, siis järske pöördeid ei saa toimuda. See võtab jalust. Kõige turvalisem on sättida ennast muutuste teele pikemas perspektiivis, lubades nendel teadvustamata piirangutel vabaneda järk järgult, iga teenistuse ajal just nii palju, kui valmis ollakse. Oluline on järjepidevus lisaks õigesti seatud kavatsustele ja valmisolekule.

Nelja järjestikuse teenistuse panus on 42, veelgi tõhusam on lubada endale tervenemist kolme kuu jooksul (120), millele järgneb tasuta individuaalne konsultatsioon.

Kõikide teenistuste ajal toimub pidev elujõu vabastamine,  kõikide tasandite tasakaalustamine ja joondamine.  
Teenistused toimivad lähedastele (sala)kingitusena ja puhastavad kohti, kui need nimetada enne teenistust.

Järgmine teenistus
Maagilise toimega Täiskuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46. Kuni selle ajani toetab selle täiskuu maagia iseenda ja oma (olemuslike) vajaduste tunnetamist. See on viljakas aeg kavatsuste ümberseadmiseks. Aeg enda ümberhäälestamiseks, oma olemuslike vajaduste järgimiseks. See viimane sügiskuu on ka viimane aeg eostada järgmise aasta elusagedus. Kui midagi ei muutu, kulgeb järgmine aasta vanas mustris. Eeloleval ajal pole enam võimalik elada ja teha asju nii, nagu kogu aeg on tehtud, aga hea enesetundega ja tervena. Hea enesetunne ja tervis algab muutustest. Muutused algavad oma tegelike vajaduste tunnetamisest. Nende tunnetamise takistused on meile läbi aastakümnete (ja eelmiste elude) peale kodeeritud, kujundades häbi, hirmu, süü ja viha massiivid. Need omakorda viivad psüühiliste vastuoludeni (teadvustamata sundkäitumine - ja mõtlemine), mis omakorda kurnavad keha, organeid ja viivad elujõu.

Nende kodeeringute eemaldamine on võimalik ka ise, kui kasutada Magissa Pendlikaarte©. Nendele kaartide abil on võimalik teadvustada kõik seniteadvustamata kodeeringud, nii enda kui teiste poolt tehtud*.

8. novembri Vanakuuteenistuse ajal toimub nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist. Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid, mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste leidmist nende eemaldamiseks.


Pendliring maaväe keeristel edasijõudnutele toimub 15.novembril 2020 kl 12-18.
Hõlmab kiirkursust ja Magissa Pendlikaarte© algajatele.
Asukoht: Põhjaveski talu.


Põhjaveski hoone ja aed on tulvil puhastavaid ja virgutavaid energiasambaid, jõekäärus mugavaid energia maandamise/laadimisekohti ja erilaadseid kivimeid.
Lisaks on võimalik soetada vajalikud väetaimede õlid ja mõõta üldseisundit Biowell aparaadiga, et saada soovitusi turgutavate õlide valikuks: kukesaba ja elupuu õlid on seede-närvisüsteemi ja nahakahjustusi ravivad ning immuunsust tõstvad. Roosiõli- ja hüdrosool on kootavad ja tasakaalustavad. Lisaks veel valik immuunsust tõstavid loodustooteid.

Saunavõimalus jõesuplusega. Kaasa võtta saunavahendid.

Põhjaveski talu asub Raplamaal, 22 km Raplast Järvakandi poole. Kohaleminek autodega. Võtke aegsasti ühendust ja kohtumiseni!  

 ©2020 Magissa 

Eelmine
Oktoobri viimane Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine pühapäeval kl 07.07

Kommentaarid

 • Magissa  •  9. november 2020
  „Ees on märkimisväärsete muutuste ajastu. Vanad süsteemid lagunevad, vana maailm enam tagasi ei tule, seda on näha ka planeetide seisust. Maailm läheb lukku. Algamas on Veevalaja ajastu. Tulemas on suured muutused igas valdkonnas, seda saame näha juba 13. jaanuari paiku, kui toimub kuu loomine Kaljukitse märgis koos Pluuto ühendusega. See tähendab, et vanad mustrid enam ei toimi ja need lagunevad“.

  Maagilise toimega Täiskuu liikus IV veerandisse 08. novembril kl 15:46. Kuni selle ajani toetas täiskuu maagia iseenda ja oma (olemuslike) vajaduste tunnetamist. See oli aeg kavatsuste ümberseadmiseks. Aeg oma olemuslike vajaduste märkamiseks, vastavate märkide ja sõnumite lugemiseks.
  See viimane sügiskuu on ka aeg eostada järgmise aasta elusagedus. Kui midagi ei muutu, kulgeb järgmine aasta vanas mustris. Kuid eeloleval ajal pole enam võimalik elada ja teha asju nii, nagu kogu aeg on tehtud, aga hea enesetundega ja tervena. Hea enesetunne ja tervis algab muutustest.
  Muutused algavad oma tegelike vajaduste tunnetamisest. Nende tunnetamise takistused on meile läbi aastakümnete (ja eelmiste elude) peale kodeeritud, kujundades häbi, hirmu, süü ja viha massiivid. Need omakorda viivad psüühiliste vastuoludeni (teadvustamata sundkäitumine - ja mõtlemine), mis omakorda kurnavad keha, organeid ja viivad elujõu.
  Nende kodeeringute eemaldamine on võimalik ka ise, kui kasutada Magissa Pendlikaarte©. Nendele kaartide abil on võimalik eemaldada kõik seni teadvustamata kodeeringud, nii enda kui teiste poolt tehtud*.

  8. novembri Vanakuuteenistus algas kl 15.46 ja kestis kolm tundi. Teenistuse ajal toimus nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist.
  Vanakuuteenistus kulges jõuliselt. Toimus:
  läbiva (sh teadvustamata) häbitunde pingete maandamine;
  korduv spetsiifilise psüühilise vastuolu pingete leevendamine;
  seestunud (väga kaua seisnud ja "halvaks läinud") blokeeringute eemaldamine füüsisest, sh kopsud, kõhunääre, põrn, hormonaalsüsteem;
  algallika e vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.

  Kui eelmise, Täiskuuteenistuse toime oli suunatud massiivsele vastuolule (vähenes endale kahjulike valikute tegemine), siis nüüd eemaldusid spetsiifilise vastuolu takistused - lahendustega saab tegeleda kohe, ei toimu nende alateadlikku edasilükkamist. Aega ju enam ei ole ;) Selle tulemusena keha virgus, pikalt kujunenud ja seisnud blokeeringud muutusid vabaks energiaks. Ja seda jäädavalt, sest Vanakuuteenistuse ajal lõppes Täiskuu maagiline toime - tervenemine toimus kuni juurteni, algse sünnikanalini välja.
  See, kuidas teenistuse toime osalejate enesetundes ja igapäevaelus avaldub, sõltub valmisolekust, kavatsustest ja vajadustest. Kuutempli teenistuste dünaamika järgib iga osaleja algmustri vajadusi.
  Kõikide teenistuste ajal toimub elujõu vabastamine,  kõikide elutasandite tasakaalustamine ja joondamine.  
  Teenistused toimivad lähedastele (sala)kingitusena ja puhastavad kohti, kui need nimetada enne teenistust.

  Muutuste aeg on kaasa toonud (ja toob ka edaspidi) lõppusid ja lõpetamisi. Nendega kaasneb alati lein. See omakorda tõstab esile allasurutud hingevaevad, südamehaavad. Oluline on muutustega leppida, šokiga ja vihaga toime tulla, ja seejärel oma uus identiteet luua, leida üles oma algmuster. Ja lubada sellel oma ellu häid muutusi tuua.
  Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid, mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste esile kerkimist nende eemaldamiseks.

  Järgmine teenistus, Kuuloometeenistus on pühapäeval, 15.novembril kl 07:07. Sellele järgneb Pendliring - Algmustri taastamine Põhjaveski talus kl 12-18.
  Ajakava:
  11.30-12 kogunemine
  12-13.30 algmustri taastamise Pendliring
  13.30-14 vahepalad
  14-18 Põhjaveski väesammastega tutvumine, saun jõesuplusega, mõõtmised Biowell aparaadiga ja vajalike loodustoodete valik. Mõõtmise viib läbi Põhjaveski perenaine, loodusravi teadja Vaike Martin.

  Kohalemineku ja summade täpsem info osalejatele.

  Algmustri taastamise Pendliring Põhjaveskis kujunes ja kujuneb lähtuvalt ajakohastest vajadustest, palun lahkesti, osalege, kasutage seda oma kõrgemaks hüvanguks.

  ©2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: