Kuu loomine pühapäeval kl 07.07

Muutuste pööris saab hoogu juurde juba eeloleva Kuu loomise ajal, 15.11 kl 7.07.
Ka need, kes selleks ette pole valmistunud, tõmmatakse jõuliselt sellesse keerisesse.
Eelmine teenistus

Maagilise toimega Täiskuu liikus IV veerandisse 08. novembril kl 15:46. Kuni selle ajani toetas täiskuu maagia iseenda ja oma (olemuslike) vajaduste tunnetamist. See oli aeg kavatsuste ümberseadmiseks. Aeg oma olemuslike vajaduste märkamiseks, vastavate märkide ja sõnumite lugemiseks.
See viimane sügiskuu on ka aeg eostada järgmise aasta elusagedus. Kui midagi ei muutu, kulgeb järgmine aasta vanas mustris. Kuid eeloleval ajal pole enam võimalik elada ja teha asju nii, nagu kogu aeg on tehtud, aga hea enesetundega ja tervena. Hea enesetunne ja tervis algab muutustest.
Muutused algavad oma tegelike vajaduste tunnetamisest. Nende tunnetamise takistused on meile läbi aastakümnete (ja eelmiste elude) peale kodeeritud, kujundades häbi, hirmu, süü ja viha massiivid. Need omakorda viivad psüühiliste vastuoludeni (teadvustamata sundkäitumine - ja mõtlemine), mis omakorda kurnavad keha, organeid ja viivad elujõu.  
Nende kodeeringute eemaldamine, nagu paljud juba teavad, on võimalik ka ise, kui kasutada Magissa Pendlikaarte©. Kaartide abil on võimalik eemaldada kõik seni teadvustamata kodeeringud, nii enda kui teiste poolt tehtud*.

8. novembri Vanakuuteenistus algas kl 15.46 ja kestis kolm tundi. Teenistuse ajal toimus nende piirangute eemaldamine, mis takistavad südamehaavade tervenemist.
Vanakuuteenistus kulges jõuliselt. Toimus:
läbiva (sh teadvustamata) häbitunde pingete maandamine;
korduv spetsiifilise psüühilise vastuolu pingete leevendamine;
seestunud (väga kaua seisnud ja "halvaks läinud") blokeeringute eemaldamine füüsisest, sh kopsud, kõhunääre, põrn, hormonaalsüsteem;
algallika e vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.

Kui eelmise, Täiskuuteenistuse toime oli suunatud massiivsele vastuolule (vähenes endale kahjulike valikute tegemine), siis nüüd eemaldusid spetsiifilise vastuolu takistused - lahendustega saab tegeleda kohe, ei toimu nende alateadlikku edasilükkamist. Aega ju enam ei ole ;) Selle tulemusena keha virgus, pikalt kujunenud ja seisnud blokeeringud muutusid vabaks energiaks. Ja seda jäädavalt, sest Vanakuuteenistuse ajal lõppes Täiskuu maagiline toime - tervenemine toimus kuni juurpõhjusteni, algse sünnikanalini välja.
See, kuidas teenistuse toime osalejate enesetundes ja igapäevaelus avaldub, sõltub valmisolekust, kavatsustest ja vajadustest. Kuutempli teenistuste dünaamika järgib iga osaleja algmustri vajadusi.
Kõikide teenistuste ajal toimub elujõu vabastamine,  kõikide elutasandite tasakaalustamine ja joondamine.  

Teenistused toimivad lähedastele (sala)kingitusena ja puhastavad kohti, kui need nimetada enne teenistust.

Muutuste aeg on kaasa toonud (ja toob ka edaspidi) lõppusid ja lõpetamisi. Nendega kaasneb alati lein. See omakorda tõstab esile allasurutud hingevaevad, südamehaavad. Oluline on muutustega leppida, šokiga ja vihaga toime tulla, ja seejärel oma uus identiteet luua, leida üles oma algmuster. Ja lubada sellel oma ellu häid muutusi tuua.
Südamehaavadel on väga palju erinevaid tasandeid, mis kõik on vaja järjest tervendada selleks, et nende sügavad juured lõplikult eemaldada. Südamehaavade tervenemise teema on läbiv kuni 2021 veebruarini, mil Haavatud Tervendaja planeet Chiron on aktiivne ja toetab seniravimata haavade põhjuste esile kerkimist nende eemaldamiseks.  

„Ees on märkimisväärsete muutuste ajastu. Vanad süsteemid lagunevad, vana maailm enam tagasi ei tule, seda on näha ka planeetide seisust. Maailm läheb lukku. Algamas on Veevalaja ajastu. Tulemas on suured muutused igas valdkonnas, seda saame näha juba 13. jaanuari paiku, kui toimub kuu loomine Kaljukitse märgis koos Pluuto ühendusega. See tähendab, et vanad mustrid enam ei toimi ja need lagunevad. Ka need, kes selleks ette pole valmistunud, tõmmatakse jõuliselt sellesse keerisesse. 

kirjeldab astroloog Kristelle.  


See muutuste pööris saab hoo sisse juba eeloleva Kuu loomise ajal, 15.11 kl 7.07.

Kuuloometeenistus on pühapäeval, 15.novembril kl 07:07.

Sellele järgneb Pendliring - Algmustri taastamine Põhjaveski talus kl 12-18.
Ajakava:
11.30-12 kogunemine Põhjaveskil
*12-13.30 Algmustri taastamise Pendliring
13.30-14 vahepalad
14-18 Põhjaveski väesammastega tutvumine, saun jõesuplusega, mõõtmised Biowell aparaadiga ja vajalike loodustoodete valik. Mõõtmise viib läbi Põhjaveski perenaine, loodusravi teadja Vaike Martin.

Kohalemineku ja summade täpsem info osalejatele.

Algmustri taastamise Pendliring Põhjaveskis tuli ellu ja kujuneb lähtuvalt teenistustes osalejate vajadustest, palun lahkesti, olete oodatud, kasutage seda oma kõrgemaks hüvanguks. Muutustega kohanemine on seda kurnavam, mida enam on ravimata hinge- ja südamehaavu. Kõige tõhusam on nendega tegeleda nii, et järjekindlalt ennast vanast elumustrist välja tuua asjakohastele kogunemistele ja reisidele. Hoolikalt valitud loodus on toetava ja vabastava toimega.

Selle põhjal on viimase nädala jooksul selgunud ka eeloleva aasta süvatervendavate rännakute/reiside kava:
7.-23.04 Nõidade Saar - mägisaar La Gomera ootab matkaradade, Atlandi ookeani ja huvitava ajalooga. Soodsate otselendude piletid on veel saadaval reisibüroos.
26.09- 30.10 on Küprose varasalv meile avatud. Vali endale sobiv aeg. Odavad otselennud Paphose lennujaama on saadaval Ryanairi kodulehel.
15.12-30.01 - Adelaide, Austraalia ja Põhjaookeani virgutav hoovus.


Pelgalt otsus ja lennupileti soetamine süvatervendavates rännakutes osalemiseks käivitab kiire tervenemise vanadest haavadest, väljudes vanast mustrist.

Ehedat äratundmist!

©2020 Magissa

Eelmine
Maagilise toimega Täiskuu liigub IV veerandisse 08.11.2020 kl 15:46
Järgmine
Noorkuuteenistus 22.11

Kommentaarid

  • Magissa  •  16. november 2020
    Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel 15.11 hommikul kl 7.07 ja kestis kümme tundi.Kuuloometeenistusega sai hoogu olemusenergia - osalejate algse mustri muutuste aeg. Muutused on tingitud planeetide joondumisest, mis tingivad muutused Maa elektromagnetväljades. Kuna Maa elanikud on otse seotud elektromagnetväljadega, toimuvad muutused ka elanike elektromagnetväljas - senised väljamustrid lagunevad ja mõjutavad kõiki elu avaldumisjooni, nii peentasandeid kui füüsilist keha ja maailma.  Kuuloometeenistus toimus järgmiselt:madalsageduslike vaimkogumite eemaldamine osalejate energiaväljast, millele järgnes hirmu pingete eemaldamine peentasanditelt;leevenes pinge neeru- ja kusepõie meridiaanidelt;selle tulemusena sai vabastada sisesekretsiooninäärmed kurnavatest MMK-dest; järgmisena vabanes häbi pinge peentasanditelt. Häbi massiivide kahanemine tõstab enesekindlust ja toetab õigete valikute teostamist. Järgmine teenistus 

    Pühapäeva hommikul kl 06:45 kasvab Kuu II veerandisse. Teostub Noorkuuteenistus, mis aitab osalejatel selgusele jõuda järgmise aasta liikumistes muutustesse. Sinu selged kavatsused, mis kinnitatud tegudega, käivitavad koheselt ettevalmistused: vabanevad elu(de) jooksul salvestatud ja seni peidetud blokeeringud ja koodid. Need blokeeringud on kujundanud sügavaid südame- ja hingehaavasid, mille tervendamine nõuab järjekindlust.

    Järgmise aasta olulised sündmused vanadest mustritest väljumiseks:Algmustri taastamise Pendliringid suvisel pööripäeval Kivi talus ja augustis Põhjaveskis ning süvatervendvad rännakud La Gomerale, Küprosele ja Austraaliasse.Kivi talus toimub laager koos reiki vanameistri Jaan Jäätsaga 19.-21.06. Kivi pööripäevalaager laager algab 19.06 kl 14 ja lõpeb 21.06 kl 12. Pendliring on 21.06 hommikul peale päikesetervitust, enne seda laupäeval ja pühapäeval reiki teooria ja palju praktikat.Põhjaveski Algmustri Taastamine  on planeeritud 15.augustiks kl 12-18.La Gomera mägede matkaradadel ja ookeanirannikul toimub jõustamine 7.-23.04. Viimased otselennud on prsegu saadaval reisibüroost.Küprose loodus ja ajaloolised varasalved ootavad meid 26.09 kuni novembri alguseni. Soodsad otselennud saab praegu vormistada Ryanairi kodulehelt. Igaüks tunnetab läbi endale sobiva aja.Austraalia kuum suvi jäise Lõunaookeaniga Adelaidis toetab süvatervendavaid muutusi 15.12.2021-28.01.2022. Kui tekib tõmme La Gomera ja Küprose varasalve osas, kinnitage see äratundmine lennupiletite soetamisega ja käivitub blokeeringute vabanemine hoopis teisel tasandil.

    © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: