Kuu loomine 25.10.2022 13:49

25.oktoobri Kuuloometeenistus kujundab osalejate olemusenergia kõiki tasandeid vastavalt uutele energiatele.
Eelmise, 9.oktoobri südaöise Täiskuuteenistuse ajal toimus läbiv ümberhäälestumine, mis kinnitas uusi kontakte peentasanditega. Tervendav energia salvestus rakutuumadesse ja käivitus taastumine. Järgneva nädala jooksul avaldusid taastumist takistavad piirangud.
Vanakuuteenistus 17.oktoobril eemaldas neid piiranguid. Teenistus algas kl 19.15 osalejate rakutuumade (DNA ja geneetiline kood) korrastamisega, uute energiatega kohandamiseks. Tulemusena avaldusid peidetud blokeeringud rakutasandil: seestunud energia, energia ülevõtmise kahjud ja nõuka aegsete energeetiliste mõjutuste kahjud, millede juurpõhjused ulatusid baasmustritesse ja vaimse sünnikanali kahjustustesse. Nende eemaldamine võis tunda anda keha piirkondades pingete ja valuaistingutena. Võimalik higistamine.
Vanakuuteenistus kestis kaks tundi.
Selleks, et rakutasandil tervenemine jätkuks, on vaja igapäevaseid praktikaid nii meridiaanide kui sidekudede tasandil. Sellisel viisil järgneva nädala jooksul vanad kurnavad teemad kaovad läbivalt, ka teadvusest. Tähelepanelikud inimesed tajuvad uusi võimalusi.

25.oktoobri Kuuloometeenistus kujundab osalejate olemusenergia kõiki tasandeid vastavalt uutele energiatele. Uue elukorralduse skeem muutub selgemaks vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele, muutes võimalikuks uute elukorralduse plaanide tegemise.

Eelnevalt:
26.septembri Kuuloometeenistuse ajal toimus selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitab eelolevatele sügavatele muutustele, lähtuvalt globaalsetest muutustest, mis avaldub meie igapäevaelus 2023 aprillis. Need muutused mõjutavad kõiki planeedil kehastusi, kuid vaid need tulevad sellest sujuvalt läbi, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud kehastusi.
Kuuloometeenistuse ajal toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine olemusenergiasse. See on põhjalik, vabastav ja väsitav.

Ümberhäälestumine jätkus 3.oktoobri Kasvava Kuu teenistuse ajal. Teenistus toimus Noorkuu energias osalejate füüsilise keha tasandil vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele. Nädala jooksul enne 9.oktoobri täiskuud toimusid jõulised joondumised ülalnimetatud seni kättesaamatute tasanditega.


©2022 Magissa
Eelmine
17.oktoobri Kahanev kuu
Järgmine
Kasvav kuu novembris

Lisa kommentaar

Email again: