17.oktoobri Kahanev kuu

Toimub Vanakuuteenistus, mis eemaldab vanu sügavaid takistusi.
26.septembri Kuuloometeenistuse ajal toimus selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitab eelolevatele sügavatele muutustele lähtuvalt globaalsetest muutustest, mis avaldub meie igapäevaelus 2023 aprillis. Need muutused mõjutavad kõiki planeedil kehastusi, kuid vaid need tulevad sellest sujuvalt läbi, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud kehastusi.
Kuuloometeenistuse ajal toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine olemusenergiasse. See on põhjalik, vabastav ja väsitav.

Ümberhäälestumine jätkus 3.oktoobri Kasvava Kuu teenistuse ajal. Teenistus toimus Noorkuu energias osalejate füüsilise keha tasandil vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele. Nädala jooksul enne 9.oktoobri täiskuud toimusid jõulised joondumised ülalnimetatud kättesaamatute tasanditega.

9.oktoobri südaöine Täiskuuteenistus kestis kolm tundi ja lõppes kl 2 öösel. Teenistuse ajal toimus läbiv ümberhäälestumine, mis kinnitas uusi kontakte peentasanditega. Tervendav energia salvestus rakutuumadesse ja käivitub taastumine. Eeloleva nädala jooksul avalduvad taastumist takistavad piirangud ning järgmine, Vanakuu teenistus 17.oktoobril eemaldab neid piiranguid.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole: 22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

©2022 Magissa
Eelmine
Täiskuu 09.10.2022 23:55
Järgmine
Kuu loomine 25.10.2022 13:49

Lisa kommentaar

Email again: