Kuni 15. aprillini soosivad tähed ainulaadse naisväe tuunimist

Veenus liigub nüüd läbi Jäära maja! Naised üle kogu planeedi, kes söandavad siseneda uutesse elukogemustesse, leiavad seda tehes õnne ja soosingut.
Uued naised sisenevad meie ellu tuues uusi kirgastavaid kogemusi, kui kogeme taasleitud ilu ja inspiratsiooni. Et elada joondumises kosmosega, on selle transiidi ajal tark alustada uusi asju koos naistega. Rajad, mis meile avanevad viivad meid uutesse julgetesse mustritesse, mis loovad harmoonia ja terved vaimsed normid.

Teisalt naised, keda me juba tunneme, pakuvad meile uut tüüpi armu, positiivseid suunamuutusi ja hoogu, et meid vajadusel edasi viia. Sõdalase vaim kosutab nüüd naissugu! Tulevatel päevadel teeb Veenus võimsa ühenduse Päikesega, Uraaniga ja Marsiga kujundades suurepäraseid sündmusi, mis on kõik loodud selleks, et meid elus edasi paisata. Olge eriti tähelepanelikud nende kuupäevade ajal Veenuse sünkroonsuste suhtes:

28. märts (Päike/Uraan/Veenus kolmekordne ühendus Jääras)

29.-31. märts (Veenuse kvinkunks Saturnile Skorpionis)

30. märts – 1. aprill (Veenus Jääras kvadraat Pluutole Kaljukitses)

30. märts – 1. aprill (Veenus sekstiil Jupiterile)

4. aprill - 9. aprill (Veenuse/Marsi ühendus Jääras)

Selle transiidi ajal, mis on aktiivne kuni 15. aprillini, kui Veenus siseneb Sõnni märki, saavad naistest juhid, teerajajad, tervendajad, muudatuste vahendajad ja revolutsioonilistele tegevustele kaasaaitajad. Praegu on kosmos rikas tule poolest, sest Jääras on Päike, Veenus, Marss ja Uraan. See tähendab lihtsalt seda, et me peame kõik kirglikult valima ja tegutsema, et oma elusid uuesti luua. Enesekindlus on võti, Jumal ei tee meie eest kõike ära, aga ta toetab kõiki julgeid pingutusi, mida me teeme selleks, et tema tahet edasi viia.

Kui te olete tulemärk, või kui teil on planeete tulemärkides, siis on see teie jaoks eriti rõõmus ja produktiivne aeg! Kui teie enesekindlus hajub, siis kandke karneooli või mediteerige sellega, nagu inimesed juba Egiptuse aegadel tegid. Kuhu iganes elu voolud teid kannavad, olen ma siin, et kosmost selgitada, nii et me võime kõik tegutseda, et luua suurepärasemat elu ja PLANEEDI IGALE TULEVIKU HINGELE, kes kehastub siin Gaial. 
Soovin teile kirglikult kõike head, /Astroloog Salvador Russo

Naiselikkuse väe vabastamisele pühendatud meditatiivsed loengud "Teekond Südame Pühasse Ruumi" 27.03.kl.19.00 hotellis Euroopa 
ja 11. aprill* kl.17.30 Tuulemaa 12. Sellele eelneb energeetilise psühholoogia esitlus-praktika ICK lektori Malle Rausiga (vt. www.kinesioloogia.com) ja 30.04 kl.18.00 Pakril.
Iidsete ja enneolematute kogemusteni viib teenistus Teadjanaiselt Gabrielle, kes on omandanud meetodi Dunvalo Melchzedeki seminaridelt ja retriitidelt.
Enam infot: stuudio.eeb@hot.ee, 5255658, Gabrielle.

* 11.aprillil eelneb meditatsioonile energeetilise psühholoogia tutvustav praktika. EP on kõigile igapäevaselt kättesaadav energiatöö praktika piirangute ja emotsionaalsete ebakõlade leevendamiseks. Sobib naistele salvestatud eluläbivate alanduste ja häbikogemuste vabastamiseks, harmooniliste paarisuhete loomiseks. 
 Energeetilise psühholoogia rajaja, kliiniline psühholoog dr. phil. Fred Gallo on öelnud, et tema senine akadeemiline koolitus ei aidanud kliente tõeliselt. Nii ühendas ta hüpnoteraapia, NLP (neurolingvistilise programmeerimise), meridiaanipsühholoogia, rakendusliku kinesioloogia ja akupressuuri ning lõi energeetilise psühholoogia meetodi ( Energy Diagnostic and Treatment Methods), midaloetakse nelja kõige mõjusama psühhoterapeutilise meetodi hulka.
www.kinesioloogia.com

Piirid on põletatud, me oleme vabad!Eelmine
Mõtteid teenistusest
Järgmine
11.04 naisväe tervendamine jätkub

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: