11.04 naisväe tervendamine jätkub

Drunvalo Melchizedki tehnikal põhinev meditatiivne teekond Südame Pühadesse Ruumidesse. Energeetilise psühholoogia esitlus-praktika emotsionaalsete vastuolude ja enesesabotaaži avastamiseks ja leevendamiseks. 

Energeetilise psühholoogia esitlus- ja praktikaõhtu 

toimub 11.aprillil kl.17.30–19.30 


Tallinnas, Tuulemaa 12, ruum 404 

Buss 40 Randla peatus; parkimine kooli hoovis tasuta. 
Osalemiseks registreeruda hiljemalt 9.aprilliks, kandes 10€ ICK lektor Malle Raus`i arveldusarvele SEB 10302011039004.  Malle tuleb Viljandist ja soovib osalejate täpset arvu; tasu tagastatakse, kui üritus ära jääb. Soovi korral arve. 

Peale energeetilise psühholoogia esitlust ja vabastavat praktikat  11.aprillil kl.19.30-20.30  

 jätkub teekond iseendani Drunvalo Melchizeki tehnikal põhineva meditatiivse teekonnaga 

Südame Pühadesse Ruumidesse


 Teekonda juhib Magissa Gabriella, kes on tehnika omandanud Drunvaloga seminaridel ja erinevatel kontinentidel püramiide aktiveerides. 
Osalustasu eneseväärtustamise alusel alates 20€ kohapeal sulas
 
Võib valida osaluse vaid energeetilise psühholoogia esitlusest algusega 17.30 või vaid meditatiivsest teekonnast algusega 19.30 või mõlemast. 
 ~ 
Energeetiline psühholoogia kirjeldab meridiaaniõpetusel baseeruvaid tehnikaid, mida saab rakendada ka eneseabiks. Sellega saab tasakaalustada emotsioone ja hoiakuid, millega takistatakse ja kahjustatakse iseennast. Energeetiline psühholoogia tegeleb energia mõjuga emotsioonidele ja hoiakutele. Energia all on mõeldud akupunktuuri ja sellega sarnaseid meetodeid. Psüühilisi probleeme vaadeldakse siin energiaringluse häiretena. Te õpite tundma, kuidas teatud hoiakud ja ettekujutused muudavad elu raskeks ning eneseabi tehnikaid, mis võivad kiiresti aidata järgmiste probleemide puhul: hirmud, foobiad, raev ja viha, häbelikkus ja süütunne, sõltuvusprobleemid jne.  Tähelepanu keskmes on siin teatud kloppimispunktide selgeksõppimine ja töö nendega. 
Lihasetestimise oskus täiendab võimalusi. 
Õppetöö toimub Fred Gallo, energeetilise psühholoogia rajaja, esimese raamatu järgi. Fred Gallo on kliiniline psühholoog ja üks energeetilise psühholoogia pioneere ning rahvusvahelisi juhte. 
 • Sissejuhatus kinesioloogilisse lihasetesti, 
 • täpne juhendamine, 
 • energeetilise psühholoogia kloppimisakupressuurpunktid, 
 • isiklik uskumuste skeem/sisemine maakaart, 
 • neuroloogiline desorganisatsioon/lühiühendused, 
 • enesesabotaaž ja psüühilised vastuolud, 
 • peaaju balanss, 
 • kloppimisakupressuurmeetodid energia tasakaalustamiseks. 
 
Energeetilise psühholoogia sissejuhatav koolitus 04.-05.mai 2013 
Hotelli Athena Aphrodite saalis, Viimsis.  
Laupäeval kell 11.00 – 17.00 , pühapäeval kell 10.00 – 16.30
Kohvipausid. Kursuse hind sisaldab materjale edasiseks iseseisvaks tööks.  
Lektor: kinesioloog ja IKC koolitaja Malle Raus www.kinesioloogia.com 

Info ja registreerumine 5255658 (Heli); ep.grupp@hot.ee.
See kursus on kui ettevalmistus edasijõudnute 
energeetilise psühholoogia esimese astme kursuseks, mis toimub
 4.-5.oktoober 2013 Eestis. 

Eelmine
Kuni 15. aprillini soosivad tähed ainulaadse naisväe tuunimist
Järgmine
Superpositsioon

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: