Jänese aasta alguse Kuu loomine 21.01

Kuu loomine on kell 22.53. Planeedil tervitatakse uue aastaringi algust hiina horoskoobi järgi. Samas planeedid jätkuvad joondumisi ning keerutavad Maale üha uusi ja kõrgemaid sagedusi. Inimeste tunnetus läheb üha erksamaks. Kui ta pole energeetiliste silmaklappidega pimestatud ning selliselt kulgedes viga saanud ja eksinud.
21.01 Kuuloometeenistuse ajal jätkub nende eksimuste ja kahjude põhjuste eemaldamine.
Ärkamise aasta 2023 teenistused on tõstnud ülesse ja toovad edaspidigi esile neid piiranguid*, mis on seniseni lahendamata, ignoreeritud, peidetud. On vaja "ravida" neid vanu asju, mis avalduvad just siis, kui on vaja edasi liikuda. Need on kui ankrud, mis on jäänud hiivamata ja takistavad täispurjedel edasi liikumist. See on mõnel ka nagu ravida ärgates pohmelli, kui eelnevalt on liiga palju mõnuaineid manustatud selleks, et kõik tunduks hästi. Samas neik, kes on enda tervise, hingerahu, südamerõõmu ja vaimse tasakaalu saavutamise ja säilitamise eest hoolitsenud, läheb aasta alguse intensiivsete sagedusega kohanemine kergemini.

15. jaanuari varahommikuse Vanakuuteenistuse toimel avaldusid osalejatel süütunde kurnavad mõjud, sh sügav psüühiline vastuolu. Teenistuse ajal  toimus nende sügavate piirangute eemaldamine ja leevendamine. Teenistuses osalemine aitab kaasa elujõu taastamisele, tervenemisele ja meelerahule uues energiasageduses. 
Vanakuuteenistuse toime kestab edasi Jänese aasta Kuu loomiseni ja võib kohati olla väsitav.

Kuu loomine on 21.jaanuaril kell 22.53. Planeedil tervitatakse uue aastaringi algust hiina horoskoobi järgi. Samas planeedid jätkuvad joondumisi ning keerutavad Maale üha uusi ja kõrgemaid sagedusi. Inimeste tunnetus läheb üha erksamaks. Kui pole energeetiliste silmaklappidega pimestatud ning selliselt kulgedes viga saanud ja eksinud. Kuuloometeenistuse ajal jätkub nende eksimuste ja kahjude põhjuste eemaldamine. 

*Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.
Milliste tasandite ja millest vabastamine?
Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2023 Magissa

Eelmine
Kahanev kuu 15.jaanuaril
Järgmine
28.01.2023 kasvav kuu

Lisa kommentaar

Email again: