28.01.2023 kasvav kuu

15. jaanuari varahommikuse Vanakuuteenistuse toimel avaldusid osalejatel süütunde kurnavad mõjud, sh sügav psüühiline vastuolu. Teenistuse ajal toimus nende sügavate piirangute eemaldamine ja leevendamine.
Vanakuuteenistuse toime kestis Jänese aasta Kuu loomiseni ja võis kohati olla väsitav.
Kuu loomine oli 21.jaanuaril kell 22.53. Planeedil tervitati uue aastaringi algust hiina horoskoobi järgi. Samas planeedid jätkuvad joondumisi ning keerutavad Maale üha uusi ja kõrgemaid sagedusi. Inimeste tunnetus läheb üha erksamaks. Takistuseks on olemusenergia energeetiliste kahjude* tagajärjed. Kuuloometeenistuse ajal jätkus nende eksimuste ja kahjude põhjuste eemaldamine. 
Kuu loomise toime virgutas osalejate energiasüsteemi ja teenistuse ajal see toime võimendus kaheksa tunni jooksul. Kuuloometeenistus lõppes kell 2.53. Kuu loomise ja teenistuse virgutava toime mõjul avaldus järgmine kiht energeetilisi piiranguid*. Need on kujundanud mõtte- ja käitumismustreid ning mõjutanud füüsilise keha toimimist. Nende piirangute eemaldamine jätkub Kasvava kuu teenistuste ajal 28.jaanuaril. Teenistuses osalemine aitab kaasa elujõu taastamisele, tervenemisele ja meelerahule uues energiasageduses.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.
Milliste tasandite ja millest vabastamine?
Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

*Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.

©2023 Magissa

Eelmine
Jänese aasta alguse Kuu loomine 21.01
Järgmine
Täiskuu 05.veebruari õhtul

Lisa kommentaar

Email again: