Viimane veerand

Kuu jõuab viimasesse veerandisse N 25.08.2016 kl 06:41, mille paiku toimub Vanakuuteenistus, mis toimib füüsilise keha lähistel tasanditel ja toob kaasa tõhusat ravi.
Eelmise, täiskuuteenistuse kestel oli ravitegevuse keskmes energiameridiaan, mida nimetatakse taga-keskmeridiaaniks, ja see viitas pingele, mis oli kujunenud pika ja jätkuva eneseusu puuduse tulemusena. Teenistusel osalejatel vabanesid need pinged, andes võimaluse  edaspidi usaldada oma sisetunnet, ning selleläbi taastada veelgi täielikumalt usk endasse ja oma tegelikesse võimetesse. See täiskuuteenistus, olles 27 tundi pikk ja kurnav nii osalejatele kui ka mulle kui teenistuse kandjale, jõudis ajakohaste muutustega füüsilisele kehale ja rakutasanditele lähemale. 
Saturni retrogaad, mis kestis pea pool aastat, tõi nähtavale palju asju, mis seni varjatud. Nii ka teenistusel osalejatel tuli sel perioodil ilmsiks erinevates valdkondades seni saladuses ja peidus olnud "ressursse", mis omal salalikul moel ellu kurnavaid seisundeid on loonud. Kuid tänu sellele tähtede mängule on nüüd ja edaspidi saanud võimalikuks korrigeerida sünnimomendi energeetilisi tegureid, millel on elu(sid)kestev toime (olnud).
Täiskuuteenistusel kui nimetatud Saturni-perioodi finaalteenistusel oli selgelt raviv toime  hüpotalaamusele, perifeersele närvisüsteemile, hormonaalsüsteemile ja nendega seotud meeleseisunditele ja haigustele.

Ka järgmine teenistus, mis teostub N 25.08.2016 kl 06:41 paiku, toimib füüsilise keha lähistel tasanditel ja toob kaasa tõhusat ravi.
Eelmine
Täiskuine kaugraviteenistus
Järgmine
Kuuloometeenistus sünnimomendi astroloogiliste majade energia korrigeerimiseks

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  26. august 2016
    Vanakuuteenistus käivitus hetkel, mil Kuu jõudis viimasesse veerandisse neljapäeva hommikul enne seitset ja kestis neli tundi.

    Selle aja jooksul toimus läbiv tasakaalustamine osalejate energiasüsteemis kuni rakutasandini välja.

    Kujunes uus seisund või valmisolek selleks. Seda energeetilises plaanis. Rahvakeeli öeldakse sellekohta, et "vaim on valmis, kuid liha on nõder". See tähendab, et osalejatel on vaja keskenduda lahendatavatele seisunditele ning näha lahendusteks uusi võimalusi, mille nad nüüd ka välja kannavad.

    Elu on vääramatult ja üha kiirenevas tempos kujunemas uutele rööbastele.

Lisa kommentaar

Email again: