Varjutusega Täiskuu 05.06 kl 22:12

Juuni esimene täiskuu on Maasikatäiskuu.
Maasikaline  kuuteenistus toimub reede hilisõhtul.
Alates juunist on kättesaadav energeetiline taastuskombo, mis sisaldab 4 teenistust+4 süvaravi ja käivitub osalejapoolse panusega.
Eelmine teenistus

Kasvava Kuu teenistus 30.mai hommikul lõpetas musta kuu mõju.
Musta kuu nädala jooksul oli liikumas palju madalat energiat, mis oli aktiveeritud mustade rituaalide, tseremooniate, manade, loitsude jms poolt. Mustad jõud, kes harjunud rahvast valitsema madalsageduslike elude jooksul, ei taha võimu käest anda. Nende tegevus oli suunatud kõikide "vanade hingede" suunas, kes praeguste ümberkorralduste ajal on ärkamas, märkamas elu(sid) kestvat orjust ja mõistmas, et nii enam ei saa. Nad on avastamas oma tegelikku olemust, võimeid, ja mõistmas, et tegelikult vajab planeet just nende väge (mitte šarlatanide manipulatsioone) selleks, et luua heaolu keskkond endale ja turvaline jätkusuutlik Kodu lastele.

Kasvava Kuu teenistus algas 30.mail kl 6.30 ja kestis 3 tundi.
Selle jooksul toimus osalejate peentasanditel järgmised korrastused:
sapipõie meridiaani vabastamine
lülisamba (mõjutusega seljaajule) vabastamine iidsetest kahjudest
kaasinimeste halbadest mõtetest (sh šamanistlikud rituaalid) tekkinud kahjud
entiteetide (madalsageduslike vaimolendite) eemaldamine
satanistlike energiamanipulatsioonide eemaldamine.
Nagu tavaliselt, kaasnes ülalnimetatud vabastamistega ulatuslik osalejate üldenergia joondamine ja tasakaalustamine.
Teenistus käivitas tervenemise rakutasandil. Kui organite/süsteemide häired on kerged, on tulemuseks tervenemine. Sügavate põhjustega ja krooniliste häirete/haiguste puhul on lõplikuks tervenemiseks võimalik osaleda reedeõhtustel süvaraviseanssidel. Ettevalmistus süvaraviks algab kl 20 osalejate üldenergia korrastamisega ja vee laadimisega vastavalt igaühe vajadustele. Põhiravi toimub kl 22-23, mille jooksul on soovitav voodis olla, sest süvaravi on sügavalt lõõgastava toimega ning toob kaasa hea une, ning enamasti laupäevahommikuse värskuse juhul, kui probleemid on leidnud lahenduse. On ka võimalik, et intensiivne tervenemine jätkub jõuliselt 2-3 päeva jooksul, ja ka võimalus, et sellega tuleb esile uus sügav blokeering/haigus kehas. Paraku oma heaolu saavutamiseks on ainuke võimalus sügavad madalsageduslikud kahjud oma kehast välja juurida.

Praegu on imelised ajad :) Kõik tärkab. Selleks on antud külluslikult ajastikulisi võimalusi. Need põhjused, mis on hoidnud meid surutises, on jõuliselt esile tõusmas, kättesaadavad ja on ka olemas vahendid nende eemaldamiseks: oma tegeliku väe vabastamiseks ja nautimiseks igapäevaelus.

Järgmine teenistus

Maasikaline Täiskuuteenistus toimub 05.juuni hilisõhtul. Sel reedesel päeval on taas liikumas hõrgud energiad - on kuuvarjutuse aeg.
Juuni esimene maasikaline teenistus toimub vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.
Teenistuse energeetiline toime korrastab  kohti (kodud, töökohad, avalikud asutused, loodus, riigid), kui osalejad nimetavad need enne teenistuse algust.

Alates juunist on kättesaadav energeetiline taastuskombo, mis sisaldab 4 teenistust+4 süvaravi ja käivitub osalejapoolse panusega 150 (ca 30 tundi). See energeetiline tervenduskombo on terviklik lahendus, mis mõjutab osalejat jätkuvalt kuu jooksul panuse teostamise hetkest.
Meenutagem, et tervendus käivitub panuse teostamise hetkest, mitte seansi alguse hetkest. Hetkel, mis teostate panuse, sisenete Kuutemplisse. See, millise intensiivsusega tervendustasandile jõuate, sõltub panusest.
Kuutempel on Ruum, kus toimuvad läbivad iseeneslikult taastumised ja seansside/teenistuste ajal juhtud tervenemised vastavalt osalejate olemuslikule energiale.

"5ndal juunil kell 22.10 toimuv Kuuvarjutus Amburis, see on võimalus lõpetada vanu teemasid, mida sa enam ei vaja, et saaksid elus edasi liikuda. Millises valdkonnas kellelgi on võimalus vanu teemasid lõpetada ja edasi liikuda sõltub igaühe sünnikaardist. See periood võib olla väga intensiivne ning kõik võib olla võimendunud, oht võib olla sattuda liialdustesse, sest Amburi suure positiivsuse juures ei pruugi tähele panna väikseid detaile või märke, millal on piisav. Soodustatud on ringi liikumine, isiklik areng, oma tõe otsimine, mõtete positiivseteks muutmine. Kuuvarjutus võib tuua välja kõik teemad, mida on vaja lahendada nii isiklikul kui ka ühiskondlikul tasandil. Mõistlik on teha enda elus energeetilist puhastust või lihtsalt koristada ja puhastada oma kodu. Tee praegu neid asju, mis on võimalikud ning liigu elus edasi puhatalt lehelt, jättes mineviku maha lihtsalt ühe mälestusena, mis kunagi oli. Lõpeta minevikus kinni olemine ja hakka uskuma paremasse tulevikkus ja iseendasse. Praegu on parim aeg, et suunata pilk tulevikku. "
/Astroloog Kristelle

Külluslike kohtumisteni!

© 2020 Magissa

Eelmine
30.mail kl 06:30 lõpeb Musta Kuu mõju
Järgmine
Suvise Pööripäeva eelne Vanakuuteenistus

Kommentaarid

 • Tiina  •  3. juuni 2020
  Olen väga huvitatud.
 • Magissa  •  5. juuni 2020
  Maasikatäiskuu teenisus algas reedel kl 15.12 .
 • Magissa  •  6. juuni 2020
  Maasika Täiskuuteenistus lõpes laupäeva esimesel tunnil.

  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  7. juuni 2020
  Amburi märgi Maasikatäiskuu kulminatsioon oli 5. juuni õhtul kell 22.12.
  Selle üliintensiivse Täiskuu ajal oli Päike ja Kuu opositsioonis – st hetkel, mil Kuu idahorisondil tõusis, loojus Päike läänehorisondil. Kuuvarjutus tähendas, et Maa jäi täpselt kahe taevakeha vahele – seetõttu ei saanudki Päikese valgus sel hetkel Kuule langeda. Kuu jäi Maa varju. Seekordne poolvarjuline kuuvarjutus toimus Eestis ajal, mil Kuu oli idahorisondil tõusmas ja see polnud kuigi hästi silmaga nähtav. Maa vari liikus Kuule kell 20.45, ent Kuu tõusis kell 22.07. Varjutuse tipphetk oli kell 22.24 ning pärast südaööd hiilgas täiskuu taas täies ilus.
  Maasikatäiskuu teenistus toimus kahes osas. Esimene osa algas päeval kl 15.12 ja kestis viis tundi. Nende tundide jooksul toimus osalejate energiavälja vabastamine rasketest energiatest ja iidsetest koodidest. Sellega kaasnesid  üldjoondamised- ning tasakaalustamised ning geneetilise koodi taastamine. Alateadvusest leevenes häbi massiiv ja sellega seonduv tõusis esile. 
  Maasikatäiskuu heitis valgust inimloomuse varjupoolele. Kerkisid esile asjad, mis ebamugavad, mida tunnistada ei taha, ent millega tegelemine aitab vabaneda sügavast mineviku taagast ja see toidab uusi algusi. Täiskuu lisas emotsionaalsust, lõi sisemist pinget. Võis tunda sisemist ärevust, segadust, tunnete kõikumist. Lahendamata valusad teemad kerkisid taas hingesoppidest pinnale. See oli raske, pingeline aeg, kuid annab erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua.  
  Teenistuse teine osa algas kl 23.12 ja kestis poolteist tundi. Teenistuse teises osas: sai korduvalt  energeetilist virgutust immuunsüsteem,tervenes geneetiline kood,leevenesid sünnimomendi kahjud - eelmistest eludest kaasnevad piirangud kadusid, leevenesid või tõusid jõuliselt esile selleks, et lahendada. 
  Ees on lahti laskmise aeg – see on sobiv aeg vabaneda tunnetest ja kiindumustest, mis on oma aja ära elanud. On aeg lasta lahti vanast ja halvast, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu. Loobuda sellest, mis Sind piirab ja takistab, mis ei lase olla Sina ise; on aeg vaadata otsa esile kerkivatele pingetele, kasutada sisemist jõudu, andekust, erilisust. Tee muutustele on lahti, ühendus nähtamatu maailmaga on tugev. Kujuta ette, et kasutad Ohvrianumat. Sinna sa heidad kõlbmatuks muutunud teemad ja see salajane "sisemine aine" tungib läbi nähtamatute mineviku müüride, toidab uut algust. Võib ette tulla vapustusi, kaost. Kuid kaosest tekibki uus elu. Teadlikud inimesed kasutavad hirmu muutuste ees, et areneda ja muuta on igapäeva heaolu. 
  On suure suvise pööripäeva aeg.
  Maasikatäiskuu aegne kuuvarjutus oli viimane kolmest kuuvarjutuste seeriast. Sellega algas uus valgustsükkel, Uus Aeg, uue elukorralduse loomise aeg, mis kestab neli aastat. Neid aastaid annab võrrelda aastatega 2010-2014. Meenuta, mis toimus neil aastatel su elus. Kas olid teadlik ja edukas? Eelolevad neli aastat annavad samasugused võimalused, kuid hoopis teisel tasandil ning muutunud keskkonnas. 
  Järgmine teenistus on Vanakuuteenistus laupäeva, 13.juuni hommikul. 
  Kahaneva kuu energia ja avatud pööripäevaportaalid muudavad Maasikatäiskuuga alanud muudatuste raja muutuste kiirteeks. Ole hoolikas, kihuta turvaliselt kaasa!

  Vanakuuteenistuse mõju toetab hellalt seda vapustusi tulvil kulgemist vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele. Eriti tõhus on Vanakuuteenisus neile, kes eelmisel õhtul läbivad süvaravi seansi. 
  Vanakuuteenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
  Ka enne Vanakuuteenistust on võimalik vormistada 4+4 osalus 150-ga. 
  Meenutan, et 18.-20.juunil toimub viimane Pendliring Kivi Turismitalus koos suurmeister Jaan Jäätsa reiki- jm ajastukohaste juttudega.

  Pööraste kohtumisteni!

    © 2020 Magissa 

Lisa kommentaar

Email again: