Vanakuuteenistus

K 07.02.2018 kl 17:54 kahaneb Kuu neljandasse veerandisse. Siis algab Vanakuuteenistus kui ühiskaugseanss, mis toimib neile, kes seadnud taotluseks selge enesetunnetuse.
Eelmine, Supertäiskuuteenistus algas kolmapäeva (31.01) õhtul kl 21.40 ja kestis kl 5-ni hommikul.
Ettevalmistused teenistuseks algasid aga juba üleeelmise päeva pealelõunal. Need tõid kaasa süveneva tasakaalutuse, iivelduse, seletamatud valuaistingud kehas ja/või äkilise kurvameelsuse. See tähendab, et Superkuu eelsed taevased joondumised aitasid esile tõusta takistustel, mis pärsivad ümberhäälestust uude energiamustrisse. Need takistused on kas füüsilisel, hingelisel või vaimsel/peentasanditel. Need takistused piiravad kas enese- st olemuslike vajaduste tunnetust, tervenemist haiguste sümptomitest ja/või partnerlus suhteid.

Superteenistuse ajal toimus nende piirangute eemaldamine ja kahjustuste kui piirangute algpõhjuste taastamine. Mis tähendab terve energiasüsteemi taastamist.

Teenistusel oli neli etappi.
Esimene, sissejuhatav ülemineku etapp kestis 20 minutit. Tekkis vajadus magada.
Teine etapp kestis kaks tundi. Toimus peentasandite korrastamine.
Kolmas etapp kestis kolm tundi. Toimus planeedile laekunud uue energiamustri lõimumine osalejate energiasüsteemiga.
Neljanda etapi ajal toimus eelnevate etappide ajal teostatu lõimumine füüsilisele tasandile. See võib avalduda enda vajaduste äkilise tunnetamisena erinevaid kanaleid pidi, nt unenägudes, hommikul ärgates, mingit teksti lugedes või artiklit vaadates, fraasina kellegi vestluses jne. Samuti võib tulla lahendusi füüsiliste vaevuste leevendamisel alternatiivmeditsiini võimalustena (kaaniravi, fütoteraapia, aroomiteraapia vms). Samuti võib tekkida olukordi, kus lõppevad kurnavad ja aja ära elanud partnerlus suhted või tekivad uued võimalused. See kõik nimetatu võib ilmneda osalejate elus viisil, mida ei osata oodata. Palun olge tähelepanelikud eeloleva paari nädala jooksul.
Teenistuse neljandas etapi ajal toimus ka ajupoolkerade tasakaalustamine ja hingeosade naasmine. Ajupoolkerade tasakaalustamine tähendab mõistuse ja südame energia/info tasakaalustamist. Võis kaasneda kas südame pekslemist või mõttesegadust. Viimane oli sel puhul, kui inimene on olnud kinni kurnavates mõttemustrites, mida vaja eemaldada. 
Hingeosadena naases kaotatud või ära antud energia ja võimalikud on ka valusad ja seletamatud (eelmiste elude või lapsepõlve) meenutused. Need valusad teemad on nüüd lahendatud. Jääb vaid puhas energia, mis  tõstab eluvibratsiooni ja see suunab õigetele valikutele, õigele rajale. 

Eeloleva Vanakuuteenistuse@07.02 ajal võimendab veelgi eluvibratsiooni taastamine ja enesetunnetuse kui sisetunde aktiveerimine. Teenistust toetavad meditatsioonipildid leiab minu FB kontolt. Vali sobiv või sobivad ning taju seda sõnumit, mida nad sisaldavad. 
Kui otsustad osaleda, loe järgnevat kommentaari.

Eelmine
Supertäiskuu K 31.01.2018 15:27
Järgmine
Kuu loomise teenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. veebruar 2018
  Vanakuuteenistus algas 7.02 kl 18 ja kestis erinevas tempos kuni 9.02 kl 23.00. Vanakuuteenistus kestis 53 tundi.

  Vanakuuteenistus toimus ajal, kus oli olnud kaks järjestikust Supertäiskuud jaanuaris. Supertäiskuude intensiivsus tuli kulminatsiooniks eelmise aasta sellistele planeetide joondumistele, mis tõstsid esile iidsed sügavad senilahendamata probleemid/tunded/jm asjad. On toimumas palju muutusi, ja lahendamata asjad tekitavad liigseid pingeid. Lahendamata asjad toovad üles lootusetust, hirmu, allaandmise soovi, kurbust ja visa tervenemist kroonilistest haigustest. Need, eks on varasema kodutöö ära teinud, ennast muutusteks ette valmistanud, tegeledes järjekindlalt sügavate lahendamata asjade vabastamisega sedamööda kui nad kätte annavad, tajuvad üha enam uusi võimalusi ja ka teostavad neid. Õhus on tõhus tervenemine igal tasandil.

  Vanakuuteenistuse 53 tunni jooksul toimus palju asju:

  igasuguste selliste seletamatute vaimsete takistuste eemaldamine enesetunnetuse teel, mida nimetadagi ei oska;

  häbi lahustamine alateadvusest:

  häbipõhiste sügavate psüühiliste vastuolude leevendamine;

  energiasüsteemi puhastamine entiteetidest, kes/mis on/olid rasked ja kurnavad energiakogumid eelmistest eludest;

  dna (rakutuuma info) aktiveerimine ja ka

  dna puhastamine;

  hingeosade tagasitoomine kui eluenergia taastamine;

  send salastatud ehk kodeeritud infomatsiooni vabastamisega kättesaadavaks igapäevaelus.

  See Vanakuuteenistus valmistas sünnimomendi korrigeerimiseks ette neid osalejaid, kes on kolmekuise tsükli läbijatena minu juurde tulemas. Need on need osalejad, kes kolm kuud tagasi panustasid 120 või võitsid selle 12-teenistuse tsükli loosiga nelapäevaõhtuste kl 21-ste seansside ajal. Neid inimesi ootan varsti õhtuse teleseansi saatesse oma kogemusi jagama.

  Vanakuuteenistuse mõju oli väga tugev ja mitmetahuline. Hingeosade naasmine tekitas vastupandamatut unevajadust suvalistel aegadel. Eelmistes eludes kodeeritud info vabastamine toob igapäevaellu ootamatuid võimalusi, mida enam oodatagi ei oska või pole kunagi oodata osanud. Dna aktiveerimine ja puhastamine loob võimalused seniravimata haigustest tervenemiseks, ja ka seni visalt tervenenud kroonilistest haigustest vabanemiseks. Vaimse tasandi takistuste eemaldamine tekitas kohati selgeltnägija võimeid, ärge kartke neid. Psüühiliste vastolude leevendamine annab võimaluse ennast väljendada nendel teemadel, kus varem olete häbelikult vait olnud. Oodates paremid ja õigemaid aegu. Nüüd on need käes.

  Osalejad võisid tunda selle 52 tunni jooksul ja hiljemgi vaimset segadust, vibratsioone keha rakkudes, ootamatut unevajadust, samas ka äklist mõtteselgust ja uue energia puhanguid. Nii mõnedki kroonilised haigused leevenesid või tekkisid uued alternatiivse ravi võimalused, ka valikud. Need võimalused võivad tekkida veel edaspidigi mõne nädala jooksul.

  On oluline tähelepanu suunata sellele, et kuna praeguse aja põhieesmärk on sisetunde aktiveerimine, siis kõik need teenistuse ajal teostunud korrektuurid annavad teile valuse iga päevaga üha enam tunnetada ennast, oma vajadusi ja märgata ka seda, millised võimalused te läbi teenistuste osalemise olete endale igapäevaelus loonud. Lühidalt: testige oma sisetunnet valikute tegemisela ja jälgige märke uute võimaluste/lahenduste kohta oma elus. Olge ärkvel, olge teadlikud endast ja sellest, et tee ümber toimub palju silmaga nähtamatuid kui ka nähtavaid, kui olulisi muutusi.

  On hea meelde tuletada neid asju, mis eelmisel aastal teile meelehärmi tõid. Ja küsida, kas loodud võimaluste valguses on need muresõlmed märkamatult lahenduse leidnud.

  Vanakuuteenistuse tormiliselt vabastav toime maandub Kuu loomise haprasse energiasse, mis on sobiv aeg eesmärgid ümber vaadata juba uue tunnetuse tasandil.

  Kuuloometeenistuse dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

  taevased joondumised

  vaimsed seadused ja

  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

  variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  variant: erakohtumine panusega 150€.

  variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: