Vanakuu R 23.08.2019 17:56

23. augusti õhtul toimub Vanakuuteenistus. 
Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias toimib puhastavalt erinevate vaimolendite, surnud hingede ja entiteetide eemaldamiseks, ühtlasi ka seletamatute maaväliste kontaktide katkestamiseks.

Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Eelmine teenistus
Augusti Täiskuuteenistus algas osalejatele sobival ajal neljapäeva õhtul kl 22. Teenistus toimus Kuu kahanevas energias, sest täiskuu tipp oli kl 15.29. Teenistus kestis kuus tundi.
Kuna juulis toimus järjekordne hüppeline planeedi sageduse tõus, tõi see kaasa uued võimalused sellele osale inimkonnast, kes on valmis uuteks algusteks. Planeedi energeetilise sageduse tõusuga kaasnevad alati ka väljakutsed, sest kõrgemale sagedusele häälestumine toob esile seni varjatud blokeeringud kehastuste kõikidel tasanditel.
Ettevalmistused Täiskuuteenistuse läbimiseks algasid juba päevi varem ja see oli osalejatele ka tunda südamekeskuse ja abaluude piirkonnas. Teenistuse ajal toimus südamekeskuse aktiveerimine, mille tulemusena osalejatel taastus (või võimendus) ühendus südame kõrgemate tasanditega. On ju nii seatud, et kehastuste olemuslik avardumine võib olla lõpmatu kooskõlas universumi ja planeedi sageduse tõusule.
Teenistuse käigus ilmnesid takistused südamekeskuse aktiveerimisel ja südametasandite ühenduse taastamisel.
Nende takistustena avaldusid:
madal immuunsüsteem perifeerse närvisüsteemi tasandil
spetsiifilised psüühilised vastuolud
DNA kahjustused
vajalike hingeosade (so eluenergia pakettide, mis kannavad vajalikku infot) puudumine
seni tervendamata südamehaavad
täiskombod südamekeskusele (taga), mille läbi on toimunud energia täielik ülevõtmine.
Need takistused südamekeskuste taastamisel said lahenduse vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja ka teadlikkusele. ​Virgutust sai perifeerne närvisüsteem​, leevenesid psüühilised vastuolud, rakutuum tervenes iidsetest kahjudest, naasesid südamekeskuse taastamiseks vajalikud hingeosad ja käivitus sügavate südamehaavade tervenemine. Teenistuse käigus vabanes südamekeskus ka musta maagia manipulatsioonidest (täiskombod), mille läbi oli toimunud osalejate energia täielik ülevõtmine. Nimetatud täiskombod olid tehtud osalejate eelmiste elude baasmustrite peale (3., 6., 8. astroloogiliste majade teemad).
15.augusti Täiskuuteenistus oli ajakohaselt intensiivse toimega. Võis esineda unetust. Teenistuse toime jätkub. Selle käigus võivad tulla esile valulised sündmused lapsepõlvest või teistest eluperioodidest. Seda selleks, et lõplikult kaotada nende valuline tähendus ja muutuda edasiviivaks vabaks energiaks.
Täiskuuteenistuse toime toetab koormavatest suhetest, harjumustest, klammerdumistest vabanemist ja annab võimalusi kohaneda oma olemuslike vajaduste ja võimalustega.
Täiskuteenistus virgutas ja käivitas tervenemise ka keha erinevates organites nagu süda, kopsud, magu, munasarjad, seljaaju. Mõnel puhul on kahjud nii sügavad, et vajab täielikuks tervenemiseks täiendavat süvaravi.
Teenistused mõjuvad virgutavalt ka koduloomadele läbi omanike. Kui on lemmikutel on täheldada seletamatut energiakadu, saab neid tervendada teenistuste käigus kui eraldi kehastusi.

Järgmine teenistus 23. augustil
Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias toimib puhastavalt, seda just erinevate vaimolendite, surnud hingede ja entiteetide eemaldamiseks, ühtlasi ka seletamatute maaväliste kontaktide katkestamiseks.
Teenistuse saab tellida lähedastele (sala)kingitusena. Teenistuse toime puhastab ka kohti (elu- ja töökohad, avalikud- ja riigiasutused), kui need nimetada enne teenistuse algust.

Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvadigal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).

.


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumineEelmine
Täiskuuteenistus 15.augustil 
Järgmine
Suve viimane Kuuloometeenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  24. august 2019
  23.augusti Vanakuuteenistus algas kl 17.56 ning kestis kaks tundi.
  Vanakuuteenistus alguse ajaks olime jõudnud sinnamaani, kus juulikuised energeetilised kosmilised muutused jõudsid inimkonna materiaalsesse maailma. Selle tulemusena avaldus selgelt vaimolendite, entiteetide, surnud hingede jt kurnavate energiakogumite toime.

  Vanakuuteenistus jagunes kahte ossa. Esimese tunni jooksul toimus osalejate ebavajalike ja olemusliku energiasüsteemi taastamist takistavate kogumite eemaldamine. Vanakuuteenistuse teise poole jooksul toimus osalejate olemusliku energiasüsteemi taastamine erineval viisil.

  Vanakuuteenistuse lõpuga algas süvaravi. Sellele süvaravile oli iseloomulik, et ettevalmistuse käigus toimus (tänu Vanakuuteenistusele) vaimse hierarhia kõrgemate tasandite vabastamine ja taastamine.

  Järgmine teenistus toimub 30. augustil osalejatele sobival ajal. Teenistus toimub Kuu loomise hapras energias. See teenistus juhatab sisse sügisese pööripäeva häälestumised. Sügisese pööripäeva järgne aeg on järgmise aasta heaolu ja edu eostamise aasta.

  Kuuloometeenistuse aeg on sobiv aeg esilekerkivate psüühiliste vastuolude leevendamiseks , intensiivne rakutasandi virgutaimise, vaimse hierarhia tunnuste võimandamise aeg. Sellega kaasneb musta maagia kahjude eemaldamine, seestunud energiast puhastamine ja kurnavatest energeetilstest nõuka jäänustest vabastamine. Teenistuse ajal ja tulemusena toimub uus joondumine (eluenergia tõstmine) ja kehatasandi seisundite (haigustest) tervenemine.

Lisa kommentaar

Email again: