Pööripäeva Vanakuu  21.06. 06:11

Suvise Pööripäeva Vanakuuteenistuse toime leevendab nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht.
Eelmine teenistus
14. juunist, alates kell 14.52 loob end järjekordne täiskuu. Seekord on Kuu mõju kantud Amburi aktiivsest ja liikuvast energiast.

Täiskuu mõjutab meid eriti tugevalt, kuna ta suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega.

Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Täiskuuteenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 18:22. Täiskuu energia käivitas rakumälu aktiveerimise, võimendades heade mälestuste/kogemuste tervendava info liikumist osalejate rakumälus. Eriti tõhusalt toimis teenistus ülalnimetatud keha piirkondadele nagu puusad, reied, veri, veresoonkond ja maks. Teenistuse toime oli olemusenergiat läbiv, tasakaalustades aktiveerunud energiaid. Lähematel päevadel võib esineda unelevat meeleseisundit, kui meenuvad elatud elu(de) meeldivad hetked.

Suvisel Pööripäeval, 21.06.2022 06:11 liigub Kuu viimasesse veerandisse. Suvi algab 12:15. Vanakuuteenistuse toime leevendab nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht.

©2022 Magissa  

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:   22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

Ole hoitud!

Eelmine
Kasvav kuu  07.juunil 17:48
Järgmine
Vanakuu  22.05.2022 21:43

Kommentaarid

 • Magissa  •  21. juuni 2022
  Suvise pööripäeva paiku on päevad ühepikkused – päike on pesas. Esivanemad on seda aega kutsunud suurteks päevadeks, suviseks päevapesaks, leedoks ning uuemal ajal jaaniajaks.
  Pööripäevast kuni leedolaupäevani taevaharjal pesas istuv päike täidab kõik elava erilise väega ja paneb inimesed rõõmsalt püha pidama.
  Leedo on elurõõmu ja jõu kogumise aeg. Paljugi, mis praegu ette võetakse, on seotud sellega, et päikese ja kõige elava jõud on parasjagu väga suur.*

  Suvisel Pööripäeva Vanakuuteenistus algas 21.06.2022 06:11, hetkel mil Kuu liikus viimasesse veerandisse. Suvi algas 12:15. Vanakuuteenistuse toime leevendas nädala jooksul esile kerkinud pingeid, mille juurpõhjusteks on elu(de) jooksul kuhjunud blokeeringute sügavaim, seni kättesaamatu kiht. Vanakuuteenistus kestis kümme tundi.

  Järgmine, suve esimene teenistus toimub Kuu loomise hapras energias ning mõjub rahustavalt, meditatiivselt. Kuuloometeenistuse paiku on sobiv aeg teadlikult ümber häälestuda uutesse energiatesse ning põletada lõplikult kõik ebavajalik. See aitab tajuda ja luua eelolevat reaalsust vastavalt oma olemuslikele vajadustele. Selleks võib olla ka ego ümberkujundamine sellisel viisil, et ego toetab tervenemist ja elujõu tõusu vastavalt vaimsetele seadustele.

  ©2022 Magissa  

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  *Siin on kümme toimingut, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha:

  1. Ärka vara ja tervita Päikest. Võta endale piiavalt aega, et saaksid nautida 10 minutit rahulikku olemist. Leba voodis, naudi aknast vaadet või mine terrassile ja tunneta, kuidas su keha ärkab koos Päikesega.

  2. Ole kontaktis Maaga. Mine täna kindlasti loodusesse, võimalusel jaluta paljajalu maapinnal, kasta varbad merevette, tunne kuidas rohi ja muld on su taldade all. Nuusuta lilli, kallista puid või vaata pilvede käiku üle taevalae. Oluline on, et tunnetaksid oma ühtsust Maaga ja loodusega.

  3. Puhasta oma kodu energeetiliselt. Ava aknad ja lase värske tuuleõhk tuppa. Too vaasi lilli ja oksi. Süüta küünlad (suvisel pööripäeval sobivad kollased, kuldsed ja oranžid küünlad) ja põleta viirukit.

  4. Laula, tantsi või kuula endale meeldivat lõõgastavat muusikat, olgu see siis mantrad või mõni su lemmiklaul, mis tuju parandab ja energiat annab.

  5. Mediteeri ja visualiseeri. Suvine pööriaeg on suurepärane selleks, et võtta kontakti kõrgemate universumi jõududega. Kui sul on unistusi või soove, siis just nüüd on hea aeg neist universumile teada anda. Võid oma soovi ka paberile kirja panna ning selle paberi siis küünlast põletada ja tuha tuulel kanda lasta.

  6. Tee lõket või põleta küünlaid. Suvine pööripäev on Päikese jõu tähistamiseks ning parim, kuidas sa seda pühitseda saad, on läbi tule energia.

  7. Külasta mõnd Eestimaa väepaika. Eestis on palju positiivse ja väeka energeetikaga paiku. Vali välja mõni, mis asub sinu kodukoha lähedal ja käi seal ära. Vaata väepaikade kohta lisa SIIT.

  8. Ole aktiivne ja pane oma energiad liikuma. Tee sporti, tantsi, käi massaažis või mõnes teraapias, proovi sütelkõndi või šamaanirännakut. Vali enda jaoks midagi, mis sinu keha ja vaimu rutiinist lahti raputab ja naudi seda kogu hingest.

  9. Tee pööripäevarituaali. Armastuse ja kire kasvatamiseks korja pööripäeval 7 sorti taimi ja tee neist kimbuke, mille ümber paned kollase paela. Eriti suure armuväega on kollased lilled. Jaanilaupäeval võta kimp lõkke äärde kaasa ja täpselt keskööl viska see tulle, lausudes: „Tuli, tuli, elu kuld, anna mulle armutuld.“

  10. Ennusta ilma. On usutud, et kui pööripäeval Päike paistab ja on soe ilm, siis tuleb ka hea ja ilus suvi.

Lisa kommentaar

Email again: