Vanakuu 5. detsembril, 07.49

Käivitub nende teemade jõustamine, mis sai eostatud sügiskuudel. Teenistused eemaldavad takistusi sel eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal.

Kuuteenistuste toime puhastas osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

' Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Vanakuuteenistus 5. detsembri hommikul kestis kuus tundi ja lõppes keskpäeva paiku. Teenistuse jooksul toimus 7.meridiaanide paari virgutamine. 7.meridiaanide paar koosneb esi- ja keskmeridiaanist. Need kannavad eneseväärtustamise ja -usu vibratsiooni meie igapäevaelu seisundites ja olukordades. Nimetatud meridiaanid vabanesid osaliste ja täielike kurnavate energiakahjude ning hirmu pingetest. Toimus üldise seisundi tasakaalustamine ja joondamine. Tervenemiseks on vaja igapäevaselt tähelepanelikult seada/hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu, (enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Järgmine, Kuuloometeenistust toimub 13. detsembri esimestel tundidel. Kestab üleminek talvise Pööripäeva keerisesse. Talv algab 22.detsembril kell 5.27. Käivitub nende teemade jõustamine, mis sai eostatud sügiskuudel. Teenistused eemaldavad takistusi sel teneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 MagissaEelmine
Täiskuu 27. nov 2023, 11.16
Järgmine
13. detsembri  Kuu loomine

Lisa kommentaar

Email again: