Vanakuu 3.mail

Jätkub piirangute eemaldamine vastavalt Vanakuuteenistusest osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsusele. Teenistuse mõju sõltub sellest, kas oled valmis vabanema sundkäitumisest, kas sul on see kavatsus.
Eelmine teenistus
Täiskuuteenistus algas täiskuu tipul ja kestis 13 tundi.
Nende tundide jooksul toimus osalejate energiavälja vabastamine piirangutest, mis olid tekkinud psüühiliste vastuolude tõttu.
Psüühilised vastuolud on seisundid, kus igapäevaselt tehakse enda vajadustele vastukäivaid valikuid. Nende tõttu jooksevad umbe meridiaanid, see kurnab organeid ja tekitab seletamatuid pingeid kehas kuni kurnatuse ja ärevushäireteni välja. Nendega olid kaasnenud energeetilised rünnakud (must maagia), kuna väli oli nõrgestatud. Põhjused ulatusid baasmustrite ja vaimse sünnikanalini. Kõikide keharakkude tegevus saab lõpuks häiritud.
Täiskuutenistuse toime oli läbiv ja tulemusena sai virgutatud kogu olemusenergia peentasanditelt rakutuumadeni. Vabanesid valedest valikutest (sundkäitumisest) tekkinud pinged. On kujunemas võimalus selgemaks enesetunnetuseks, et vabaneda kurbavatest valikutest igapäevaelus ja liikuda edasi. Käivitub tervenemine.


Järgmine teenistus
Vanakuuteenistus on 3.mai õhtul kl 22.50. Jätkub piirangute eemaldamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsusele. Teenistuse mõju sõltub sellest, kas oled valmis vabanema sundkäitumisest, kas sul on see kavatsus.

©2021 Magissa


Eelmine
27.aprilli Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine 11.mail

Kommentaarid

 • Magissa  •  4. mai 2021
  Vanakuuteenistus algas esmaspäeval kl 22.50 ja kestis kaheksa tundi.Nagu kõik teenistused, vabastas Vanakuuteenistus pingeid osalejate olemusenergias, taastades igaühe algmustrit. Osalejate olemusliku algmustri taastamine järgib nii univerumlikke joondumisi ja häälestusi kui ka igaühe olemuslikku mustrit, vajadusi, valmisolekut ja kavatsusi ennast olemuslikult taastada. Olemusenergia vabastamine ja taastamine tõstab igapäevast elujõudu, selgitades tunnetust ning võimet järgida oma vajadusi füüsilise ja materiaalse heaolu loomisel igapäevaellu.Vanakuuteenistuse ajal toimus vabastav töö läbivalt peentasanditelt kuni rakutasanditeni. Seetõttu võis mõni osaleja tunda segadust ja/või füüsilisi pingeid, ebamääraseid närvivalusid kehas. Kahanevas Kuu energias teenistus oli väga intensiivne ja aktiivne toime kestab veel 2-3 päeva.Vanakuuteenistuse ajal vabanesid järgmised piirangud:teiste poolt teostatud psüühiliste peentasandite manipulatsioonid (must maagia), mis olid salvestunud keha lähedastesse liinidesse ja tekitasid hormonaalseid, endokriinseid ja närvisüsteemi häireid;kõrgema südametsakra blokeering, mis olid tingitud enda olemusvastastest mõtte- ja käitumismustritest;teiste ja enda poolt teostatud kodeeringud, mis pärssisid kehalähedaste energialiinide aktiivsust, häirides   hormonaalseid, endokriinseid ja närvisüsteemi funktsioone.
  Olemusvastased mõtte- ja käitumismustrid on alateadlikud, tuues kaasa oma valikutes hoolimatust, valelikkust ja ülbust nii enda, lähedaste kui võõraste suhtes. See tähendab ka pidevat oma väe kuritarvitamist, mille tulemusena vaimsete seaduste järgi tuleb kaasa kehastuse "kustutamine", ja edasi ülemise südametsakra blokeerumine. Ülemine südametsakra vastutab tingimusteta armastuse eest, nii iseenda kui ümbritseva suhtes. Elu muutub oma füüsilise keha orjamiseks/materiaalse heaolu tagaajamiseks ja ühtlasi energiavaeguse korvamiseks lähedaste arvelt. See on omamoodi ego muster, kus isegi vaimsed praktikad on suunatud enda ego toitmiseks, mitte oma tegeliku potensiaali vabastamiseks.
  Vastavalt osalejate vajadustele ja planeetide joondumisele avas Vanakuuteenistus portaalid suvise Pööripäevalaagri ja sügise Küprose rännaku teostumiseks. Selleks, et iidsetest alatedlikest ja kurnavatest mustritest väljuda, on vaja liikuda tavapärasest keskkonnast eemale.Suvine Pööripäevalaager toimub 19.-21.juunil Kivi Turismitalus. Pööripäevalaagris toimub tegevus, kus on ühendatud reiki ja pendlisüsteemi toime. Reikisüsteemi teadmisi ja uuemaid  häälestusi jagab vanameister Jaan Jääts. Toimub saunarituaal. On palju reiki praktikat, looduslikku passiivset ja vaimsete praktikate aktiivset vabastavat mõju. Sügise Küprose rännak teostub ajavahemikus 26.september kuni novembri 2.nädal. Igaüks valib endale sobivad päevad ja perioodi. Nii kujuneb iga osaleja vajadustele sobivaim rännakurütm. Majutus on Larnaka lähedal köögiga külaliskorteris või stuudios. Auto aitab tutvuda saare maaliliste ja maagiliste paikadega vastavalt arengu vajadustega.
  Küprosele on võimalik lennata Smartlynx tshaterlennuga Tallinnast Larnakasse või Ryanairiga Tallinnast Paphosele. Mõlemad lennud kestavad 4 tundi.Larnaca lennud toimuvad kolmapäeviti kl 17, tagasi Larnakalt kl 22.15. Hind orienteeruvalt 420 eur, pagas (kohver 15 kg + 5 kg käsipagas) hinnas.
  Paphose lennud toimuvad kolmapäeviti ja pühapäeviti väljumisega Tallinnast kl 21.20 ja tagasi Paphoselt kl 16.45. Hind ca 270 eur, hinnas kaks cabin bag´i (üks väike kohver ja üks kott lennuki salongi).
  Kuna rännaku energeetiline ettevalmistus algab 10.juuli Kuulommeteenistusega, on aega tunnetada ja selgitada oma vajadusi, teha enda olemuse ja eluenergia taastamiseks sobivaimad valikud nii Küprosel veedetava aja  kui lennu valikute osas. Rännaku energeetiline ettevalmistus tähendab osalemist iganädalastes teenistustes ja reedestes süvaravides kuni rännaku lõpuni panusega 300.Küpros on saar, kus armastuse jumalanna Aphrodite vahust välja astus ning külvas selle saare küllusega üle. Mõnede legendide järgi puhutakse sellel saarel igael planeedi kehastusele hing sisse.Vanakuteenistus oli ettevalmistuseks 11.mail toimuvale Kuuloometeenistusele. Kuu loomise hapras energias on sobivaim aeg tunnetada oma olemuslikke vajadusi ja ka piiranuid selles. Kuu loomine on kl 22. 

  Ole hoitud!

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: