Vanakuu - aeg vabaneda hirmust ja masendusest

Kaugraviseanss L 18.02.2017 21:33 ~ Vanakuuteenistus suhete ja pingete lahendamiseks.

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, mille käigus tulevad esile senilahendamata asjad. Mis saavad lahenduse ainulaadse energiatöö läbi. Lisaks, seoses jõuliste taevalike hoovustega on teenistuste  vabastavad muutused enneolematud. Sest Vanakuuteenistusel osalejate olemuslikud vajadused kestvatest ja allasurutud piirangutest vabaneda kohtavad jõulist survet, mis tingitud mitte ainult Musta Kuu mõjust, vaid ka viimaste päevade galaktilistest mängudest. Neis on aktiivseteks tegijateks Pluto ja Jupiter. Pluto koos Musta Kuuga toovad esile seni kätteaamatuid takistusi, ängi, kõike seda, mis varjutanud suhteid. Jupiter Kaaludes annab tõuke lahenduste tekkimiseks. See taevalik meeskond assisteerib kiiret tervenemist kõikidel tasanditel alates peentasanditest kuni rakumälu ja geneetilise koodini. Ka seekord, Vanakuuteenistuse ajal saab tunda taevaliku meeskonna toetavat jõulist tõuget.

Eelmise, Täiskuuteenistuse ajal öösel vastu laupäeva (11.02) toimus vabastav tegevus sügaval rakutasandil, mõjutades keha rakkude, organite ja funktsioonide tegevust. Selle tulemusena oli osalejate kehas tunda pingeid kui ka vabanemisi, igal osalejal omas rütmis.

Märtsis Kevadiseks pööripäevaks lõppeb Musta Kuu ängistav mõju plahvatusliku vabanemisega masendusest ja ängist neile, kes osalevad teenistustel. Sest nende ajal muutuvad sügavad piirangud vabaks energiaks, mis käivitab tervenemise igal tasandil ja toob ellu uusi võimalusi.  Samas pool aastat kestev Jupiteri retrogaad Kaaludes alates 4.-6. veebruarist aitab vabaneda just koormavatest suhtesõltuvustest. Ja edaspidi, Saturni, sodiaagi meisterõpetaja, eeloleva retrogaadi ajal on tunda seda, kui edukalt te korraldate oma senilahendamata asju praegu. Sest Taevalik Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad olemuslike asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi. Saturn on retrogaadis ajavahemikul 5. aprillist kuni 25. augustini. 

Osale iganädalastel teenistustel ja jälgi nii vabastavaid muutusi kui tervenemisi oma elus!




Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo




***  Nii Musta Kuu kui planeetide prograadi toime toob vältimatult esile kõik seni allasurutud asjad, võimendades nõrku aspekte nii füüsilisel, psüühilisel, mentaalsel kui materjaalsel tasandil, toimides eriti mitte ainult suhete tasandil, mis määravad nii pere- kui igal tasandil partnerlusele rajatud suhted, seisundid ja olukorrad, vaid ka teistel eksistentsi tasanditel. 2016. aasta 1. oktoobri Musta Kuu mõju kestab 2017 märtsini.


****


Eelmine
Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  21. veebruar 2017
    Seoses jõuliste galaktliste joondumistega - taevalike mängudega, kui soovite - toimus Vanakuuteenistus 36 tundi peale kuufaasi vahetumist.

    Seekord käivitus kaugraviseanss kl 9.30 esmaspäeva hommikul ja kestis 4 tundi.

    Vastavalt osalejate vajadustele toimus Vanakuuteenistuse ajal kesnärvisüsteemi taastamine, millega kaasnes ka endokriinsüsteemi virgutamine, eriti kõhunäärme osas.

    Kesknärvisüsteemi taastamine toimus nii:
    Pluto retrogaadi tulemusena tuli alateadvusest esile piiranguid, mis muudeti vabaks energiaks. See vaba energia, nagu tavaliselt teenistuse ajal loodud tervendavas ruumis, leidis koha vastavalt osalejate algse olemuse vajadustele. St igaühe oma isikliku terve mustri järgi, tervise taastamiseks. Igaüks tajus seda erinevalt, vastavalt valmisolekule, isiklikule eripärale ja senisele tervenemise tasemele. Mida enam osaleja on tegelenud oma varjatud piirangute muundamisega terviseks, seda tõhusam on teenistuse toime.

    Vanakuteenistuse käigus taastati
    ' närviühendusi ajukoore osade, retikulaarformatsiooni ja talamuse vahel.
    ' Limbilist süsteemi, mis on seotud mälupiltide kujunemisega ja emotsioonidega.
    ' Ajupoolkerade tööjaotust.

    Selle teenistus ajal osalejad ei tundnud otseselt midagi. Küll aga valdasid neid kummalised seisundid möödunud nädalavahetuse vältel, kui taevalikud mängud, tuues kaasa elektromagnetiliste jõujoonte muutmise planeedil, valmistasid osalejaid ette kesknärvisüsteemi taastamiseks ja ka endokriinse näärme virgutamiseks.

    Vanakuuteenistuse virgutav toime annab tunda aegamisi 2-3 nädala jooksul, mõjutades enesetunnetust, ja sellisel moel ka suhtumist suhetesse :)

    Kesknärvisüsteemist:

    Kesknärvisüsteem koosneb pea- ja seljaajust.
    Peaaju paikneb koljus, ta kaalub umbes 1,3- 1,4 kg ja meenutab väliselt sültjat massi. Peaaju koosneb miljarditest närvirakkudest, mis moodustavad ajus erineva ülesandega piirkondi ja keskusi. Seljaaju paikneb selgrookanalis.

    Kesknärvisüsteemis saab eristada hallainet ja valgeainet. Hallaine koosneb peamiselt närvirakkude kehadest, valgeaine moodustavad aga närvirakkude pikad jätked. Suuraju koor koosneb peamiselt hallainest, koore all paikneb valgeaine. Seljaajus paikneb aga hallaine seesmiselt ja valgeaine moodustab välimise kihi.

    Peaaju koosneb mitmest osast:

    Suuraju - kõige suurem ja arenenum, moodustab 70% peaaju mahust. On jaotunud paremaks ja vasakuks poolkeraks, mis on omavahel närvidega ühendatud.
    Ajukoor juhib inimese kehalist ja vaimset tegevust, säilitab ja töötleb ümber informatsiooni. Suuraju koores asuvad erinevaid ülesandeid täitvad ajukeskused :

    kuklasagaras nägemiskeskus,
    oimusagara välispinnal kuulmiskeskus,
    sisepinnal maitsmis- ja haistmiskeskus,
    laubasagaras mõtlemis- ja kõnelemiskeskus,
    tsentraalvao piirkonnas tunde- ja liigutuskeskus.
    Väikeaju asub kuklaosas, reguleerib lihaste koos-tööd. Tänu väikeajule kujunevad liigutusvilumused ja tasakaalutunne.

    Keskaju edastab infot suurajust seljaajju ja hoiab lihaste toonust.
    Vaheajus asuvad ainevahetust, sigimist, eritamist ja keha temperatuuri reguleerivad keskused.
    Piklikaju ühendab peaaju seljaajuga ning juhib ka mitmeid tahtele allumatuid tegevusi - hingamist ja südametegevust.
    Peaajust lähtub 12 paari peaaju närve.

    Peaaju kahjustuse (nt. insuldi, traumade, kasvajate või viirusnakkusest esilekutsutud ajupõletike) korral on halvatud terve üks keha pool.

    Seljaaju vahendab informatsiooni peaaju ja ülejäänud keha vahel. Samuti juhib seljaaju tingimatuid reflekse, st. aitab kiiresti reageerida hädaolukorras.

    Hallaine e hallollus paikneb seljaaju keskosas, kujutab endast närvirakkude ja neist lähtuvate jätkete kogumit. Hallaine on ristlõikes H-kujuline ja meenutab laialisirutatud tiibadega liblikat.

    Seljaaju hallaine neuronid paiknevad mitmes suuruses kogumikena – tuumadena. Hallaine ümber on seljaaju valgeaine, mis koosneb närvikiududest (moodustavad juhteteed). Juhteteede (ülenevate ja alanevate) kaudu toimub sidepidamine selja- ja peaaju vahel

    Seljaajust lähtub 31 paari närve.

    Seljaaju vigastuste korral katkeb side peaajuga ning vigastuskohast allpool olevad kehaosad ei saa normaalselt talitleda. Nende tegevus on halvatud. Lihtsam refleksikaar (lihaskäävide retseptorid, aferentne neuron, eferentne neuron, efektor – skeletilihas).

    Ajufunktsioonid
    Teadvus. Füsioloogiliselt on teadvus see, mille abil aju võib liigutuskäsklust andes arvestada nii möödanikku (mälu), olevikku (käesolevad ärritused) kui tulevikku (tegevuse planeerimine). Teadvuse säilimiseks on vajalikud närviühendused ajukoore osade, retikulaarformatsiooni ja talamuse vahel.

    Aistingutele vastavad kindlad ajukoore piirkonnad (haistmis-, kuulmis-, lõhna-, nägemispiirkond). Loomariigi arengu jooksul on aina rohkem funktsioone siirdunud ajutüvest ajukoorde. Seda nimetatakse entsefalisatsiooniks. Heaks näiteks on inimese nägemismeel, mis on täielikult sõltuv ajukoore nägemispiirkonnast (nägemiskorteksist). Samaaegselt kui luukaladel, amfiibidel ja lindudel sõltub nägemine keskaju nägemissagaratest.

    Assotsiatiivseteks aladeks ehk ühendusaladeks nimetatakse ulatuslikke suuraju koorealasid, kuhu otseselt ei projitseeru tunderetseptoreid. Assotsiatiivsed areaalid ei teeninda isoleeritult ühtki meelt. Nad koguvad infot mitmetest tunderetseptoritest ja töötlevad neid nii, et inimesel tekib integreeritud arusaam ümbritsevast.

    Mälu säilitab teavet varasemast kogemusest. Sensoorse mälu kestus on umbes üks sekund. Väike osa infost läheb edasi lühimällu, mille kestvus on kuni mõnikümmend sekundit. Lühimällu mahub ühe korraga umbes seitsmenumbriline telefoninumber või üleüldse seitse asja. Oluline info liigub sealt edasi salvestusmällu, mis võib kesta minuteid, tunde või päevi. Tugevalt kinnistunud asjad siirduvad püsimällu, kus toimub info pikaajaline säilitamine.

    Limbiline süsteemi kuuluval hipokampus, amügdaloidkeha, ning suurajukoore sisemises servas mõhnkeha ümber (limbus = ääris, serv) paiknevad korteksi osad. Limbiline süsteem on seotud mälupiltide kujunemisega ja emotsioonidega.

    Kõnekeskused paiknevad tavaliselt vasakus suurajupoolkeras kahe tsoonina. Wernice tsoon on vajalik kuuldud ja nähtud kõne ja kirjapildi mõistmiseks. Broca tsoon on motoorne kõneregioon. Selles tekib kõne motoorne mudel: õiges järjekorras täpsed liigutuskäsklused kõnes osalevatele lihastele (kõri, keel, huuled jne.)

    Ajupoolkerade tööjaotus. Paremakäelised on tavaliselt ka paremajalgsed ja -silmsed.
    Kuna juhtteed ristuvad, koordineerib vasak suurajupoolkera parema kehapoole lihaseid. Seega paremakäelistel on vasak poolkera domineerivaks. Vasakpoolsete assotsiatiivsete alade kahjustuse korral võib olla võimatu loogilised otsused, arvutamine, asjade nimede meenutamine. Parem poolkera on olulisem asjade kuju ja asendi määramisel, joonistamisel, maalikunstis, muusikas.

    Uni. Ärkveloleku ja une rütmi reguleerib retikulaarformatsioon. Arvatakse, et une ajal aju korrastab, analüüsib varasemaid kogemusi ja salvestab ärkvelolekul saadud info. Ühe teooria kohaselt koguneb ärkveloleku jooksul organismi tundmatuid mürgiseid "väsimusaineid", mis elimineeruvad une ajal.

    Aju funktsioneerib une ajal väga aktiivselt. Unel on kaks faasi. Tavalise ehk ortoune ajal on pulsi ja hingamissagedus aeglustunud, lihastoonus vähenenud, silmad liiguvad aeglaselt. Paraune (paradoksaalne uni) ajal valitseb ajutegevuse ja organismi teiste talitluste vahel vastuolu. Hingamissagedus, südame löögisagedus ja vererõhk kõiguvad suures ulatuses; maonõre eritus võib suureneda. Silmade kiire liikumine tõttu nimetatakse seda ka REM-uneks (Rapid Eye Movements). Kogu unest moodustab see 20%. Paraune faase on öö jooksul 4-5 igaüks kestvusega 10-15 minutit.

Lisa kommentaar

Email again: