Talve viimane Noorkuu

Pööripäeva noorkuu tähistab olulist üleminekupunkti aasta tsüklis, inspireerides meid tervitama muutusi ja uusi kogemusi avatud südame ja uuenenud enesekindlusega. Noorkuu on ka aeg, mil Kalade täht on päikesega joondatud, mis võimaldab ühendada emotsionaalse ja materiaalse aspekti, teadvuseta ja teadliku. Tänu Kalade tundlikule, intuitiivsele ja loomingulisele olemusele suudame jõuda lähemale oma sügavaimatele eesmärkidele, jättes mõned asjad maha, et ruumi teha tulevikule.
10.märtsi Kuuloometeenistus kestis viis tundi ja lõppes kell 15. Kuu loomine oli kell 11.
Teenistus oli osalejatele vaimselt virgutava toimega. Vabanesid need piirangud, mis pärsivad seatud eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Pingete põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia läbi eelmiste elude piirangud vaimse sünnikanali läbimise kahjudeni. Teostus hingeosade naasmise protsess, mis võis kaasa tuua seletamatuid seisundeid ja mälestusi ammu unustatud/alla surutud sündmustest. Toimus tasakaalustamine ja joondamine, mis viib elujõu järgmisele tasandile. See protsess kestab Täiskuuni ja teadlikkus sellest perioodist viib jõulisema enesetunnetuseni.

Järgmine, kevadise pööripäeva Noorkuuteenistus toimub 17. märtsi hommikul. Kuu liigub teise veerandisse kell 06.10.
Kevad algab 20.märtsil kell 05.06.
Täiskuu on 25.märtsil kell 9.


Märtsi noorkuu sunnib teid jätma teatud asjad seljataha, et tervitada paremaid aegu.
10. märtsil toimub kuu loomine Kalade märgis. Üks on kindel: see tõotab liikumist enne kevade saabumist.
Kui taevas on noorkuu, kutsub see endasse vaatama. See on ideaalne aeg kavatsuste seadmiseks ja tegevuste algatamiseks, mis võiksid realiseeruda järgmise täiskuu ajal (25. märts). Unistava Kalade märgi all muutub see eriti jõuliseks. 10. märts tähistab sel talvel viimast kuu loomist – ja kuigi energiad saavutavad haripunkti pühapäeval, on seda tunda kolm päeva enne ja kuni kolm päeva pärast seda.

Kuidas ära kasutada kõiki noorkuu energiaid Kalades 10. märtsil 2024?
Emotsionaalsete barjääride lõhkumine 2024. aasta 10. märtsi kuuloome ajal Kalades avab ukse meie sisemaailma ja sügavate emotsioonide universumisse. See kutsub meid süvenema meie kõige intiimsematesse unistustesse ja püüdlustesse, julgustades meid kuulama oma intuitsiooni ja usaldama oma tundlikkust. See periood on ideaalne õrnaks enesevaatluseks, võimaldades meil taastada ühenduse oma olemuse ja empaatiavõimega. See pakub võimalust lahustada vanu emotsionaalseid tõkkeid ning juhinduda ühtsemast ja kaastundlikumast eksistentsinägemusest. See on eriline aeg võtta omaks kaastunne enda ja teiste vastu ning uurida oma elu vaimseid mõõtmeid. See noorkuu tähistab olulist üleminekupunkti aasta tsüklis, inspireerides meid tervitama muutusi ja uusi kogemusi avatud südame ja uuenenud enesekindlusega. Noorkuu on ka aeg, mil Kalade täht on päikesega joondatud, mis võimaldab ühendada emotsionaalse ja materiaalse aspekti, teadvuseta ja teadliku. Tänu Kalade tundlikule, intuitiivsele ja loomingulisele olemusele suudame jõuda lähemale oma sügavaimatele eesmärkidele, jättes mõned asjad maha, et ruumi teha tulevikule.
See kuutsükkel tuletab meile meelde vajadust lasta asjadel lahustuda, et teha ruumi uuele. Päike ja kuu on ühenduses Neptuuniga, tänapäevase Kalade valitsejaga, mis võimendab meie intuitsiooni ja tundlikkust ning vajadust tugevdada sidet millegi meist suuremaga. Eelseisva kuukuu teemaks on täiustada meie võimet häälestuda voolule ja liikuda läbi elu väljakutsete usuga ja ilma sundimata.

 

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Jätkub energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

©2024 Magissa

Ole hoitud!

Eelmine
Kuu loomine 10. märts 11.00
Järgmine
Kevade esimene Täiskuu 25. märts

Lisa kommentaar

Email again: