Täiskuu 03.juulil kell 14:39

Uus energiamuster algas pööripäeva eelsel päeval 20.juunil, see on senisest intensiivsema fraktaalse toimega, häälestades planeedi kehastusi vastavalt nende olemusenergia, vaimse sünnikanali ja eelmiste elude baasmustritele. Häälestamine toimub lainetena, järgmine millest sünnib eelmisest. Eelolevatel aastatel muutub inimkond kiiresti nii energeetiliselt kui füüsiliselt, see mõjutab jõuliselt keskkonda meie ümber.
Suvise pööripäeva järgne Kasvava kuu teenistus toimus 26.juuni hommikul uues galaktilises energiamustris. Uus energiamuster algas pööripäeva eelsel päeval 20.juunil, see on senisest intensiivsema fraktaalse toimega, häälestades planeedi kehastusi vastavalt nende olemusenergia, vaimse sünnikanali ja eelmiste elude baasmustritele. Häälestamine toimub lainetena, järgmine millest sünnib eelmisest. Eelolevatel aastatel muutub inimkond kiiresti nii energeetiliselt kui füüsiliselt, see mõjutab jõuliselt keskkonda meie ümber.
Kasvava kuu teenistus kestis neli tundi ja lõppes kella 14 paiku. See teenistus leevendas kohanemispingeid vastavalt osalejate olemusenergia taastamise vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Toimus energeetiline ümberhäälestus uude loodusrütmi galaktiliste joondumiste mõjusfääris. Teenistus toetas ajakohaseid ümberhäälestumisi, vabastades osalejate pingete põhjuseid* läbi kõikide energiatasandite**.
Kasvava kuu teenistuse ajal toimus lainetena musta maagia satanistlike mõjutuste, ka seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude pingete ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. See valmistas osalejad ette olemusenergia taastamiseks fraktaalses rütmis vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Teenistuse toime on vabastav ja toetab osalejaid taastumises ning isetervenemises.

Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 3.juuli päeval. Täiskuu on kell 14.39. Teenistuste toime muutub intensiivsemaks.
Algab energeetiline ettevalmistus sügisese pööripäeva rännakuks Küprosel.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

jne

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa


Eelmine
26.06.2023 10:50 Noorkuu
Järgmine
10.juuli 04:48 Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: