Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05. 

Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05.
 ~ 
Kes ma tegelikult olen, mida ma tegelikult vajan, kuidas ma sinna jõuan? Need on eelolevate päevade küsimused, mille vastused tulevad läbi karge sügishinguse.
Selleläbi vabaneb teadvus üha enam eelmiste elude kurnavate kogemuste jälgedest - karmast. Täiskuuteenistuse© vägi korrigeerib vastavalt geneetilist koodi T 27.10.2015 14:05.

Eeloleval Kuuteenistusel© jätkub septembri ja Punase täiskuuteenistuse ajal esilekerkinud iidsete haavade tervendamine.
Need iidsed haavad on selles elus avaldumas kurnavate seisundite, suhete, olukordadena nagu kestev kurvameelsus, peredraamad, tervisehäired jms.

Teenistustel vabanev energia käivitab ja suunab tervenemisele nii keha, vaimu, meele kui ka suhted ja olukorrad. Vaja vaid tähelepanelik olla. Sel ajal esilekerkinud vaevustega on vaja asjakohaselt tegeleda, nagu ka vabastavaid kogemusi vaja tähistada.

Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karmast, ja see avaldub igapäevaelus. On oodata murrangulisi sündmusi.

Sina saad teenistuse läbi jätkuvalt endale ainulaadse vabastava ja rahustava peenenergia habrast, kuid läbivat väge.

Varusta ennast valge topaasiga, sest Saturni sügavaid vagusid kündvad rajad kaevavad üles sügavamaidki kihid, et muuta need uuteks võimalusteks. Ja tema retrogaadne teekond lõpeb 2017 aasta detsembris. Kuutempel on aeg uude peenesse vaimsenergasse lõplikuks häälestumiseks nende galaktilise joondumiste järgi, mis on kestnud 4.maist 2011 kuni praegu septembri lõpuni.

Teenistus käivitub vastuseks osalejate taotlustele ja panustele.
Panused Südamerahu kontole* on endiselt 12 (üks teenistus), 42 (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit).
Selgitusse: Südamerahu.

Teenistus toimub kuufaasi vahetumise kestel igale osalejale sobival ajal distantsilt. Tegemist on nn kaugravi sündmusega. Seetõttu on oluline olla teadlik endast kui kellestki, kellel on teiste elude haavad tervendada. Iga haav avaldub selles elus ebamugavusena erineval moel, varjatult või nähtavalt. See nimekiri on väga pikk, ja igaühel oma. Teenistuse ajal kättesaav tervendav info vabastab asjakohased pinged. See annab tunda füüsiliselt või meeleliselt või mingil muul moel. Jälgi hoolega, mis ja miks toimub. Vabanenud pinge on vaba energia, mis muutub tervenemiseks, toetab haiguste ravi, annab inspiratsiooni ja jõudu sassis suhete lahendamiseks läbi enda väärtustamise ja kehtestamise.

Võimalusel tee märkmeid alates momendist, mil otsustasid osaleda teenistusel. Visanda oma ootused, seejärel märgi asjad, mis on teistmoodi teenistuse ajal, sellel eelsel ja järgneval ajal. Arvesta sellega, et kui sa ei saa kohe seda, mida ootad, siis tuleb see, mis sul on vaja lahendada enne, kui jõuad soovitud tulemuseni.

Edu meile Saturni keerdkäike järgides lõpliku vabaduse ja rõõmuni selles elus!


Panusega 120 kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon.
Kontakt: magissa.g@hot.ee

või on võimalus jätta kommentaar siia või saata varjatud sõnum lehelt: http://telose.ee/et
Eelmine
Oktoobri Noorkuu lõimib eelmised elud T 20.10.2015 23:31
Järgmine
T 03.11.2015 14:24 - Kuutempli teenistus saladuslikult ja saatuslikult vabastavas võtmes 

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  30. oktoober 2015
  Oktoobri Täiskuuteenistus© teostus teisipäeva, 27.10 öösel vastu kolmapäeva alates keskööst kolm tundi. See oli aktiivne teenistuse osa, kus uue täiendava peenenerga info abil käivitusid vabanevad protsessid.
  .....
  See peentasandi info kogunes aktiivselt osalejate biohologrammidesse juba alates reedest, 23.10, ja sellest lähtuv vabanemine - igapäevaelu tervist ja suhteid määrav olemusinfo korrigeerimine toimis reedeni, 29.10 õhtuni. Teenistuse kestus oli 7 ööpäeva. /---/

  See teenistus oli loomulik, galaktilisi seadusi järgiv jätk sellele, mis toimus septembris ja kuu tagasi eelmise, Punase Täiskuu ajal.
  Ühesõnaga: tulid lahendused.
  Lõppkokkuvõtteks mõjutasid need iga osaleja olemusenergia võimsat tervenemist, oma tegelike vajaduste selgemat tunnetust; ja see viib eemaldumiseni suguvõsa geneetilise koodi kurnavatest mõjudest. /---/ Võimalik, et möödunud nädal tõi kaasa äkilisi terviseprobleeme, kui ka suhtedraamasid. Kui see nii oli, siis need hakkavad vaikselt lahenema. Kasutagem ära galaktiliste joondumiste saladustes kätkevaid võimalusi :) .........
  Oktoobri täiskuuteenistus aitas läbida need nähtamatud portaalid, mis viivad rahuliku ja rõõmsa igapäevaeluni, kasutades ära värske kättesaadava peenenergia info esilekerkinud kurnavate massiivide sulatamiseks. /---/
  ..................
  Novembri esimese teenistusega, Vanakuuteenistusega© 3.novembril jätkub vanade, tervendamata haavade mõjude lahendamine. Kuna siinne kommentaarium annab võimaluse lühikesteks tagasisidedeks, esitan edaspidi pikad ja põhjalikud kirjeldused ajakirjas Saatus&Saladused. Esimene tagasiside ajakirjas on 3.novembri teenistuse kohta. Ka need, kel pole internetti, saavad osaleda ja osa saada Kuutempli tervendavatest teenistustest. /---/
  ....
  Mis annab Kuutempli distantsteenistustele nn kaugravi efekti?
  ....
  Kogenud esoteeriline astroloog Salvator Russo räägib, et meie elu ei määra sünnimomendi tähekaart. See tähendab, et asjaolu, kas oleme Rotid, Veevalajad, Kalad, Lambad vm loomad ja olendid, ei sea meile piiranguid ega anna ka eeliseid. On aeg vabaneda nendest stereotüüpsetest piirangutest! Aeg, mil tähekujud, nt Skorpion kulgeb Päikese kursil, kogeme muutusi oma peenkehades. Kuid peenkehades ongi meie tähtede asukoht.
  ...........
  Neile, kelle sünnikaardi aspektid ei toeta õnnelikku rahumeelset elu, tuues kaasa masendavaid hetki nii "needuste" kui "kaetamise" jms näol, on hea teada, et sa ei ole pöördumatult kadunud.
  ............
  Saladus on, et planeetide kurss Päikeses muudab sünnihetke retrogaadide kui kurnavate algseisude toimet. Kuid meie maailm on täis saladusi! See on taevalike kõrgemate mängude müstiliselt imeline ja saatuslik plaan meile kõigile.
  ................
  Nelja järgneva nädala jooksul vaatle asju sellest aspektist: planeetide ja tähtede galaktilised joondumised toetavad imede ilmnemist igapäevaeludes neile, kes seda väärivad, ja soovivad.
  On oluline teada, et sünnikaart on vaid esimene samm selles kehastuses. Seda on oluline meeles pidada selleks, et eelolevatel nädalatel ja kuudel imelisi tervenemisi, suhteid ja sündmusi tuua oma ellu.
  ................
  Kuutempli teenistused aitavad jätkuvalt mõista tähtede saladusi ja kasutada seda oma saatuse määramiseks rõõmu ja rahu võtmes. /---/

  Vabastavate kohtumisteni eelolevatel teenistustel!

Lisa kommentaar

Email again: