Noorkuu toetab

Noorkuuteenistus©12.6 toetab juuni kuuloomehetkedel loodud sulneid suvehetki
Eelmine
Iidsed meditatiivsed praktikad ja loengud Kivi Talus
Järgmine
Suvealguse Täiskuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  12. juuni 2016
  Noorkuuteenistus©12.6 toimus kahes etapis.

  Esimese etapi ajal laekus teiste maailmade ja elude (senikättesaamatu) info ja energia osalejate biohologrammi*.

  Teise etapi ajal lõimus see eelmiste elude tervendav peen impulss biohologrammist rakutasandini vastavalt osalejate valmisolekule.

  Teekonnal teisest eludest rakutasandini käivitab see peentasandi energia tervenemised, toetades ajakohaseid muutusi immuunsüsteemis (sh hormoon,- endokriin- ja närvisüsteemis).

  See peenenergia avaldub ka igapäevaelus suhtedraamade lahendustena, soodsate kinnis(vallas)vara tehingutena, laste eostamisena (lapsed ootavad vanemate tervenemist), toetavate elu- ja töökoha muutustena jne.

  Noorkuuteenistuse©12.6 käiku võimendas praegune tähtede seis sellisel moel, et Saturni retrograad ja Mars Skorpionis aitavad esile tuua varjusid ja varjusolnud tasandeid selleks, et need lõplikult lahendada. Tulemusena kaovad seletamatud takistused ja kurnavad seisundid lõpuks jäädavalt.

  Noorkuuteenistus©12.6 (ja sellele eelnevad teenistused) on loonud osalejatele võimaluse läbida eelolev suvealguse (teenistus ja) pööripäev tüüne viljakuse võtmes enam kui kunagi varem.

  Vastavalt osalejate taotlustele toimus Noorkuuteenistus©12.6 varahommikul ja oli lõppenud hetkeks, kui Kuu jõudis neljandasse veerandisse.

  Kohtumiseni maagilise suvepööripäeva eel Täiskuuteenistusel 20.06 kl 14:02!

  * Teadlaste järgi on biohologramm inimkehastuste "mudel", mis on kujunenud heeliumipõhiselt. Biohologramm hõlmab füüsilise kehastuse jaoks vajalikku olemuslikku infot.

  Kõikide nende kehastuste tervendamine, kes on peen(vaim)energia kandvad kehastused, nende tervendamine toimub läbi biohologrammi. Biohologramm salvestab ja säilitab tervenemiseks vajaliku info ning sealt on seda võimalik alati kätte saada vastavalt vajadusele ja valmisolekule.

  Nende kehastuste tervenemine, kellel pole biohologrammi, on siiani toimunud energiakanalite ümberühendamiste kaudu. Selliseid vaimtasanditeta (võõr)kehastusi on planeedil ca 20%. Nad on oma olemuselt energiavampiirid, kuid nad praegusel ajal ei säti oma elu teistmoodi alustele. Neid õpetab Ingvar Villido.

Lisa kommentaar

Email again: