Pööripäeva hinguses* Supertäiskuuteenistus© toob vältimatud muutused 

Supertäiskuuteenistus© 25.12  toob nihke igapäevaelu sagedustes, millega kaasneb pöördumatu tervenemine, vaimne taastumine ja seni varjatud uued võimalused.
Kui eelmine, Noorkuuteenistus11.12 mõjutas kõiki rakutuumani, siis Supertäiskuuteenistus© 25.12 taastab kesknärvisüsteemi. Toime on üldlõõgastav, kuid ka leevendab ebamugavaid seletamatuid seisundeid, sh pärsib  lastehalvatuse, Alzheimeri tõve ... loe edasi
Kui eelmine, Noorkuuteenistus18.12 mõjutas kõiki rakutuumani, siis Supertäiskuuteenistus© 25.12 taastab kesknärvisüsteemi.

Selle käigus vabaneb nii pea- kui seljaajust teistest dimensioonidest kaasatulnud, praegu juba ebavajalikku infot ja kogumeid.

Nendest vabanemine on üldlõõgastav, kuid ka leevendab ebamugavaid seletamatuid seisundeid, sh pärsib  lastehalvatuse, Alzheimeri tõve, ADHD, autismi, Parkinsoni tõve ja polüskleroosi sümptomeid nagu ka  ajukelmepõletiku, meningiidi, entsefalidi e peaajupõletiku, müeliidi e seljaajupõletiku, entsefalomüeliidi e peaaju-seljaajupõletiku, koljusisene ja lülisambakanalisisene mädaniku ning granuloomi, koljusisese- ja lülisambakanalisisese veenipõletiku ja hüüvisveenipõletiku vaevusi.

Tervenemist on võimalik tajuda teenistuse ajal tekkivas tervendavas ruumis, kus ravimite asemel ja nendega paralleelselt toimib senikättesaamatu info selle kohta, kuidas terve olla. 

Nii pea- kui seljaajust vabanev (teistest dimensioonidest kaasatulnud, praegu juba ebavajalik info ja kogumid)  käivitab tervenemise ning loob igapäevase heaolu.

Igapäevane heaolu on küllus.
~~~~

Ta jõuab Templisse hetkel. kui ta selleks valmis on.
Palju teeb ta ise, järgides igapäevahetkedes suure plaani galaktilsi ja loodusseadusi.
Kuid mingil hetkel vajab ta dimensioonidevahelist lisainfot, -hoolt ja abikätt.

Mina, Magissa, kõrgajastu preestrinna, tervendaja, loon tervendava ruumi teenistuste ajaks.
Selles ruumis on kättesaadav kogu taastumiseks ja tervenemiseks vajalik info ja abi igale osalejale individuaalselt.


~~~* Loe ka 
http://www.starseedastrology.com/#!Solstice-Address/c1i8f/5675e5cb0cf28854b38ce991

Eelmine
Noorkuuteenistus©18.12 uute alguste tuules
Järgmine
Vanakuuteenistus©02.01 valgustab  eelmiste elude sügavusi

Kommentaarid

 • OSALEJA  •  21. detsember 2015
  Eelmise teenistuse tagasiside: "Vahetult enne liitumist teenistustega, nägin unes, et ma liigun edasi mõttejõul. Seisan ja mind viib nähtamatu jõud nii kiiresti ja sellisel kõrgusel edasi nagu ma tahan. Samas olid ka teised inimesed ja ma mõtlesin, et ma ei või teistele seda näidata.....

  See oli selge märk, et pean liituma teenistustega. Olen igal ööl midagi unes näinud, aga kui kirja ei pane kohe, siis ei mäleta.

  18. 12 teenistuse päeval tundsin et mu keskselg paremalt poolt ei ole valus (ise arvan, et oli närvivalu), saan ennast keerata nagu soovin. Ja lisaks sellele on mul nn kukekannus, ka see on tunduvalt parem, midagi nagu on veel, aga hakkab kaduma. Üldiselt on mu tervis olnud koguaeg hea, lihtsalt need paar asja veidi andsid tunda, aga nüüd on väga hea olemine.

  Käin natuke tööl (samas kohas juba üle kahe aasta) ja olen mõelnud, et vaja vaadata uut töökohta, uusi töökaaslasi aga miski on hoidnud mind pikka aega tagasi. Ühelt poolt sisehääl ütleb - sa ei ole ori! , teiselt poolt - vaja on raha, et tegeleda oma lemmikasjade ja huvidega. Maal peal elades raha teeb vabaks.

  /.../

  Arvan et minu sees on rahu, miski nagu ei häiri, see, mis mulle vastuvõetamatu ma kaasa ei lähe...

  See kõik võib olla ka illusioon, aga rahulik on elada. Olen täiesti valmis kogema uusi alguseid igas liinis."

  Magissalt: me elamegi siin Maa peal enda loodud illusioonides. Mida enam illusioon meie algse olemusega resoneerub, seda tõesem on. Mõõdupuuks on sisemine rahu. Mida sügavam rahu, seda tõesem on illusioon.
 • MAGISSALT  •  26. detsember 2015
  Pööripäeva Täiskuuteenistus@25.12 algas vastavalt osalejate taotlustele õhtul kl 8. Algas selle vajaliku info laekumisega, mis osalejatel oli teistesse dimensioonidesse kinni jäänud. Seda infot on vaja, et taastada iga osaleja seisund vastavuses tema enda eheda algse olemusega ja selle vajadustega.
  Ainult taastumine oma tegelikku vormi toob ellu heaolu - see on KÜLLUSE.
  Selle uue info järgi toimub lähemate tundide iga osaleja jooksul kesknärvisüsteemi testimine, millele eelneb peentasandite korrastumine.
  Meenutagem, et iga samm senikasutamata dimensiooniinfo lõimimisel energiasüsteemiga viib lähemale täielikumale taastumisele, tervenemisele. Kevadiseks pööripäevaks antakse võimalus teadvuse kristallvõre puhastada ja korrastada teenistusel laekuva uue dimensioonidevahelise olemusinfo järgi. Sealt edasi toimub uus joondumine siin planeedil. Üha selgemalt ilmneb, kes on manipulaatorid, kes tervendajad igal tasandil. Kõik vaimse hierarhia kehastused on tervendajad. Nad kujundavad terve keskonna läbi enda taastamise.
  Hommikul ärgates fikseerige, mis öösel toimus. Jälgige meeleolu ja tundeid kuni teenistuse lõpukohandusteni ja tagasisideni.
 • MAGISSALT  •  27. detsember 2015
  Aasta viimane Täiskuuteenistus@25.12 kujunes superteenistuseks nii kestvusel kui mahult. Teenistus algas 25.detsembri õhtul kl 8 dimensioonidesse jäänud info laadimisega tervendavasse templiruumi, igale osalejale oma. See kestis neli tundi. Sellele järgnes uue energia lõimimine ja käivitusid tervenevad protsessid kesknärvisüsteemi tasandil. Need kestsid hommikul kl 8-ni.

  Milline oli sinu kui osaleja laupäeva hommik ja sellele eelnev öö?

  Osaleja võis tunda sügavat rahu; kui ka seletamatuid ebamugavaid asitinguid, mis tulid ja läksid vaheldumisi.

  Hommikul kl 8 algasid lõpukohandused. Mõned osalejad tundsid vastupandamatut soovi edasi magada. Teised aga said haruldaste vabastavate kogemuste osaliseks, tundsid heaolu, tekkis soov teha midagi, mis ammu plaanis või ammu tegemata. Oli ka selgeid nägemusi eeloleva aasta plaanide ja korraldamise kohta. Uued võimalused heiastusid, senilahendamata asjadele tulid lahendused.

  Võis tekkida ka korra enesehaletsust, viha, hirmu ja usaldamatust enda eluolu ja suhete suhtes.

  Kesknärvisüsteemi häirete põhjustajatena oli seekord kättesaadavad just sügavad teadvustamata allasurutud viha, hirm, väärtusetus ja usaldamatus. Usaldamatus enda selge tunnetuse ja vajaduste suhtes, mis toob kaasa kohtustused. Kui kohustused enda suhtes jäävad täitmata, vastutus võtmata, siis annab keha sellest tunda erineval moel. Ka närvisüsteemi häirete läbi.

  Meil on eelmistest eludest alateadvusesse surutud veel nii mõndagi. Need allasurutud tunded (lisaks haletsusele ja usaldamatusele, hirmule, vihale ka süü ja häbi, kurbus ja väärtusetus jm) kurnavad vaimu, muserdavad hinge ja vaevavad keha.

  Kalendriaasta esimene Kõrgajateenistus©02.01 süveneb taas eelmiste elude sügavustesse, et esile tuua sealt viimasedki asjad, mis kurnavad keha ja vaevavad hinge.
 • OSALEJA  •  27. detsember 2015
  Teenistuse alguses tunnetasin,et midagi on toimumas,oli vastupandamatu soov
  lõpetada oma toimetused minna voodisse ja lihtsalt olla.
  Magama jäämisega oli raskusi suur rahutuse tunne oli,vähkresin voodis,paremas küljes
  maksa piirkonnas ja puusas oli tugev valu, valu andis tunda ka hooti vasakus küljes,
  hiljem tekkis vasakul peas tuim tunne,mis kestis lühikest aega siis tekkis alakõhtu valu mis annab veel siiani tunda.
  Hommikul ärgates polnud soovi midagi teha mõne aja pärast läksin uuesti pikali tagasi kuid ei uinunud vaid tunnetasin mis mu kehas toimub oli tunda kuidas seljal pinged vabanesid.Oli selgelt tajutavad eeloleva aasta plaanide kohta nägemusi,kuid lahendamata
  asjad pole veel lahenenud ju siis on vaja säilitada kannatlikku meelt ja ennem mõned asjad lahendada ära.Täna tunnen ennast energilisena.

Lisa kommentaar

Email again: