Ööl vastu esmaspäeva 01.02.2016 kl 05:28

Kahaneva kuu aegne Vanakuuteenistus©1.02 aitab kohaneda uues energiamustris käivituvate muutustega ja tervenemistega.
Need muutused ja tervenemised hõlmavad kesnärvisüsteemi, immuunsüsteemi, endkoriinsüsteemi, hormonaalsüsteemi, lümfisüsteemi jt kõrgemate funktisoonide häiretest tekkinud seisundeid nii kehas, meeles kui vaimus.
Need seisundid  peegelduvad meie igapäevahetkede rahuseisundis (või selle puudumises), suhetes, olukordades kodus, tööl ja puhkehekel.

Nipid:
Võta teadmiseks, et praeguses galaktiliste mängude hetkes on Sinu vangistaja ja kurnaja Sinu teadvustamata mõte. Tee taotlus sellest vabanemiseks - "ma olen oma mõttemustrid üle kirjutanud". Lõdvestu, leia meelepäraseid tegevusi, mis viivad sind meditatiivsesse seiundisse, leia OMA meditatiivne tegevus ja tehnika (ära kasuta Osho, hindude, jogide jt egregoride tehnikaid. Egregorid võtavad su tõusva energia endale. Sa ei saa seda kasutada enda tervenemiseks).

Vanas energiamustris toimus selgeltnägijate poolt abivajajate energia ja hingeosade ümbertõstmine ühelt abivajajalt teisele. Oli need abivajajad, kes tervenesid, ja need, kes alati said endale uued (teiste) haigused. Või energeetika "puhastamise" käigus võeti tema vabanev oma energia teiste tervendamiseks. Lõpuks tundis abivajajast doonor ennast ikkagi kurnatuna ning (heal juhul) leidis tee loodusravini. Nüüd toimub tervenemine tänu teistesse dimensioonidesse ja eludesse kinnijäänud info ja energia lõimimisele ja selle tulemusena.
Sinu teadlikkuse abil sulavad alateadlikud mõttemustrid, vabanevad blokeeringud, eemalduvad "needused ja surnud hinged". Organid saavad virgutust. Kõik vabanev energia saab kätesaadavaks Sulle, abivajajale, teenistuses osalejale, käivitades tervenemise ja sulatades kurnavaid suhted/seisundid.

Peentasandite ja teiste elude/dimensioonide sügavate/iidsete blokeeringute eemaldamine toob kaasa organismi vastuseisu senisest (kurnavast) mugavustsoonist väljatulemisele. Tulevad esile nii psüühilised vastuolud kui keha kõrgemate funktsioonide (kesnärvisüsteemi, immuunsüsteemi, endkoriinsüsteemi, hormonaalsüsteemi, lümfisüsteemi jt ) senine loidus keha ja meele virgutamisel.

Ikkagi tänage ennast ja muutusi oma tunnetuses, sest need viitavad sellele, et heade asjad on ellu tulemas.

Pendli kasutamine toimub nüüd uutmoodi. Need, kes kunagi pole pendlit kasutanud, saavad selle uue tehnika läbi eripäraseid kogemusi. Samuti nagu need, kes seda siiani kasutanud. Teie unustage vanad pendlitehnikad ja jälgige pendli toimetamist esialgu kõrvalt.
Võtke pendel kätte, jättes ta vabalt rippuma.
Mõelge häda, probleem või teema, mis vajab lahendamist.
Oodake, kui pendel hakkab ise ringe tegema. Kui ei hakka, sõnastage teema ümber. Või võtke järgmine teema, mis käivitab pendli ringid.
Kui pendli ringid on vaibunud, lõõgastuge, sulgege silmad ja keskenduge rahus selle, mis toimub: aistingud, keha tunnetus, sisekaemused, selgus, käivitub tervenemine.
Kui kõik on vaibunud, ja tuli infot, siis tehke selle kohta lühidalt märkmed.
Kui selgeid märke ja infot polnud tajuda, siis salvestus kõik vajalik energiasüsteemi ning saab kättesaadavaks olulistel momentidel. Kui õige aeg. Olge teadvel.
 
Vanakuuteenistusel©01.02 aktiveerub Sinu pendli võime tuua ellu Sulle vajalikke ja ammuoodatud muutusi.


Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info saada magissa.g@hot.ee.
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist.


Eelmine
Täiskuuteenistus©24.01 - sünnieelsete suguvõsa kahjude heastamine
Järgmine
Kuuloometeenistus©08.02

Kommentaarid

 • Sirje  •  26. jaanuar 2016
  Tere, jah taju on läinud paremaks, tuleb mõte teadvusse. Tänan.
 • MAGISSALT  •  2. veebruar 2016
  Pendliteenistus kahaneva kuu energias käivitus tund enne keskööd vastu 1.02 ja kestab siiani.

  Kuidas osalejad ennast tunnevad ja mida Sinu pendel teeb?
 • Tiia  •  2. veebruar 2016
  Tänan küsimast ! Kui eile sain pendliga veel "vanaviisi" ennast tervendada-korrastada, siis täna õhtul enam peainglitega kontakteerumisele ei reageerinudki. Eks peab ümber harjuma pärast paljusid aastaid.
 • Riina  •  2. veebruar 2016
  Tere, kui veel reede tegi pendel rahulikke ringe siis täna õhtul ringitab nagu pöörane.Enesetunne on selline, et sisemise rahu tunne asendub mõnel hetkel justkui rahutusega ja siis see hajub. Taju on hoopis teisem. Pool tundi tagasi jõudsin just tuppa, meil klubis oli õhtu Lea Dali Lioniga, varem mulle tema muusika eriti ei meeldinud, aga nüüd kuulates tema lugu ja muusikat mida ta praegu teeb, oli see omaette elamus .
 • MAGISSALT  •  4. veebruar 2016
  Pendli aktiveerimine lõppes 2.02 südaööks.
  Osalejad said palju erinevaid kogemusi pendli tööst, olgu siis esmaseid või uut moodi uues energiamustris.

  Selleks, et pendel näitaks uue info ja energia kanaldamist erinevatel Sulle olulistel teemadel, on vaja olla kontaktis oma korrastatud peenemate
  tasanditega. Just see info on tihti maha jäänud teiistesse eludesse ja dimensioonidesse. See on vaja taotluslikult/teenistuste käigus endale kättesaadavaks teha.

  Peenemate tasandite korrastamisega kaasneb kõrgemate taliutuste nagu kesknärvisüsteem, endokriinsüsteem, hormoonaalne talitlus, hüpotalamus, immuunsüsteem jne korrastamine. Kui seal kuskil on tõsised häired, avalduvad need korrastuste käigus mitmel erineval, võimalik ka ebameeldival viisil. On vaja kannatlikkust endaga ja visa tööd energia vaba liikumiseni.

  Järgmise teenistuse 08.02 käigus toimub pendlitunnetuse viimistlemine uute osakuste avaldumiseks ja selleläbi oma elueesmärkide ümberhindamiseks
 • OSALEJA  •  7. veebruar 2016
  Osaleja tagasiside:
  "Möllasin ka paar päeva järjest pendliga. Kunagi sai pendel ostetud lihtsalt selle pärast et ta nägi nii tore välja ja midagi erilist ma sellega ei teinud, vahel niisama küsisin jah ja ei küsimusi. Ei tulnud nagu selle peale, et võiks uurida kuidas sellega end tervendada saab, kuigi olin mingeid raamatuid näinud eemalt. Nüüd siis mõtlesin, et suhtuks sellesse pendlisse siis nagu "võlukeppi," et tahan ravin, tahan programmeerin midagi ümber, tahan panen toalilled kasvama...et nagu mida iganes, et vaatan, mis ta teeb. Raamatuid sel teemal ei viitsiks nagunii hankida, sest nii palju muid toredaid raamatuid on mida lugeda :D

  Hakkasingi programmeerima kuuseansi ajal, et vanad jamad välja ja uus muster peale. Tahan loota, et see süsteem töötab või aktiveerub kuidagi moodi.

  Pendel käitus jah teisiti...esiteks hakkas tegema hästi laia haardega ja väga kiireid ringe, siis rahunes ja hakkas joonistama lille või rõngasvedru....see süsteem tundus küll uus ja päris kaua ja mitmete teemade puhul toimetas nii. Ja samal ajal oli kehas ka erinevaid aistinguid ja keha hakkas ka võnkuma. Palju muutusi on toimunud vasakus keha pooles ja peas.

  Infot on päris palju ja vahel tekitab see segadust, et millest kinni võtta ja mida eirata, sest uusi põnevaid võimalusi on päris palju ja kohati tunnen, et keskendumisraskused tekivad, aga tormata ka ei taha sest tunnen, et veel on mingi ajavahemik vaja läbida, et mingi terviklikum pilt asjadest tekiks.

  Ja see imelik tunne, et osad hinge osad on veel kuskil peidus...et pusle tükke on puudu ja siis ma salamisi loodan, et need osad tulevad mulle näiteks sünnipäevaks (märtsiks) tagasi :D

  Lisaks avastasin, et vahest löövad päris ootamatult välja hingehaavad või mingid hellad teemad minevikust ja siis on päris nutune olla, aga pärast on jälle kergem, kui need valud endast läbi lasen.

  Aga jah, kummaline aeg on kui jälgida mis ümberringi toimumas on...see energiate üleminek mõjutab nii reptiilseid kui ka mittereptiilseid tegelasi. Omamoodi veider on seda jälgida oma vanemate pealt...ema saab silmahädasid ja rinnavähi mõjutusi....isa tõmbab endale hirmudega jamasid kaela. Varem ma oleks ka nende pärast stressanud, aga nüüd kohati vaatan, et pole väga vaja sekkuda, sest need teemad on nagu nende õppetunnid, mida mina lahendama ei pea, sest mul on omad pusled kokku panna. "
  ---

Lisa kommentaar

Email again: