Täiskuuteenistus©23.03 

Saturni kulgemine retrogaadi (25.märtsil) toob kaasa vabastava tervenduse, käivitades vääritute nuhtlemise.
Kevadise Pööripäeva (20.03 kl 6.20)
sündmustes 
oli murdepunktiks 9.märtsi päikesevarjutuse 
aegne galaktiline joondumine. 

Nüüd on kõik üha kiirenevas muutumises. Vabastavad portaalid avanevad täielikult 25. märtsil, kus Saturn kulgeb taas retrogaadi kuni 25. augustini. 

Kuutempel on tervendav ruum. See tervendav ruum tekib kuufaaside vahetumiste ajal teenistustena 4 korda kuus: täiskuu, vanakuu, kuu loomise ja noorkuu ajal. Seda tervendavat ruumi valitsen mina, Magissa, oma olemuslike ja iidete võimete ja oskuste läbi. Selles ruumis tekib Sulle, Sinu vajaduste jaoks ainuomane ruum, mis ei sarnane kellegi teise omaga Kuutemplis. See on Sinu isiklik ruum, mis on sama, mis sinu algne olemus. Selle algse olemuse järgi toimub tervenemine. Tervenemine toimub Sinu algsete vajaduste järgi ja käivitub vastuseks Sinu taotlusele. Kuutempli uksed avanevad Sinu jaoks sellest hetkest, kui oled saatnud panuse Südamekontole.

Teenistus on ainulaadne seetõttu, et teenistuse hetkedel on Sulle kättesaadav see energia, mis on kunagi eelmistesse eludesse kinni jäänud. Selle on põhjustanud mingi iidne sündmus, lubadus, vanne vms. Nende tõttu on energia seal kinni, seda ei saa kasutada. Teistesse eludesse kinnijäänud energia takistab enesetunnetust- ja teadvustamist, tedalikkust see puuduolev energia kannab infot, mis piirab, kurnab ja lõpuks tekitab tervise- ja suhtehäireid. Vastavalt su taotlustele laekub see energia ja info teenistuste ajal ja käivitab läbiva tervenemise nüüd. 

Täiskuuteenistuse©23.03  kestel tekkiv tervendav ruum valmistab ette selleks, et saada selge enesetunnetus pöördeliselt muutuvas ajas, käivitades vajalikud tervenemised selge teadlikkuse teel.

Head uut galaktilist aastat!


Vabastaval ja tervendaval Teenistusel© osalemise käivitab panus
12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast) 

Eelmine
Kevadine pööripäev 2016 on pöördeline
Järgmine
Täiendatud erakohtumiste ajad

Kommentaarid

 • Mare Häusler  •  17. märts 2016
  Soovin osa võtta täiskuuteenistusest 23.o3 2016
  Panuse 12korra eest kannan üle18.märtsil
 • Andrianov Jevgeni  •  17. märts 2016
  Soovin osaleda täiskuuteenistusel 23.03 2016
  Panuse kannan üle 18.märts 12 korda.
  Elukoht Tallinn Rästa5-3
 • MAGISSALT  •  18. märts 2016
  Mare ja Jevgeni, teie jaoks on tervendav ruum aktiveerunud 12-ks teenistuseks alates 23.03 täiskuust. Viimane, 12. teenistus on 12.juunil.
  Peale seda kohtume pikemaks individuaalseansiks, mis on tasuta. Andke teada, milline päev teile kohtumiseks sobib peale 12.juunit.

  Teenistustele ja kohtumistele registreerumine on turvaline siit:
  telose.ee/registreerumine
 • Helju Veedam  •  23. märts 2016
  Tegin ülekande nelja teenistuse jaoks. Tänan
 • MAGISSALT  •  24. märts 2016
  Tervitan kõiki, kelle jaoks avanesid Kuutempli uksed.

  Pöördelise aja Täiskuuteenistus@23.03 algas eelmisel neljapäeval entiteetide* eemaldamisega, jätkus pühapäeval mil lisandus ka südamehaavade tervendamine, millega kaasnes hingeosade tagasitulemine (eluenergia taastumine). Osalejad vabanesid ka energiavampiirikest suhetest, tulid neist välja, said selguse kurnavate suhete olemusest. ´

  Asjade olemuse mõistmine eostab enda kehtestamise.

  Asjade olemust aitab mõista selgus, mis tekib siis, kui energiasüsteem, keharakud ja -süsteemid on terved.

  Energiasüsteem, keharakud ja -süsteemid on terved siis, kui on lahendatud eelmiste elude teemad.

  Eelmiste elude teemade lahendamiseks on vaja saada kätte sinna kinnijäänud info ja energia. Puuduolev energia on reeglina peentasandite vaimenergia.

  Peentasandite vaimenergia on ära antud/võetud ja see laekub praegu tagasi seoses pöördeliste galaktliste joondumistega, kus planeedil Maa on oluline roll. Maa sagedus tõuseb, vibratsioon tõuseb ja meil on võimalik ennast taastada selle ammuunustatud peentasandi info ja energiaga, mis seni siin planeedil toetust ei leidunud.

  Kui teadvustad ennast galaktilise kehastusena, - osakesena galaktilistest mängudest-, toetab see energiasüsteemi peentasandite taastumist ja käivitab tervenemise rakutasandil.

  Selle tulemusena taastub eluenergia (tulevad tagasi hingeosad), kustuvad energiasüsteemist entiteedid* (vaimolendid, surnud hinged jms), taastuv jõud aitab lõpetada kurnavad suhted, kaovad psüühilised vastuolud, alateadvus vabaneb hirmu-, viha-, süü- ja häbikogumitest...

  Kokkuvõtteks: igapäevase heaolu takistused kuhtuvad kiirenevas tempos.

  Täiskuuteenistus©23.03 kestab veel praegu Kuu kahanevas energias.

  Neljapäeval, 24.03 kl 13.55.
 • MAGISSALT  •  25. märts 2016
  Täna, 25.03, kus Saturn liigub retrogaadi, jätkub kevadine Täiskuuteenistus@23.03.
  Eile toimus osalejate ajupoolkerade (loovus vs ratsionaalsus) tasakaalustamine, millega võis kaasneda peavelu oimukohtades ja kuklas, kuid ka raskusi otsuste tegemisel või ka soov asju uutmoodi, loominguliselt lahendada.
 • MAGISSALT  •  27. märts 2016
  Täiskuuteenistus©23.03 lõppes 25.märtsi keskööks.

  Selleks ajaks oli Saturn jõudnud retrogaadi* ja uue kosmilise ajastu portaalid avanenud. Selle portaali avanemine algas 21.12.12 kl 13.13, kui Maa, päikese ja Galaktika keskmed joondusid. Meie elu joondub koos tähtedega, ja seda on huvitav jälgida.

  Reedene, 25. kuupäev tõi kaasa energiasüsteemi vabastamise erinevatest manipulatsioonidest neile, kes osalemas minu teenistustel. Kõige sügavamad neist vabanenud manipulatsioonidest olid kristliku mõttemaailma juurtega. Seda ka seetõttu, et kevadise pööripäevaga kattuv kristlik püha võimendas ususektide piiravaid ja kurnavaid manipulatsioone meie energiasüsteemis. Need ei pruugi alati olla teadvustatud, sest oleme mõjutatud ka kollektiivsest alateadvusest ning sealt kanduvatest karmasündmustest.

  Kõik, mis avaldub meie igapäevases elus, on meie energiasüsteemi peegeldus. Energiasüsteemi mõjutavad alateadvuse tasandites kujunenud maastik. Teenistuste kulgedes muutub alateadvuse maastik, kohanedes muutuvate (galaktliliste) jõujoontega. See toob kaasa energiasüsteemi taastumise, piirangute vabanemise, käivitab tervenmise ja uued algused. Enneolematud ja ootamatud võimalused-algused ilmnevad.

  Oluline on neid tähele panna.

  Manipulatsioonide mõju vabastamine öösel vastu laupäeva tõi kaasa nädalavahetuseks eriskummalised tunded. Ka kohati ebakindlust, segadust, peataolekut. Kui nii juhtub ka edaspidi karmaliste vabanemiste kulgedes, keskenduge rahuseisundile, meditatsioonile. Meditatsioon on ka igasugune rahutunne, mille saavutad läbi meeldiva tegevuse. Ka läbi igapäevase tegevuse.

  Nii on portaalide läbimine turvaline ja tulemused ilmnevad selgelt igapäevaelus uute valikutena, väärtuste ümberhindamisena, tervenemisena, enneolematute lahendustena.

  Portaalide läbimine kestab augustini kuni Karmaplaneet Saturn on retrogaadis.

  Järgmisel teenistusel järkub karmaportaalide läbimine. Teenistusel osalejatel on soovitav luua ja kasutada selleks süsteei, mis aitab teadvustada olemuse erinevatel tasanditel toimuvaid muutusi.

  See süsteem võiks olla järgmine:

  1. keskenduge ühele (kuni kolmele) teemale, mis teile takistusi ja vaevusi valmistavad.

  2. Kirjutage (salvestage) see taotlusena.
  Näiteks "Taotlen terve organi/süsteemi" või "Taotlen suhte lahenemise" või "Taotlen kodurahu".

  3. On oluline järgida põhimõtet, et meie elu määravad pisiasjad. Mõnikord on detailide lahendamine võtmeks suurtele muutustele. Samuti on oluline jälgida detaile ja märke igapäevaelus, olgu need ilmastik, teised inimesed, liiklus, linnud-loomad, hääled, infokillud meediast, juhuslikult kuuldud sõnad, numbrid, unenäo killud ja tunded hommikuti, jms.

  4. Talletage need tähelepanekud aegajalt päeva jooksul või õhtuti.

  5. Olge teadlik sellest, et Kuuteenistuse aegadel toimub nende asjade lahendamine, milleks te ise suuteline pole. Kuuteenistuste ja minu erakohtumiste toime seisnebki selles, et ma aitan lahendada rea asju, millest teil endal jõud üle ei käi. Teie taotlustele vastuseks loon teie ümber tervendava ruumi, kus toimuvad teile vajalikud asjad.

  5. Töötage ühe teemaga 2-3 nädalat. Siis lugege läbi ja pange kõrvale. 2-3 kuu pärast vaadake see üle ja tehke kokkuvõte ning seadke uus taotlus, kui vaja.

  On nii, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus. Armastus on sagedus, kus saab alguse tervenemine ja üldine heaolu. Sagedus tõuseb siis, kui on eemaldatud liigne koorem.

  Olgem teadlikud ja valigem endale parim!

  Rõõmsate kohtumisteni!

  * Saturn Retrograde 2016 starts on March 25 at 16° Sagittarius and stations direct on August 13 at 9° Sagittarius.

  Saturn is the Lord of Karma. Retrograde motion is a time when karma is sorted out. Therefore, Saturn retrograde is a double dose of karma. Karma is a form of energy that is very real. Like Saturn, it is very closely bound to time. Past, present, and future blur into one. If you have been bad in the past, then at a certain predestined time, an event will occur to teach you a lesson. If you been good in the past, then at a predestined time, an event will occur to reward you for your good deeds. With Saturn in retrograde motion, the karma will relate to how responsible you have been in the past.

  Saturn retrograde 2016 looks a bit scary to start with and does involve a lot of hard work. There is a major focus on addressing some previous or current disappointments involving your love life or financial situation. However, after the lessons have been learned, you will emerge to a more promising future of positive change and growth. Before I go into more detail about Saturn retrograde 2016, I will talk about what it means to have Saturn retrograde in your natal chart then the general meaning of Saturn retrograde in transit.

  Saturn Retrograde Meaning
  Saturn retrograde in the natal chart means that there was a problem with self-discipline or avoiding responsibility in a former life. Due to illness, immaturity or disrespect, you may have neglected looking after your loved ones. Perhaps you failed to earn a living to support your parents, or ran out on your partner and children. There will be some lessons or extra effort required this life in order to pay back this karmic debt, and learn the lessons so you don’t have to go through this difficult cycle again.

  Saturn retrograde by position and aspect shows the areas of life, or the personality traits and behaviors, which specifically require extra development. The optimum Saturn nature is disciplined, responsible, stable, respectful and reliable. A healthy Saturn is hard-working and dedicated. The aim is to be physically and emotionally strong enough to endure the hardships of life, to take responsibility for yourself and your family.

  Saturn retrograde in the chart could show as sadness, depression, loneliness, tiredness or lack of motivation. Disrespect of parents and authority figures may be holding you back. Whatever is stunting your productiveness is what Saturn retrograde focuses on. This could well have been an ongoing problem hindering success over many incarnations. Events or relationships will keep reinforcing the problem area this life, especially during Saturn retrograde phases, until you master it.

  Saturn retrograde in transit is a regular cycle occurring just over every twelve months, lasting about 4½ months, and spanning 6 or 7 degrees of the zodiac. Transiting Saturn retrograde represents a time of limitation, restriction, anxiety and fear. During the previous months since Saturn entered the retrograde zone, you will have been dealing with particular issues involving your duties and responsibilities as they relate to your dependents and career.

  Saturn retrograde means that whatever area of responsibility you have been developing is so important, that extra time is needed to take stock and make sure everything in order before you continue. You may be tested to make sure you are ready to take on the extra responsibility. The lessons you learn might be hard but they will be valuable.

  On the other hand, it could be that a negative Saturn behaviors such as sadness or shyness have been getting out of control. In this case, the Saturn retrograde months will offer a chance to recognize and admit the problem. Things may get so out of control that an intervention or some drastic event must occur in order to shake you out of your depression or isolation.

  By the time Saturn stations direct, you should have come to terms with the relevant issues and be prepared for the next phase. In the third and final Saturn retrograde phase, from the direct station until Saturn leaves the retrograde zone, focus and motivation leads to productiveness, achievement and recognition.


  Saturn Retrograde 2016
  Saturn enters the retrograde zone on 19 December 2015 at 09 ♐ 46. In this phase you learn what areas of your life need some hard work to fix.

  Saturn square Neptune is the major aspect in the chart and will remain so for the entire retrograde cycle. This challenging aspect can bring some scary experiences with the darker side of life. Disappointment or setbacks now are more likely to extend or deepen periods of grief or depression that we all experience from hardships.

  Even without hardship being placed upon you, it is likely that psychological fears or paranoia may overwhelm you leading to uncertainty. Either way, you may end up questioning whether you really can achieve those things you have hoped and dreamed for. The aim of this period is to identify the source of your fear, guilt or worry. Patience, focusing on the basics, expressing yourself creatively through dance or music, will all help to raise your consciousness.

  Fixed star Antares at 09 ♐ 58 has a strong influence on Saturn retrograde. This powerful star in the Heart of the Scorpion is destructive and malevolent. It makes you tough, courageous, alert and belligerent. Physically, this star rules the right side of the third vertebra from the bottom (fifth lumbar). With Saturn this can restrict mobility and cause a limp, with the psychological effect of not wanting to join in routine activities.

  Antares with Saturn causes materialism, dishonesty, religious hypocrisy, many disappointments and failures, and trouble through enemies. Disagreement and legal matters can end in loss, and there may be domestic problems and interference from relatives.

  Saturn stations retrograde on 25 March 2016 at 16 ♐ 24. This is the phase where you learn your lessons.

  Fixed star Ras Algethi at 16♐22 can cause boldness and a drive to gain power, but also much irritation associated with women.

  /.../
  Allikas: http://astrologyking.com/saturn-retrograde/
 • Siiri  •  28. märts 2016
  Tere!

  Mina olen umbes kuu aega olnud oma peavaludega hädas. Mõni päev läheb mööda, et pole midagi. Teine päev algab juba pea valuga. Oleks nagu mingi pea skanneering, et algab otsaesise valuga, siis meelekohtades, mõne tunni pärast juba kuklas, siis on pea pealt nii hell, et juuksed kohe valutavad :D. Ja siis hakkab otsast peale otsaesisega,meelekohtadega jne.Siis on mõni päev üldiselt surve peas. Paar korda olen hommikuti tundnud, et peast tõuseb mingi energia üles, lausa füüsiliselt tuntav. Tunne umbes selline nagu kõik juuksed tõuseks taevapoole püsti :D
  Siis on jälle mitu päeva vahet, et pole valu ega midagi tunda, et kõik on ok. Nii on.
  Tervitades Siiri
 • Senna  •  29. märts 2016
  Tagasisidet :)

  Tunnetus ja mõtted on palju muutunud. Kurnavad suhted on väga äkkiliselt muutunud/katkenud tänu väärtuste ümberhindamisele. Võimalik, et see on seotud Kristliku mentaliteedi külgepookimisest lapsepõlvest või kaugematest aegadest.

  Mõistsin, et ei ole võimalik "keerata teine põsk ette" kui olen tundnud, et mulle päriselt liiga teha tahetakse. Liigne kannatamine on ohvrimeelne mõtteviis, mis ei kuulu enam minu süsteemi. Enam ei tunne kaasa ja ei õigusta inimesi, kes oma käitumisega on näidanud välja õelust ja üritanud minust väljapressida kaastunnet, viha reaktsiooni, häbi ja süütunnet ja paranoilist hirmu. Kõige suurem karistus sellistele manipulaatoritele on täielik ignoreerimine ja headele, lemmik tegevustele keskendumine.

  Pea on olnud mitmete kuude jooksul vahelduva eduga "kummis." Tunda on olnud peapööritust, "sipelgaid" juustes, kipitust kuklas ja valusid oimukohtades. Sellest lähtuvalt tunnen, et mõtlemine on muutunud palju rohkem prioriteetsetele eesmärkidele suunatuks. Aja ratsionaalne kasutamine ja keskendumine tegevustele, mida olen ammu ihaldunud teha. Valikud muutuvad selgemaks ja enam ei tõmble nii palju oma energiat suvalistele toimetustele tühja nagu varem.

  Läheb küll veidi aega ja pusimist, et kõik vajalikud teemad paika saada, sest infot tuleb palju ja seda on vaja mõttega sorteerida. Pendel alati ei taha vastata, vaid tahab lihtsalt niisama pöörelda ja tiirlemist nautida. Küllap tegeleb kohanemisega nagu minagi.

  Väsimust on palju, sest toimetused on sisukad. Unenäod on läinud detailsemaks ja meeldejäävamaks ja ka tähenduslikumaks. Nägin unes, kus ratsutasin kiirelt ja lendlevalt suure ja majesteetliku lõvi seljas pikki vahemaid ja tundsin sees õnnestumist ja eesmärkidele lähenemist. Ärgates olin puhanud ja rõõmus. Samas ühes unenäos astusin vastu hiigelsuurele hüaanile ja karjusin tema peale täiest kõrist, nii et see põgenes. Samaaegselt ilmselt vabanesin kurnavast suhtest reaalsest "hüäänist." Loomad tulevad mu unenägudesse alati kindlaid sõnumeid edastama, sest nende kohalolust on lihsam sõnumeid mõista.

  Ärritust, kärsitust ja allakiskuvaid emotsioone küll tekib, eriti täiskuu vahemikus, kuid palju rohkem on stabiilset rahulolu. Pole vaja teada kõiki asju detailselt ja pole vaja muretseda tuleviku pärast, piisab teadmisest, et tuleb oodata parimat, sest Universum töötab minu kasuks ja toob kaasa lahendusi! Nii tekibki kannatlikkus kannatuste asemele. Samas ei passi ka oodates tühja vaid keskendungi tegevuste ja suhete edendamisele, mis minu kasuks küllust hakkavad tootma :D

  Tänan Sind, Magissa, vägevate energiate edastamise eest, funkab ikka vägevalt :D !
 • Siiri  •  30. märts 2016
  Tänan eelmise kaugteenistuse eest, millel osalesin koos Pillega ( kingitusena ).

  Tundsin mõnel päeval kõhklusi asjade otsustamisel, kuid tulid sobivad lahendused, kui keskendusin rahuseisundile ning tegelesin meeldivaga. Liigesevalud kohati vähenesid, kuid endiselt esineb hingeldust käimisel.

  Pille on hädas seedimisega. Tal andis see tugevasti tunda kõhukinnisusena. Tuleb ilmselt hakata rohkem toitumist jälgima.
  Tegin vahepeal proovid. Esines kõrgem kolesteroolitase ja pulss oli kiire, vererõhk kõrgevõitu.
  Tahaksin teada, milles seisnevad kristliku mõttemaailma juurtega manipulatsioonid ?
  Soovin osaleda 31. märtsi Vanakuuteenistusel ning kingitusena seda Pillele. Võiks olla veel kodude puhastus: /.../.
  Panus tehtud.
 • MAGISSALT  •  30. märts 2016
  Kristliku mõttemaailma juurtega manipulatsioonide alla pean silmas järgmist:
  Kristlus on vana vaid 2000 aastat, kuid inimkond oma algses terves olemuses on tunduvalt vanem. Praegune galaktiline aeg annab võimaluse taastada ennast kõikidel tasanditel algsesse tervesse vormi.
  Kristlus toodi inimkonnale läbi vere ja tule. Kristluse jutlustajad olid algselt osavad manipulaatorid, kes süvendasid inimestes häbi ja süüd; külvasid hirmu ja viha. Selliste manipulatsioonide juurtele on praegu kasvanud kahjulikud käitumis- ja mõttemustrid, mis toovad kaasa haigusi, suhtehäireid ja jõuetust. Seda sellepärast, et elukeskkonna vibratsioon on tõusnud siin maal, ja vanad asjad muutuvad üha kurnavamaks.

  Kolesterooliga oleme ju ammu tegelenud, ja see võiks juba normis olla. Siis kaob ka hingeldus ja liigesevalu. Praeguse seisuga on organismis põletik, mis on tekkinud pika aja jooksul omega rasvhapete tasakaalutuse tõttu. Omega 3 ja omega 9 on puudu. Omega 6 on organismis liiga palju. Omega 6 - t on külluslikult odavates söögiõlides.

  Suurendada märkimisväärselt omega 3 ja 9 osakaalu oma toidus, vähenda omega6-t.

Lisa kommentaar

Email again: