Kuu kasvab neljandasse faasi  19.juulil kl 22.52

Toimub Noorkuuteenistus©19.7 Punase mere tervendavalt tüünest energiast. 
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiavälja vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Juulis on võimsate taevaste portaalide aeg, mille läbimine toob kaasa väljakutseid. Väljakutsed avalduvad senilahendamata teemades: ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega. Noorkuuteenistuse©19.7 toime eemaldab nimetatud seisundite põhjusi, toetades päikeselist kulgemist.

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad  21., 28. juulil kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Suvise Kaduneljapäeva Kuuloometeenistus
Järgmine
Punane Täiskuu 27.07 kl 23.20

Kommentaarid

  • Magissa  •  24. juuli 2018
    Noorkuuteenistus toimus Punase mere paradiislikust õhustikust öösel vastu 20 .juulit ja kestis 3 tundi.
    Need Noorkuuteenistuse kolm tundi mõjusid osalejate füüsilisele kehale, tervendades ja virgutades seedeorganite ja -kulgla rakutuumasid. Toimus puhastumine.

Lisa kommentaar

Email again: