Kasvava kuu vägi

T 26.12.2017 11:20 on Vanakuu. Toimub eluvibratsiooni toetav, üldkorrastav ja jõustav kuuteenistus, mis toetab talvise pööripäeva portaalide läbimist.
Saturn väljub kaks aastat kestnud transiidist, mis lõpetab pikalt kestnud puhastused energiaväljas.
Vanakuu ajal toimub eluvibratsiooni toetav, üldkorrastav ja jõustav kuuteenistus, mis toetab talvise pööripäeva portaalide läbimist.
Vanakuteenistus toimub ajal, kus just on läbimisel talvise pööripäeva portaalid ja taevastes joondumistes toimuvad jõulised ümberkorraldused. Need mõjutavad Vanakuu teenistuse käiku. 
Chironi väljumine retrogaadist ja Saturni kaks aastat kestnud transiidi lõppemine vähendab pinget. Endiselt on aktiivne Neptuni toime, lihvidest kõrgemaid tajusid.  Teenistuse ajal eemalduvad piirangud kõrgemate tajude ees.
Vanakuuteenistus aitab lõplikult läbida talvise pööripäeva sakraalseid portaale. Portaalide läbimine viib uuele eluvibratsiooni tasandile.Möödunud Kuuloometeenistuse@18.12 ajal oli endiselt tugeva toimega Haavatud Tervendaja komeedi Chironi retrogaadi lõpuhetked. Veel kord oli võimalik teadlikult tulla Kuutemplisse sügavate hingehaavade tervendamise järele. Samas Uraani liikumine Kuuloometeenistuse ajal aitas eemaldada peenemate tajude takistusi, see tähendab kolmanda silma ehk sisetunde aktiveerimist. Uraan teritab tajusid jaanuari teise pooleni. 
Saturni ja Merkuuri retrogaadiga kaasnevad joondumised toetasid endiselt Uraani ja Chironi toimet. Nädala lõpuks aktiveerus ka tähesadu- Ursiidide meteoorivool, mis tõi täiendava toetuse soovitu ja vajaliku saavutamiseks kogu järgnevaks nädalaks (19.-24. dets.).
Selline ainulaadne taevalik sünergia oli selle Kuuloometeenistuse ajal ülivõimas, mõjutades sügavaimate seni ravimata haavade tervendamist. Samuti tervenemisel takistusteks olevate krooniliste haiguste ja kurnavate suhete/olukordade algpõhjuste eemaldamist. See ülivõimas sünergia sai võimendatud talvise pööripäeva portaalide avanemisel 21.detsembri keskpäeval. Pööripäeva portaalid olid avatud kolm päeva: 21.-24.detsembrini. 
Eelmine, Kuuloometeenistus algas pühapäeval, 18-ndal kl 18. Hingeosade tagasitoomine koos vastavate ettevalmistustega kestis südaööni. Koos naasvate hingeosakestega kaasnes pakitsus südamekeskuses, mälestused ja info ning suurem unevajadus.
Kuuloometeenistuse toime kestis 25.detsembri keskpäevani, see oli hetk kolm päeva peale pöörihetke (mis oli 21.12 keskpäeval). Hingeosade naasmise ajal oli oluline olla tähelepanelik, et nende tagasitulekut tervitada ja nende poolt toodud eluenergiat ja infot kui elu(de)tarkust teadvustada.

Kuuloometeenistus (18.12) valmistas osalejad ette talvise pööripäeva poolt loodud portaali 21.-24.12) läbimiseks. Et läbimine toimuks võimalikult teadlikult ja tervikuna. Portaalide läbimine eeldas tähelepanelikkust ja hoolivust enda suhtes, palju meditatiivseid praktikaid eelmisel nädala jooksul eilseni (25.12) välja.

Talvise pööripäeva portaalide läbimine viib uuele eluvibratsiooni tasandile. Sellel uuel tasandil ja sageduses toimub igapäevaelu rõõmsamas võtmes:
enese kaitsmine asendub sügava enesekindlusega, mis viib enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelse ja kindla kehtestamiseni;
on lihtne loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest, sest nägemus oma vajadustest on kirgas ja jõustatud;
füüsilise keha haiguste ja vaevuste tervenemine kiireneb ja saab alguse;
avalduvad uued võimalused on tegelike südamesoovide/projektide teostamiseks;
algavad uued ja toetavad suhted;
kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega :)

Eeloleva 26.12 Kasvava kuu teenistuse toime toetab elusageduse tõusmist ja toimetulekut uues energias peale pööripäeva portaalide läbimist.

Kui oled otsustanud osaleda, loe alljärgnevat kommentaari.

Vaata ka http://magissa.ee/star/mida-vaja-teada-kuutempli-teenistuste-kohta
Eelmine
Kuuloometeenistus
Järgmine
Supertäiskuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  27. detsember 2017
  Kuutempli teenistus kasvava kuu väes algas teisipäeva õhtul kl 21.30 ja kestis neli pool tundi.

  Teenistusel oli eluvibratsiooni toetav, üldkorrastav ja jõustav toime. See lõpetas talvise pööripäeva portaalide läbimise sellisel moel, nagu iga osaöeja oli selle endal viimase nädala jooksul kujundanud ja lubanud. Need, kes keskendusid oma mõtete, sõnade ja tegudega pööripäeva sügavalt sakraalsele tähendusele, tegid hüppe teadvuse avardumisel.

  Kasvava kuu teenistus toimus kolmes etapis:
  1. alateadvuse vabastamine kestis tunda aega;
  2. sellele järgnes hingeosade kui eluenergia täiendav naasmine;
  3. teenistuse viimane tund mõjutas osalejate psüühiliste vastuolude e reversioonide vabastamist.

  Psüühiliste vastuolude vabastamine on seoses alateadvuse massiivide korrastamisega. Seekord oli vähenes süütunde toime osalejate elule teenistuse toimel. Nüüdsest edaspidi on võimalik ümber kujundada oma valikud, mis olid teadlikult või alateadlikult mõjutatud süütundest. Valikud on võimalik üha enam teha oma tegelikest olemuslikest vajadustest lähtuvalt. Olemuslike vajaduste kohta toovad infot naasvad hingeosad. Olgem tähelepanelikud. Ja nagu ikka, väga paju toimub praegustel hetkedel magamise ajal. Siis on hingeosadel lihtne naasta südamekeskuse piirkonda. Südamepiirkonna pakitsust võib ka ka füüsiliselt mõnikord tunda. Ärgates avastate, et olete täiesti uus ja uues kohas.

  Jägmine Täiskuuteenistus vabastab takistused kõrgemate tajude ja sistunde ees. Planeedi ja inimkonna sagedus tõuseb pidevalt, kõik on muutumises. Kohati võib see tekitada hirmu, kuid ehedad tajud ja sistunne aitab oma elu suunata ja püsida kindlalt ja turvaliselt oma kursil.

  Kui osalejatel avalduvad teenistuste toimel raskustunne, uued või kroonilised füüsilised vaevused, on vaja kontrollida varjatud põletiku fooni rakkudes ja /või vitamiinide-mineraalide puudujääki organismis.

  Peatsete kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Email again: