Noorkuuteenistus© 29.11.2014 12:06

Eelmiste elude needustest - manipulatsioonid, lubadused, vanded, loitsud jms - vabastav teadmustunnetust tervendav Kuuteenistus saab teoks 24 tunni jooksul kuufaasi vahetumise ajal 29.11.2014 12:06. Selle tulemusena leevenduvad ebamugavad seisundid, "kinnijooksmised", tervisehäired.

Osaluse kinnitamine hiljemalt 12.00 laupäeval.
Kuufaaside seansside ajal toimub Maa sfäärides seni kasutult asuva energia "laadimine" iga osaleja infovälja kättesaadavaks igapäevasteks uuteks valikuteks ja nende elluviimise kandmiseks. Iidsete manipulatsioonide, vannete, loitsude piirangud vabanevad, muutudes vabaks lisaenergiaks juba vabanemise hetkel. 

See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes märkavad oma elus ja tervises foobiate, kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. 

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest igale ainuomase energiaga, mis salvestumisel ühtlasi vabastab organismi rakud piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. Paljud kaalukogumise salakarid on just teistes eludes.

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mis elu igapäevahetkedes saab teistmoodi teha. 

Tekivad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Kuufaasi vahetumise ööpäeval 29.11 on soovitav jälgida märke ja enesetunnet. Kui tunnete, et vajate puhlust, lõõgastuge. 

Noorkuuteenistusel osalemise kinnitamiseks (registreerumiseks) kanda oma panus 7€ Südamerahu kontole**. 


Seansi ajal toimunu kirjelduse avaldan kommentaaris, nagu ka tagasiside ja juhiste saamiseks jälgige 
kommentaare siit.** 
Eelmine
Täiskuuteenistus© 7. novembril kl 00.23
Järgmine
Energiavampiiridest vabastamine 22.12 Kuuloomeseanss©

Kommentaarid

 • Elve  •  28. november 2014
  Soovin osaleda 29.11 seansil.Tänan.
 • Mare Jaansoo  •  28. november 2014
  Soovin osaleda 29.11 seansil. Tänan.
 • Kaja  •  28. november 2014
  Soovin osaleda seansil 29.11.Aitäh!
 • Eve  •  29. november 2014
  Soovin osaleda seansil 29.11 Tänud!
 • signe  •  29. november 2014
  Tere!Osalen tänasel seansil.Loodan saada selguse ühele viimasel ajal minuga toimuvale :-)Tänan
 • Merili  •  29. november 2014
  Tere! Osalen 29.11 seansil.
 • MAGISSALT  •  30. november 2014
  Kuigi sügise pimedal ajal on kõik kokkutõmbunud ja vaikelus, toimub praegusel ajal uute alguste eostamine. Nii on galaktiliste- ja loodusseadustega ette nähtud.

  Noorkuuteenistus lõppes täna, pühapäeva hommikul kl 6 uue energia laadimisega osalejatele kättesaadavaks, kuid see uus veel ei lõimunud füüsilise tasandiga. See toimub eeloleva paari nädala jooksul, kui oled valmis ennast avama uuele valgusele. Saabumas on pööripäev.

  Kõige pingsam osa seekordsel teenistusel oli seansi alguses laetud uue energia ja info lõimimine kättesaadavaks, millega kaasnes ka vabastav ja tasakaalustav moment. Võimalik, et oli tunda ebamugavaid aistinguid, kui uus energia blokeeringuid läbistas.

  Eelmiste elude piirangud sai leevendatud, sellega seoses ka energeetilisi võõrkogumeid eemaldatud. Paljud poolteadvuslikud kogumid meie energiaväljas on alguse saanud eelmistest eludest, ja nende lõplikuks eemaldamiseks on soovitav osaleda ka Vanakuuteenistusel 14.detsembril.
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.
 • oceanicfinance  •  4. juuni 2017
  Tere kõigile, Kas sa rahaliselt pigistatakse? Kas sa otsima vahendeid, et maksta ära laenu ja võlad? Kas sa otsima rahanduse asutada oma äri? Kas teil on vaja isikliku või äri laenu erinevatel eesmärkidel? Kas sa otsima laenude suurte projektide elluviimisel? Tagada laenu meilt täna ja alustada millegi rahuldust. Meie tehingu 100% garanteeritud, sest me tagama ka südamlik suhted klientidega. Pakume Laenud ilma krediidi kontrolli, nr tagatise lihtsa sammuga, kiiresti rahastamise ja madala intressimääraga 3%. Miks jäävad rahalist jaotus? Võtke meiega juba täna e-posti teel: Oceanicfinance113@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: