Aasta viimane Noorkuuteenistus L 15.12 kl 13:49 Lõuna-Austraaliast

Kasvava kuu energias Noorkuuteenistus​©15.12​ toimub taas Lõuna-Austraalia ja Lõunaookeani kuumas jõustavas hoovuses.
13. detsembri õhtul kl 21.30-22.30 on eetris teleseanss "Tervendav Magissa" .
Süvaravi toimub reedel, 14.detsembril.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. 2018.aasta mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites. Ees on ootamas talvise pööripäeva portaalid ja aasta alguse osaleni päikesevarjutus, mõjutatuna võimsate planeetide liikumisest sellisel moel, et see mõjutab igaühe karjääri, edu ja eneseteostamise võimalusi. Ka Chironi on kohe seal testimas seniravimata hinge- ja südamehaavu. Olgem valmis, saagem vabaks :)

Möödunud nädala süvaravi ​6.12 ​ja Kuuloometeenistus ​7.12 ​toimusid Adelaidist, Austraaliast. Nende ettevalmistus oli põhjalik ja ​t​o​ime minu tunnetuse järgi veidi teistsugune kui eelnevad​. Võimalik​,​ et ​see ​and​i​s tunda ka erilisel viisil​ osalejatele​.​
Süvaravi puhul oli ettevalmistuse ajal ​kl 20-22 tugev joondamine, st peentasandite kohandamine ja sellega kaasnev üldenergia mahu avardumine, ja sellega kaasnes ka teadvuse avardumine.
Sama toimus Kuuloometeenistuse ajal.
Peentasandite joondamise tulemusena oli võimalik tajuda oma keha "haigeid" piirkondi intensiivsemalt. Võisid tekkida kohatised tasakaalu- ja mäluhäired, mis kõik viitasid jõudsale tervenemisele igal tasandil.

Süvaravi toimis pajudel osalejatel ajupiirkondadele.
Kuuloometeenistuse käigus vabanesid nõukaaegsed programmid ja käivitus nende tüsistuste tervenemine just tänu sellele, et teenistuse toime oli tugevalt joondav, avardav. Peale teenistust mõne päeva jooksul võisid tunda anda nende energeetiliste programmide tõttu pingeid kannatanud kehapiirkonnad, süsteemid (endokriin-, hormonaal-, närisüsteem) või organid (põhiliselt seedeorganid, kuna neid energeetlise piiranguid oli "raske seedida").
Süvaravi ja teenistuse tulemusena käivitunud tervenemise protsesse palun jälgida, kaasa aidata asjakohaste tehnikatega (vaimne, füüsiline, hingeline) selleks, et leevendada tervenemise kriisi. Iga kriis viib uue tervise tasemele.
Kuuloometeenistus algas reede hommikul kl 8.30 ja kestis kolm tundi. Aasta viimane Kuuloom​ise hetk oli kl 9.20.
Kuuloometeenistus©7.12 vabastas osalejad nendest nõukaaegsestest programmidest, mis olid viimase poole aasta jooksul esile kerkinud ja kurnavaks muutunud. Need programmid vabanesid selles mahus, kuidas osalejad olid valmis vabanema; vastavalt sellele, millised kavatsused olid möödunud poole aasta jooksul seatud ja mida oodatakse eeloleval​t​ aastal​t. 

Praegustel aegadel sõltub edu teadlikkusest.
On aeg teha viimaseid ettevalmistusi eelolevaks aastaks. On hea teada, et aasta algab 6.jaanuari osali​s​e päikesevarjutus​ega​ koos planeetide võimsa joondumisega​, mis​ võim​endab pöördelis​i muutus​i edu ja heaolu saavutamise​ls. Enne seda on läbida talvise pööripäeva jõuliselt sagedust tõstvad portaalid. Kas nende läbimine ja pöördelise aasta alguse vastu võtmine on tunduvalt olulisem kui tavapäras​t​es jõuluaskeldustes pöörlemine, on igaühe​ oma​ tunnetusepõhine valik. ​Siiski on soovitav keskenduda enese tunnetamisele läbi meditatiivse seisundi, ka seada kavatsuseks sügavate takistuste selge tajumine​ nende​ eemaldamise eesmärgil, otsida kontakti ja koostööd sama tunnetusega kaaslastega, et koos läbida need märgilised portaalid.​ 9. jaanuaril aktiveerub taas haavatud tervendajate planeet Chiron, mis testib taaskord seni peidus olnud hinge- ja südamehaavade seisundit. ​

J​ärgmine, kasvava kuu energias Noorkuuteenistus​©15.12​ toimub taas Lõuna-Austraalia ja Lõunaookeani kuumas jõustavas hoovuses​.
Järgmine süvaravi on reedel, 14.detsembril.

Jõudsate kohanemisteni!
Magissa

​PS. ​Mu​ telefonis töötab praegu kohalik sim. ​Sellelt saadan edaspidi sõnumeid, ja kui on vaja mulle helistada, siis kasuta​da​ numbrit 0061448626052.

Lisainfo allpool.

Eelmine
Aasta viimane Kuu loomine R 07.12.2018 09:20
Järgmine
Aasta viimane Täiskuu portaalide südames 22.12 kl 19:48

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 29. novembril ja 6., 14., 21. ja 28. detsembril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  16. detsember 2018
  Talvine pööripäev tähendab üleminekut uude, tärkavasse ja kasvavasse elusagedusse. Läbi aegade on talvist pööripäeva tähistatud mitte ainult pidustuste, vaid ka rituaalide ja tseremooniatega. need rituaalid ja tseremooniad olid suunatud vana lõpetamisele, ebavajaliku eemaldamisele ja uute alguste pühitsemisele. Pööripäeva lähenedes kosmilised jõud muutuvad intensiivsemaks, tuues kaasa muudatusi inimkonna energiaväljas, jõudes iga kehastuseni siin planeedil. See taevaste vägede toime toob esile ja vabastab kuhjunud pinged ning tõstab sagedust selleks, et läbida talvised portaalid ja jõuda uude loomeperioodi.
  Aasta viimane Noorkuuteenistus (nagu kõik teenistused) järgis kosmiliste muutuste dünaamikat, samas lõimus teenistuse toimesse Kuu kasvav vägi. Noorkuu muutus Kasvavaks Kuuks, st Kuu kasvas II veerandisse laupäeval kl 13.49. Siin Austraalias oli selleks ajaks Päike loojunud ja taevas sirasid tähed, ümbritsemas kasvavat kuusirpi, mis peegeldus ookeani pinnal. Eelnevalt veetsin kaks tundi ookeanilainetes ja kogusin väge päikesesoojade laavakivide peal. See andis aasta viimasele Noorkuuteenistuse toimele eriliselt väestava hinguse.
  Aasta viimane teenistus Kuu kasvavas energias algas laupäeval kl 14 ja kestis neli tundi.
  Teenistuse kahe esimese tunni jooksul toimus osalejate madalamate tasandite, see tähendab füüsilise keha ja sellele lähedaste tasandite vabastamine. Teenistus vabastas nendest tasanditest (eriti geneetiliselt koodilt ja energiameridiaanide erinevatelt tasanditelt) arvukalt musta maagia kombinatsioone (needusi, voodoo mõjutusi, sõnumisi, lausumisi jms). Nende toime seal oli olnud pikaaegne, sügav ja seni kättesaamatu. Selle toimega oli kaasnenud seletamatuid pingeid keha erinevates piirkondades, mis andis tunda keha vasaku ja parema pole tasakaalutuses. See tähendab, et näiteks vasaku poole õlg või puus või käsi, või terve vasak pool on olnud nõrgem või rohkem pinges vms. Noorkuuteenistuse esimese poole toime vabastas osalejad nendest pingetest vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja teadlikkusele. Teenistuse selle etapi toime andis tunda erinevate kehaaistingutena, ning võis olla ka veidi väsitav.
  Noorkuuteenistuse teine etapp taastas osalejate energiasüsteemi vabanenud energia arvelt. Eluvibratsioon tõusis järsult tasemele, kus ta ammu pole olnud. Sest need musta maagia kahjustused on olnud eemaldamiseks kättesaamatud aastaid ja aastakümneid.
  Noorkuuteenistuse toiime valmisa ette talvise pööripäeva portaalide läbimiseks. Noorkuuteenistuse toime oli sügavam neile, kes eelmisel õhtul, 14.detsembril oli osa saanud süvaraviseansist.
  Süvaravi seansi ettealmistus algas kl 20 (Lõunaookeani aja järgi siin kl 4.30 hommikul). Päikesetõusu eelsed ja järgsed tunnid on väekad, ja see vägi kandis nii süvaravi ettevalmistust kui ka teostust. Seda tervendavat jõudu kannab fotojäädvustus kohast, kus teostus süvaravi siin: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156801749427822&set=a.439106202821&type=3&theater. Sealt hoomavat õhustikku tunnetades virgub südamepaun, kõhunääre, kilpnääre, suurajukoor, väikeaju, vaheaju, talaamus, hallollus, perifeerne närvisüsteem. Nende organite nõrkus avaldus süvaravi ettevalmisuse ajal.
  Süvaravi ettevalmistuse jooksul häälestasin kõigepealt kaks klaasi vett kohe alguses, seejärel said kõik osalejad energeetilist üldravi ja siis keskendusin iga osaleja nõrgimale organile ja selle ettevalmistamisele. Ettevalmistus lõppes kl 21.30 peentasandite joondamisega, sh eluvibratsiooni tõusuga ja teadvuse avardumisega.

  Järgmine, aasta viimane Täiskuuteenistus 22.detsembril toimub otse pööripäeva südames ... . Sellele eelneb süvaravi 21.detsembril kl 22-23 ja neljapäevane teleseanss "Tervendav Magissa" kl 21.30 Entusiast TV-s (www.saade.ee-s) neile, kes panustanud osalusse.

  Olgem hoolivad ja valmis uuteks algusteks!

Lisa kommentaar

Email again: