Noorkuu   24.08.2023 12:57

August paneb ümber hindama ja peegeldama oma tegusid. On aeg täpsustada oma kavatsusi ja veenduda, et see vastab meie olemuslikule minale.

Maagiline august on toonud palju varjatud turbulentsi tähistaeva ruutude kujul. Merkuuri retrograad suhtluse ja tehnoloogia häirijana aeglustab, paneb ümber hindama oma ja peegeldama oma tegusid. On aeg täpsustada oma kavatsusi ja veenduda, et see vastab olemuslikule minale. 

Kuu jooksul toimuvad lisaretrograadid suunavad üha sügavamesse kihtidesse puhta enesetunnetuse ja -kogemise teel. Esile tulevad alateadvuse peidetud mustrid, mis sunnivad tegelema lahendamata probleemidega, mis vajavad läbi töötamist. Augusti lõpp on hea aeg sisemiseks tööks ja eneseanalüüsiks - avades lõpuks vanadele hingedele tee kasvu ja enesearengu jaoks. Kuu lõppu rikastab super-täiskuu. Kestab ettevalmistus rännakuks Küprosele.

Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel kell 12.38 16.augustil ja kestis neli tundi.
Kuuloometeenistus oli läbivalt joondava ja tasakaalustava toimega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.
Teenistuse ajal toimus lainetena satanistlike kahjude, seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Vabanesid piirangud (vaimse) lülisamba kõikidelt tasanditelt. Toimus töö hirmu ja viha  mustritega alateadvuses. Tulemusena algas tervemine seniravimata südamehaavadest, mis võis tunda anda seletamatu kurbusena teenistuse lõpu poole ning edaspidigi.

Järgmine, 24.augusti Noorkuuteenistus toetab augustikuu kosmiliste võimaluste avaldumist igapäevaelus vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele ja valmisolekule.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa

Eelmine
16.08 12:38 Kuu loomine
Järgmine
31.augusti 04:35 Supertäiskuu

Lisa kommentaar

Email again: