Rännak Nõidade Saarele

Juuni kuuloomehetkedel eostus sündmus, mis leiab aset järgmise aasta juunis:
eksklusiivne rännak Nõidade Saarele - kiirtee oma tegeliku olemuseni. 
Nõidade saare rännakule eelneb retk enda teadvuses, mille käigus avastad uued tasandid. Uute teadvustasandite habras, kuid läbiv vaimenergia käivitab tervenemise füüsilises maailmas, sh kehas.
Sellel saarel on ainulaadne ajalugu, ja puutumatu ürgne loodusvägi. Siin juhtub asju ... 

10-päevane grupirännak planeedi vanimale vulkaanilist päritolu saarele toimus 2016 aasta juunis ja 2017 aasta aprillis. Seda vaimselt vabastavat retke on võimalik kogeda 2018 aastal poole aasta jooksul eraviisiliselt kui grupina. 

Saarel on salapärased vihmametsad, iidsed nõidade riitusplatsid ja matkarajad, maagilised kivimid, Kolumbusega seotud ajalugu, ookeani mälestused lõimitud hea söögiga ja sügava unega tähistaeva all.

Selle saare ürgne vägi on kiirtee oma tegeliku olemuse tunnetamiseni.  
 
See rännak sobib neile, kes üksi nii pikka teekonda ette ei söanda võtta, ja ka neile, kes valivad mugavama variandi ning lubavad reisiasjad seekord minul korraldada. Paketireise Eestist sellele saarele ei korraldata.  

Nõidade Saare rännakud on eostanud meie olemuslikud vajadused meelde tuletada, kes me tegelikult oleme.  Rännak algab kinnitusega Südamekontole. Selle panusega algavad ettevalmistused saarereisi täiuslikuks soorituseks.  Ettevalmistuse käigus omandavad nõidrändajad uusi oskusi, arendavad füüsilisi võimeid, sh võtavad kaalus maha, kui vaja, tervenevad muul moel.  Iga kuuteenistuse ajal enne saarereisi kohendatakse ka nõidrändureid sellisel moel, et viibimine Nõidade Saarel on tõeline nauding.
Jõudmine Koju. 

Kui tunned huvi, jäta teade siia (klikka lingil)
Email again:
NB! Kontaktandmed on vajalikud edasiseks suhtlemiseks.
Eelmine
Energiavampiirluse teemad Kuuloometeenistusel©
Järgmine
Noorkuuteenistus© Jaanipäeval

Kommentaarid

 • urve marjamägi  •  31. juuli 2015
  Soovin osaleda RÄNNAK NÕIDADE SAARELE.
 • Triinu  •  20. detsember 2015
  Sooviks osaleda. Sooviks teada millise summaga peaks arvestama
 • Liivi Lambur  •  19. aprill 2017
  Rääkisin oma huvist selle reisivastu. Kas korraldate ka hiljem seda? Kahju et ei saanud varem teada. Praegu ilmselt ei onnestu teiega liituda :( Liivi
 • Riina Roosmägi  •  22. september 2017
  Kas järgmisel aastal ka toimub rännakuid?
  Hetkel olen kodustel pöhjustel väga höivatud.

Lisa kommentaar

Email again: