Noorkuu 4.08: teiste elude iidsetest needustest ja lubadustest vabastamine

Needused on teatud osavad energeetilised manipulatsioonid, mis on teostatud iidsetel aegadel ja mõjuvad selles elus. Neile, kes on terved, tugevamad ja kehtestavad ennast oma väes, pole mõju tunda või ei toimi üldse, vabanedes iseeneslikult. 
~
Marss liigub alates 26.juulist Skorpionis ja Jupiter alates 16.juulist Lõvis ja 2. augustil moodustavad nad kvadraadi. Idamaade astroloogias kannab Jupiter Guru nimetust ja Marssi peetakse okultismi õpetajaks. Lähinädal võimaldab saada jõulist õpetust sellest, kuidas teadvus liigutab vägesid maisemal ja vaimselt (peenemal) tasandil. Skorpion võimaldab suurpuhastust, seda siis juhul kui on midagi puhastada*.
4.august Kuuseansi sisuks on teiste (seekord ka kõrgtaseme) elude energia lõimimine sellesse ellu. See algab uue, igale oma sfäärienergia allalaadimisega isiklikku olemusenergiasse, mis toimib puhastava ja vabastava värske energialaenguna. 


Osaluse kinnitamine kuni 15.50 esmaspäeval.


Teadmiseks: 
Kuuseansi toime jääb mõjuma ka siis kui see läbida üksikult.
Kuna aga portaalid on praegu avatud, iidsed sügavad manipulatsioonid on nähtavad eemaldamiseks, siis on mõistlik jätkata. Kuni see periood kestab. Terve tsükli koondpanus soodne.
~
Kuuteenistuse ajad ja soodsad valikud:
http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik
* https://www.facebook.com/heie.tuli/posts/833487503335602:0
 Kui energiasüsteemiga kui olemuslikku infot kandva väljaga on iidsetel aegadel manipuleeritud, toob see ellu alateadlikke korduvaid käitumis- ja mõttemustreid, mis kurnavad ja viivad eemale soovitud eesmärkidest ja hingerahust. Eriti kurbade tagajärgedega on need kahjud, mis teostatud naisväe keerisesse ja pärsivad rõõmusid. Just praegu soosivad tähed iidsetest baaspiirangutest vabanemist.
   Terve energiasüsteem on tugeva tervise ja igapäevase tingimusteta rõõmu vundament. 
Kuufaasi vahetumise ööl (või 24 tunni jooksul), mis on  04.08.2014 kl 03.50, toimub taas iidsetest manipulastioonidest, vannetest, needustest kui energeetilistest manipulatsioonidest vabastav seanss. See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. Kes on valmis ja julgevad vabaneva energia suunata uutesse algustesse, vaba elu kõrgematesse sagedustesse. Selle seansi eripäraks on, et vabastamisele tulevad piirangud, mis kaasa võetud kõrgtsivilisatsiooni eludest teistel planeetidel. Me hakkame jõudma oma eheda olemuseni, selleni, kes me tegelikult oleme. 

Teadmustunnetuse teenistuse ajal aja toimub Maa sfäärides seni kasutult asuva energia  allalaadimine igale osalejale kättesaadavaks infoks ja igapäevaseks väeks. Iidsete manipulatsioonide piirangud vabanevad eksponentaalselt, muutudes vabaks lisaenergiaks juba vabanemise hetkel.  See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes   märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. On toimumas naisväe eksponentaalne vabanemine. See vajab julgust. 

Kuufaasi vahetumisele eelneval ja järgneval ajal jälgige märke ja enesetunnet. Kui tunnete, et vajate puhlust, lõõgastuge koos või omaette.   

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mida te oma elu hetkedes saate teistmoodi teha. Tekivad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest ainuomase energiaga, mis ühtlasi vabastab organismi piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. 

See iidsete piirangute ja Naisväe vabastamise seanss on üks meljasest kuufaasi seansside tsüklist. Ta toimib tõhusalt neile, kes on jäänud kinni naisväe väljendamisel või selle vastuvõtmisel. Kuna iidsed needused on olnud aluseks vanemate valikul selles kehastuses, on hea kaaluda, kas teeb head ka geneetilise koodi tervendamine täikuu ajal järgmisel nädalal. Edaspidi on võimalik oma energiasüsteem, kodu jm kohad vabastada ka liigsetsest võõrkogumitest, sh surnud hingedest,  ja energiavampiiridest. Jälgige endale sobivaid seansse kuufaaside vahetumise aegu http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik Järgmine teiste elude tervendamise seansid on  septembris.  
 
Teiste elude energia vabastamise seansist osalemise tagab PANUS 7€ Südamerahu kontole* .  Seanssi võib teha (sala)kingitusena lähedastele, lemmikloomadele, gruppidele.  Kui on soov autot puhastada, siis auto on ka osaleja, mitte koht.. 
  Seanss toimib ka kohtade puhastamiseks, koha nimi on vaja seansile kaasamiseks nimetada (vaba).   
Seansi ajal toimunu kirjelduse avaldan uudise kommentaaris siinsamas.
Tagasiside ja juhiste saamiseks jälgige siinseid uudiseid.

 
   * Sinu Südamerahu konto:       SEB         Selgitusse osaleja(te) ees- ja perenimi.  Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse vastavalt osalejate arvule: perekond, meeskond, firma vms. Nt. 3-liikmeline perekond - panus 21€ või  firma YUM` ja tema asukoht Pärnade allee 7 -  panus 7 €. (Firmaomanikele hea võimalus tasakaalustada mees-naiskonna peentasandeid).
~

Vaimsete seaduste järgi on teie ENERGEETILINE PANUS Südamekontole KUUseansi käivitamiseks ja toimimiseks. Ma ei osuta teenuseid. Ma olen teenistuses, kus ei ole tasu, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. 

Kui soovite selgitusse nimetada lisaks osalejate Südamerahule, nimedele ja kohtadele veel midagi, siis nimetage seda õige nimega - energeetiline PANUS või OSALUS.

Ühised Kuuseansid on meie ühine asi ja looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus.
Sellise mõiste nagu "tasu" võib välistada edaspidi osaluse Kuuseanssidel jt algset väge taastavatel sessioonidel. 
~
Eelmine
Biovampiiridest (sh surnud hinged) vabastamine
Järgmine
Vanakuud 22.04-19.07: kõrgemate elude piirangutest, biovampiiridest, sh surnute hingedest puhastamine

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. märts 2014
  Tänan kõiki osalejaid! Tänase seansi kõige põhjalikum osa peale algs info üleslugemist oli enesetunnetusele suunatud: needustest vabastamine annab uue tunnetuse. Iidsed manipulatsioonid on kolmandiku osalejatest suunanud läbi vanemate valikute suguvõssa, mis on andnud ka moondunud geneetilise koodi: pärilikud haigused. Suguvõsa kodeeringute ümbermuutmine toimub täiskuul 16.03 kl 19.08.
  Tänase seansikohta tagasiside saatmiseks on vaja ja ootan teiepoolseid hinnanguid, ootusi teostatule, ja enesetundele.
 • Magissa  •  9. märts 2014
  Järgmine iidsete needuste eemaldamise ja naisväe vabastamise seanss on 7.04 kl 11.31.
 • Magissa  •  7. aprill 2014
  7.04 seanss käivitus kl 11.11. Kohe peale seda kui me vallatu lemmik, 12 aastane Susi lahkus kodust peale kiiret rasket haigust viimsele teekonnale Pääsküla krematooriumisse. Ma ei suutnud tema elu päästa, kuid ta hing sai lunastuse ning kehastub peagi uuesti. Ta eluülesanne sai täidetud.

  Needuste vabastamise seanss algas tavapäraselt iga osaleja ainulaadse info üleslaadimisega biohologrammi. Sealt salvestus see värske, hästiunustatud vana info rakutasanditeni. Sellega kaasnes vabastav ja taastav protsess.
  Eranditult kõikidel osalejatel oli eelmistest eludest sellesse elu kaasa toodud väärtusetuse tunne. See võib olla alateadlik, kujundades edu pärssivaid teadvustamata igapäevaseid käitumis- ja mõttemustreid. Need tekitavad emotsionaal- ja mentaaltasandil ebamugavusi, salvestudes taga-keskmeridiaani häireks. Ning toovad kaasa spetsiifilise emotsionaalse vastuolu, Mis tähendab, et aegajalt (või siis pidevalt) tekib tunne, et probleeme on nii palju, et kõik käib üle pea. Selline seisund on viinud endokriinsüsteemi mingi näärme haigusseisundini. Mis seekord oli enamusel osalejatel ka pereliinipidi geneetikasse tulnud.
  Kuigi seansi ajal sai käivitatud kirjeldatud väärtusetuse teema ebamugavate seisundite kadumine, on lõplikuks korrektuuriks seekord osalejatel vaja kasutada energeetilise psühholoogia võtteid. See on nn koputamise tehnika ehk energiaravi oma kätega.
  Tagakeskmeridiaani rahustamiseks on vaja koputada ristatud näppudega ninaalust punkti ja kinnitada kõvasti või vaikselt "Ma olen rahulik ja tasakaalus". Koputamine kestab 10 sek, siis vahepeal hingata ja korrata veel paar korda. Seda teha hommikuti, õhtuti tualeti ajal, ja ka siis, kui tunnete, asjad käivad üle pea.
  Et kaotada oma elust emotsionaalne vastuolu kui takistavad käitumis- ja mõttemustrid, on kasutada anda kinnitus "Ma pean endast lugu kogu südamest, ehkki mul on see ... probleem". Koputades samal ajal käeserva punkti.
  Energiakanalite punktide asukohad ja enam infot energiaravi kohta saab Fred Gallo raamatust "Energiaravi koputamise abil" või eeloleva nädala energiaravi koolituselt: http://telose.ee/sinu-arvamus/eneseabi-koolitus-1.
  Ja lõpuks, pöörake tähelepanu sümptomitele, mis võivad olla tekkinud endokriin-näärmete häirest. Lisaks energiaravile saab näärmete häireseisundeid taastada asjakohaste vitamiinide-mineraalide abil. Hea tulemuse annab ka kaaniravi.
  Me loome taas oma elu terve uhkuse ja väärikusega.
 • anu  •  4. mai 2014
  Tere! Soovin osaleda seansil 07.05.Tänan!
  Võimalusel tagasisidet.
  Anu
 • Erika  •  5. mai 2014
  Tere!soovin osaleda seansil 07.05.see hommikune kell kas võib magada või pean ärkvel olema.Tänud
 • Katrin Saar  •  5. mai 2014
  Soovin osaleda 07.05 seansil.
 • Sirje Madison  •  5. mai 2014
  Soovin osaleda seansil 7.05 koos pojaga. Tänan.
 • Eve  •  5. mai 2014
  Tere! Soovin oma mehe ja lastega osaleda seansil 07.05.Täname
 • Reet  •  6. mai 2014
  Soovime osaleda seansil 07.05, Reet, Tiit ja Aivo. Tänan!
 • Reet  •  6. mai 2014
  Palun ka tagasisidet. Tänud!
 • Silvia Arak  •  6. mai 2014
  Soovime osaleda seansil 07.05. Täname. Silvia ja Helgi
 • Anu  •  6. mai 2014
  Soovin osaleda seansil 07.05. Tänan!
 • Helen  •  6. mai 2014
  Soovime osaleda seansil 07.05, Helen, Leevi, Hardo, soovime ka tagasisidet, Tänan Helen
 • Eve  •  6. mai 2014
  Soovime osaleda seansil 07.05 Silvia ja Eve palume ka tagasisidet Täname ! Eve ja Silvia
 • Kai Treial  •  6. mai 2014
  Soovin osaleda seansil 07.05 Kai soovin tagasisidet.Tanan!
 • elvi  •  6. mai 2014
  Soovin ka tagasisidet.
 • Magissa  •  6. mai 2014
  MAGISSALT
  Osalussoovi saab kinnitada kuni 6.00 sõltumata pangast.
  Tagasiside tuleb siia kommentaarina nagu alati, see pole teema.
  Individuaalne tagasiside nagu alati siis, kui saadate mulle omapoolse isikliku kirjelduse seansikogemustest- ja ootustest.
  Keskendugem, palun :)
 • Katrin  •  6. mai 2014
  Soovin osaleda 07.05 seansil
 • Magissa  •  7. mai 2014
  MAGISSALT

  Tänane Veenuseseanss algas pool tundi enne Kuu jõudmist viimasesse faasi kl 6.15. Seansi tulemusena vabanes naiselikkuse vägi, mida tunnete füüsiliselt vaagnapiirkonnas veidi allpool naba. Selle ürgse väe vabanemine mõjub vältimatu virgutusena ka meesenergiale.

  Seansi toimet võimendavad jalutuskäigud tärkavas looduses, kontakt maaga, tunnetus, kuidas Maa toetab ja ootab meie iidse väe täielikuu vabanemist ja tervenemist.

  Eelmiste elude tervendamise käigus näitas seansi põhiteemana kätte hirm. Hirmumassiiv sulas meie alateadvuses, vabastades osalejaid igapäevaelu sabotaažidest.

  Jälgige seda, kuidas te igapäevaga üha vähem teete õnnetuid hetki tootvaid otsuseid ja valikuid. Kui soovite paremaid tulemusi, ja kes viitsib, aidake ka ise ennast teadlikult vabastada sapimeridiaani pingetest ja psüühilisest massiivsest vastuolust akupunktuuri , energiaravi vm tehnikate abil.

  DNA mudeli molekulide toitmine kõigi ma nelja elemendi väega oli seekord lausa käegakatsutav. Teadke, et teis peitub tohutul hulgal kasutamata väge ning jälgige, milliseid võimalusi elu teile pakub selle kasutusele võtmiseks eelolevatel nädalatel. Olge loovad ja avatud.

  Soovitan osaleda järgmisel seansil, mis aitab jätkuvalt vabaneda ürgsel naisväel, puhastades DNAd, geneetilist koodi suguvõsa liinide haigustest ja manipulatsioonidest. See toimub 14.05 kl 22.16.

  Kui saadate mulle tänase seansijärgse äratundmise oma tegelikust olemusest, saate isikliku tagasisidena põgusa kommentaari.

  PS. Tänane seanss toimib kirjeldatud viisil kõigile osalejatele peale mõne erandi.
 • vaike  •  7. mai 2014
  Soovin teada kas see seanss toimis ka minuga ja veel soovin teada kuna minul on krooniline depressioon kas võin üldse loobuda depressantidest. Kõigele lisaks laktoositalumatus.Kindlasti osalen 14 05. seansil.Aitäh.
 • Magissa  •  7. mai 2014
  Seanss toimib kõigile, kes seda usuvad ja vajavad.
 • Erika  •  7. mai 2014
  olin hommikul ärgates energilisem ja kuidagi päev oli palju tegusam ,kui tavaliselt sooviks meilile teavet rohkem,kui võimalik tänud tänud tänud!
 • vaike  •  7. mai 2014
  Mul oli hea ja ergas olla kuni kella 10 ni, siis hakkasid tohutud peavalud,samuti olid vasakul pool seljas tugev valu mis möödus poole tunniga.Peavalu pole üle läinud,olen kannatanud migreeni all.Nüüd sama tunne ei soovi tablette võtta, loodan,et hommikuks on kõik möödas.Aitäh!
 • anu  •  8. mai 2014
  Tere! Kirjas on ,et va. mõned erandid,loodan,et mina nende hulka ei kuulu.Tekkis alaseljavalu. Kas on
  võimalik natuke täpsemat tagasisidet.Tänan!
 • Magissa  •  8. mai 2014
  MAGISSALT

  Seanss toimib kõigile, kes seda usuvad ja vajavad.

  Seanss, nagu kõik olnud ja eelolevad kuufaaside kaugseansid kuni 17.augusti täiskuuni on vabastava ja tasakaalustava toimega. Nendel osalemine viib olemise kergemale tasandile. Kui kõrgema sageduse saavutamisel on takistusi, siis need avalduvad igapäevaelus lahendamist vajavate küsimustena või füüsiliste aistngutena. Need väljakutsed on vaja vastu võtta. Lahenused on olemas. Kui te neid kohe ei näe, mediteerige või küsige minu käest.
 • veronika  •  8. mai 2014
  Võtsin osa ja ootasin põnevusega, mis mu keha mulle ütleb. algul oli kõik ok, siis äkki kella poole kome ajal päeval lõi pöörane iiveldus makku, väljas tõusis äkki tugev tuul.. Läksin korjasin rõdult kõik pesud ära, ning tagasi tulles vaibus nii iiveldus kui ka äkk tuulehoog.
  Need inimesed eriti mehed on ikka veel äkilised ja pöördvõrdeliselt mind mõistvad, ke spole miknd näinudki..
  Plaanin ka geneeetilist koodi ümberkodeerida.
 • Eve  •  30. mai 2014
  Tere Magissa !Soovime osaleda eelmiste elude needustest vabastamise seansil 05.juunil Eve ja Silvia Päikest !
 • Elve  •  2. juuni 2014
  Soovin osaleda eelmiste elude needustest vabastamise seansil 05.juunil.Elve.
 • Katrin  •  2. juuni 2014
  Soovime osaleda 5.07 seansil. Katrin ja Kenert.
 • Einar,Liivi  •  3. juuni 2014
  Soovime osaleda eelmiste elude needustest vabastamisel 05.07 seansil.Tänan!
 • Helgi  •  3. juuni 2014
  Soovin osaleda eelmiste elude needustest vabastamisel 05.07 seansil.Tänan.
 • Riina  •  3. juuni 2014
  Tere, soovin osaleda 05.juuni seansil.
  Riina
 • Iris  •  3. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 5.06. seansil. Iris
 • anu  •  4. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 05.06.seansil. Tänan! Anu
 • Piret  •  4. juuni 2014
  Soovime osaleda seansil 05.06, Alo, Anna, Piret. osalus kinnitatud. Tänan.
 • Ülle  •  4. juuni 2014
  Tere Magissa! Soovin osaleda 05.06 seansil. Tänud!
  Ülle
 • Karin  •  4. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 05.06. seansil. Tänan! Karin
 • Evelin  •  4. juuni 2014
  Tere Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse ühele erilisele inimesele.Tänud .evelin
 • Ülle  •  4. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse oma lastele. Nimed on lisatud maksele. Tänan!
 • Heli  •  4. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil.Tänud!
 • Erika  •  5. juuni 2014
  Tere!Soovin osaleda 05.06 seansil,Tänan!Erika
 • Riina  •  5. juuni 2014
  Tere Magissa, soovin osaleda seansil 5.6. ja teen kingituse ka oma pojale. Nimed on maksekorraldusele lisatud. Tänud
 • Erna  •  5. juuni 2014
  Tere! Soovin osaleda 05.06 seansil ja teen kingituse tütrele.Tänan.
 • Veronika  •  5. juuni 2014
  võtan osa.
 • km  •  5. juuni 2014
  Tervist Magissa osaleme teistkordselt Tony ja K.....TÄNAME
 • Ingrid  •  5. juuni 2014
  Soovin osaleda 05.06 seansil. Tänud
 • Magissa  •  6. juuni 2014
  MAGISSALT

  Eelmiste elude päranduse puhastamine alateadvusest viis eludesse
  Jerusalemmas esimese nelja sajandi jooksul moslemi, juudi või kristlasena;
  Peruusse Inkade impeeriumi aegadesse;
  sajanditetagusesse Šotimaale.

  Et nende elude tunnetus paremini kätte saada, on sobiv vastavat kirjandust lugeda.

  Eelmistest eludest on pärandina kaasa tulnud lisaks õppetundidele, - mis salvestatud elude tarkustena meie Teadmiste sõlme ehk ajusse, mid juhib meid elutarkuste läbi, asukohaga südamekeskuse ja päikesepõimiku ehk kahe rinna vahel, - ka madalsageduslikke massiive alateadvuses. Need on kui karid, mis viivad kursilt kõrvale, või lausa karile, kujundades emotsionaalsed vastuolud, mis viivad enesesabotaažini, mis viivad ka energiameridiaanid häiresse ja ajupoolkerad tasakaalust välja.

  Selle seansi ajal puhastus alateadvus kõikvõimalikest madalsageduslikest tunnetest - hirm, häbi, viha, süü, häbelikkus, väärtusetus, uhkus, hoolimatus, valelikkus, valehäbi. Leevenduse said kõik energiakanalid ning vabastatud erinevatest emotsionaalsetest vastuoludest.

  Osalejate energiamuster saab täiesti uue kuju uuendatud biohologrammi järgi. Biohologramm on meie füüsilise tasandi mudel, mille täiendamine uue infoga Maa sfääridest toimus juba alates teisipäevast.

  2011.aasta oktoobriks tuli Maa sfääridesse meie tervete algsete mudelite info, mis sai lõplikult kättesaadavaks naisenergia ehk Veevalaja ajastu algusega 21.12.2012. See on oluline teada, et iga seansi ajal täiendatakse meie biohologrammi selle infoga ning seansi lõpuks kujuneb hoopis uus energeetiline tasand nii uue info kui erinevalt vabaneva energia kombinatsioonina. See annab osalejatele palju uusi võimalusi oma elu korraldamisel. Tuleb olla tähelepanelik oma keha vajaduste suhtes, jälgida tajusid ning ümbritsevaid märke, millest juhinduda.

  Keharakud peavad olema toidetud, et nad annaksid meile õigeid impulsse. Hoolitsege, et teie immuunsüsteem on tugev.

  Kuna minu panus teie uue hingamise saavutamisel on 20%, on oluline, et järgite edaspidi seansi ajal saavutatud uut energiamustrit ja kinnitate seda igapäevase tegevusega. Kui iidsed piirangud needuste, loitsude, lubaduste, jt kogemuste läbi on sellesse ellu toonud emotsionaalsed vastuolud enesesabotaažiga ja häires meridiaanidega, siis on igapäevaselt vaja kinnitada oma kehale ja emotsionaaltasandile, et olete valmis lõplikult vanast välja astuma ja uude tingimusteta rõõmu elurütmi minema. Need oskused saab Fred Gallo raamatust "Energiaravi koputamise abil" ja Enesabi koolituselt septembris.
  Vajadusel viitan, millise teemaga seni enim tegeleda.

  Seansi tulemusena võib tunnetada valu, pingeid ja krampe vasakul kehapoolel, ka südames. See on seotud naisenergia aktiveerumisega ja ka võimega (uusi energiaid) vastu võtta. Mida enam suudame ja oskame vastu võtta, seda kiiremini jõuame sobivasse rahuseisundisse. See võime on meil olnud pärsitud koos naisenergia keerise kahjustustega sajandite jooksul. Naisenergia keeris asub vaagnas naba all. Sellega seoses võib tekkida nüüd ka puusavalusid, mis viitavad väärtusetuse salvestumisele puusaliigesesse, nimmepiirkonda ja sellega on vaja tööd teha.

  Mida enam me vabaneme kuhjunud minevikupiirangutest, seda enam suudame vastu võtta kandvaid energiaid oma ainulaadsesse enerigamustrisse ja meie keha hakkab ennast vabastama liigsetest kilodest. Meil on vaja vaid veidi kaasa aidata liikumise ja asjakohase toidu(lisandite)valikuga. See on juba välja töötatud ja kättesaadavad neile, kes valmis vastu võtma oma tegelikku väärtust.

  Eelmiste elude mustrite järgi on sellesse kehastusse tules tehtud vanemate valikud ning seetõttu on suguvõsa liinipidi tulnud pärilikud haigused ja needused seotud eelmiste elude piirangutega. On oluline jätkata üheskoos järgmise geneetilise koodi tervendamise seansiga 13.06, või siis juulis, kui praegune seanss liiga mahukas oli ja pikemat perioodi vaja uuega - hästiunustatud vanaga - harjumiseks. Sest kunagi kõrgtsivilisatsiooni aegades olime need, kelleks me nüüd taas tagasi avardume.

  Ka kõige pikem teekond algab esimestest sammudest. Kui vabaneksime korraga kõigist eelmiste elude jt piirangutest ning teadvus avarduks võimalikesse piirideta tasanditesse, toob see kaasa ajutise eraldumise ehk kõikehõlmava pika uneperioodi. Unevajadus võib avalduda ka järgnevate päevade jooksul kergemas vormis. Kui tunnete vajadust magada, siis tehke seda. Selle une jooksul toimub palju häid asju ja tervenemist.

  Kuna madal sagedus tõmbab ligi sama, siis selle eemaldamisel vabaneb palju halba ning sageduse tõstmiseks oli seekord vaja osalejaid vabastada erilistest sügaval energiasüsteemis asetsenud kurnavatest võõrkogumitest. Kellel need nüüd eemaldusid, need tunnevad ennast eriomaselt vabamalt.

  Kui tunnete eelolevatel päevadel südamevalu, manustage Panangini ettenähtud korra järgi. Iivelduse ja peavalu puhul aitab ingver igal kujul, ka tablettidena.

  Siin on kaks huvitavat artiklit, mis aitavad igapäevaelus häälestuda:
  http://naine24.postimees.ee/2806688/kumme-asja-mida-oma-elu-armastavad-inimesed-teevad-teisiti
  http://www.hingepeegel.ee/noppeid/mida-valdivad-vaimselt-tugevad-inimesed/

  Palun vältige Kuuseansside ajal teisi kaugseansse. Nende dünaamikad on erinevad, energiad lähevad dissonantsi ning võivad tekitada organite kahjustusi.
 • Magissa  •  6. juuni 2014
  Kuuseansid on ellu toodud selleks, et osalejad õpiksid ennast enam tunnetama, oma energiaid valitsema, juhtima ja ennast kehtestama.
  Test osalejatele ( ja ka kõigile huvilistele): milline energiameridiaan oli sul kõige enam häires?
  AFIRMATSIOONID MERIDIAANIDE JA EMOTSIOONIDE ENERGEETILISEKS TASAKAALUSTAMISEKS
  KOPSUMERIDIAAN Ma olen alandlik, tolerantne ja tagasihoidlik.
  (Kõrkus, halvustamine, põlgus, sallimatus, eelarvamus)
  MAKSAMERIDIAAN Ma olen rõõmus.
  (Pahameel, õnnetu olek, liigne kurtmine, frustratsioon)
  SAPP Ma pöördun teiste poole täie armastusega.
  (Raev, viha, äkkviha)
  PÕRN Ma usun ja usaldan oma tulevikku.
  (Reaalne hirm tuleviku ees, hullumeelne andumus ja ülemäärane juurdlemine, eneseväärtusetus)
  NEER Minu seksuaalsed energiad on tasakaalus.
  JÄMESOOLEMERIDIAAN Ma olen oma olemuselt puhas ja hea.
  (Süütunne, puudus initsiatiivist ja avatusest)
  PERIKARD Ma olen suuremeelne ja lõdvestunud.
  (kahetsus, kurbus, armukadesus, põikpäisus, seksuaalne pinge)
  SÜDA Mu süda on täis andestust.
  (Pahameel, ülemäärane erutus, ülemäärane pingutus)
  MAGU Ma olen rahul ja rahulik.
  (Jälkustunne, vastikustunne, tühjus, puudus, iiveldus, nälg, hirm, pettumus, hirm, kibestumine)
  KOLMIKSOOJENDI Ma olen kerge ja hoogne.
  (Depressioon, meeleheide ja mure, lootusetus, masendus, üksindus)
  PEENSOOL Ma olen täidetud rõõmuga.
  (Kurbus, mure, pöörasus, ennast pealesundiv)
  PÕIS Ma olen tasakaalus ja sõbralik.
  (Kannatamatus, frustratsioon, rahutus)
  SELJA KESKMERIDIAAN Ma olen rahulik ja tasakaalus.
  (Häbelikkus)
  EES-KESKMERIDIAAN Ma olen väärtuslik.
  (Häbi)
  Afirmatsioonidega kaasneb meridiaanipunktide koputamine. Neid käsitleb energeetilise psühholoogia tehnika ja kirjeldatakse F.Gallo raamatus „Energiaravi koputamise abil“. Koolitus toimub 12.-13.september Tallinnas. Eneseabi koolituse viib läbi IKC lektor Malle Raus. Koolituse käigus õpitakse testima oma energiasüsteemi, ja ka tavaelulisi vajadusi. Info www.telose.ee.
 • Eve  •  2. juuli 2014
  Tere Magissa !Soovime osaleda 05.juuli kaugseansil ,energeetiline osalus kinnitatud .Tänutundega Eve ja Silvia
 • MAGISSALT  •  2. juuli 2014
  5. juuli seansi ettevalmistused algasid juba pühapäeva varahommikul, 29.juunil. See oli aeg, kui looduses algas 20-päevane pööripäevajärgne periood.

  Suur Rist, mis astroloogide keeli on Kuu Vähis, Pluuto Kaljukitses, Marss Kaaludes, Uraan Jääras, toimis 28. juunini läbi Kuu. Pühapäevast alates hakkas Risti aktiveerima Päike ja Päike jääb Ristis osalenutega kontakti 20 päevaks.(Marsi ja Pluuto suhe ühel hetkel katkeb, aga Päike jääb neid ühendama) Sel hetkel Päikese vastasseis Pluutoga juba toimis. Kuu läbi tulevad nähtavale kõik vanad mustrid. Ja Päike annab võimaluse tahte ja teadlikusega kasutada olemasolevaid võimalusi. Ja olemasolevad võimalused on siis oma aja äraelanud ja meid mitteteenivate mustrite transformatsioon / muundamine / teisendamine / vabastamine / loobumine (Pluuto) ja ruumi täitmine uute ideede ja energiatega (Uraan) ja selle kõige suunamine liikumisse ja tegutsemisse ( Marss).

  Kuigi seanss toimib juba öösel, liituda kuni noorkuu tipuni, so 05.07 kl 14.59. Igaüks vastavalt oma vajadustele.
 • Anu  •  2. juuli 2014
  Soovin osaleda 05.07 seansil.
 • ELVE  •  2. juuli 2014
  Soovin osaleda 05.07 seansil.
 • Piret Parvelo  •  2. juuli 2014
  Osaleme 05.07. Alo, Anna-Liisa, Piret. Kingitus minu vennale Peetrile.
 • KM  •  2. juuli 2014
  Tervist soovime osaleda ja paar kohta ...eluliilles kohanimed .tänan K.
 • Riina, Tiiu, Janek  •  2. juuli 2014
  Tere! Soovime osaleda 05.07, toimuval seansil, kohanimi panuse selgitusel, täname.
 • Elve,S  •  3. juuli 2014
  Tere!Soovin osaleda 05.07-l eelmiste elude needustest vabastaval seansil.Kingitusena lähedastele ja kohtadele selgitus panusel. Aitäh!
 • Helen  •  3. juuli 2014
  Tere Magissa! Osalen 05.07. eelmiste elude vabastaval seansil.
  Tänan!
 • Elisabeth  •  3. juuli 2014
  Tere! Mina ja Peter osaleme!,koos kohtadega! Panos tehtud! Elisabeth.
 • Virve  •  3. juuli 2014
  Soovin osaleda 05.07.seansil.
 • Liia  •  3. juuli 2014
  Soovin osaleda seansil. Liia
 • Ester  •  4. juuli 2014
  Tere. Osalen 5.07.2014 seansil.
 • veera  •  4. juuli 2014
  Tere. Soovin osaleda 5.07.2014 eansil, koos kohaga.
 • anu  •  4. juuli 2014
  Soovime osaleda 5.07.2014 seansil.Anu,Aime,Henri.Panus tehtud.
 • Eda  •  5. juuli 2014
  Tere. Soovime osaleda 5.07.2017seansil Eda, Sander,grupp. Panus tehtud.
  Äitäh
 • MAGISSALT  •  5. juuli 2014
  5.juuli Noorkuuseanss algas 4.24 varahommikul. See kuuseanss toimus ajal, kus joondumised galaktikas toetavad vanade mustrite vabastamist. Just lõppes Merkuuri retrogaad - mille lõplik vabastav mõju avaldub 16.07, - ja 29.06 algas Suure Risti vanasid asju kustutav toime, mis kestab 20 päeva. Seetõttu toimus seansi ajal väga intensiivne vananenud peentasandi mustrite kustutamine, et ruumi teha uutele võimalustele, uuele elule.

  Iidsed ja Maavälised mustrid olid sellesse ellu toonud seletamatu alateadliku viha ja süü massiivi, ning häirinud jämesoole meridiaani*. Seansi toime leevendas massiive ja energiakanali häiret, energia vabanes, kasutage see ära.

  Seansi lõpuks toimus DNA tervendamine - ka see toetab häid muutusi.

  Ainulaadne sellele seansile oli, et lõpptulemusena oli võimalik tervendada Keskhinge. Hingeosad, mis teistes eludes kaduma läinud, naasevad 2-3 päeva jooksul, reeglina une ajal. Kui tunnete vajadust tukastada, siis tehke seda, või lõõgastuge mõneks ajaks.

  Kuigi selle seansi sisuks ei olnud energiavampiiride vabastamine, oli tulemuse saavutamiseks vajalik siiski mõnedel osalejatel vabastada kurnavad vampiirlussuhted.

  Eeloleval kuul ja ka edaspidi on soovitav organismi toetada kõige söödava rohelisega, mis looduses kasvab. Taimed, salatid, lehed jms kõik blenderisse koos banaani ja värske mahlaga; palju salatit ja idandatud asju.

  Kuuseanssidele ainuomasel moel toimus kõigepealt värske info laadimine osalejate energiavälja, seejärel tegi uus energia endale kohta energiasüsteemis, vabastades blokeeringuid ja lõpuks toimus tasakaalustumine uuele tasandile. Kuuseanssidele ainuomasel moel saab vabanev energia osalejale kättesaadavaks kohe, õnne- ja kergendustundega, uute võimalustena; või peale blokeeringute lõplikku vabanemist samal moel. Seetõttu on oluline tähele panna ellu tulevaid uusi võimalusi kui vabaneva energia märke.

  Et vabastavaid muutusi kiirendada, saab ise teadlikult teha nii, et iga päev midagi teistmoodi, midagi, mida ammu soov teha.

  Noorkuuseanss kestis kella kümneni hommikul. Peale seda algas kohe 8 tundi kestnud ettevalmistus järgmisteks kuuseanssideks, sest eelmiste elude manipulatsioonid on kaasa toonud ka suguvõsa liinipidi jooksvaid piiranguid, haigusi (esivanemate valiku järgi, kes selle elu kehastusse valitud) kui ka hulgaliselt võõraid kogumeid energiasüsteemidesse.

  Sellele haruldasele kuule anti haruldane pakkumine neile, kes soovivad ka järgmised seansid kaasa teha nende enneolematute galaktiliste joondumiste vabastavas energias. Järgmise kolme juulikuu seansi osalemise koondpanus 32€. Neile kes maksid targu juba ka järgmise seansi eest, on kahe viimase juuli kuuseansi panuseks 25€.

  Loodan, et minu eelhäälestuste tulemusena toimib Noorkuuseanss ja ka järgnevad Juuli kuuseansid armastavalt ja valutult.

  Nüüd kirjeldan oma häälestust selle seansi eel. Mis ei ole oluline lugeda, kel huvi pole. Esimene märk oli laupäeval (28.06), kui tõusin autost ja astusin parema puusa nii valusaks, et olin sunnitud kohe energeetilise vabastamise tehnikaid tegema.
  Parem puus tähendab asjade vabaks andmist.
  Et see - vabaks andmine - toimima saada, oli vaja korralikult tööd teha, mitu päeva. See lõppes unetu ööga neljapäeval vastu reedet, kui eemaldatud energeetiliste blokeeringute vabastav toime jõudis füüsilisse tasandisse, närvisüsteemidesse, rakkudesse, lihastesse jm. Kl 2 istusin rõdule ja hingasin rahustavaid, uduselt niiskeid öölõhnasid; seejärel muutus olemine rahutuks - olin sunnitud tegema painutusi, kummardusi, venitusi, tantsima, kuni lõpuks käivitus vabatava hingamise sessioon. Magama jäin kurnatuna siis, kui väljas oli valge, päike ammu tõusnud.
  Sama seis kordus kergemalt ka reede õhtul, kuid siis aitas süvameditatsioon katuserõdul sügava tähistaeva ja selge energiaga Noorkuu valguses.

  Abielluge Kuuga, ja tantsige koos tähtedega ;)

  * Jämesoole häirega kaasneb süütunne, puudus initsiatiivist ja avatusest. Afirmatsioon:

  Ma olen oma olemuselt puhas ja hea.
 • MAGISSALT  •  7. juuli 2014
  ~

  Teadmiseks:
  kõikide Kuuseansside toime jääb mõjuma ka siis kui neid teha üksikult.

  Kuna aga portaalid on praegu avatud, iidsed sügavad manipulatsioonide on nähtavad eemaldamiseks, siis on mõistlik jätkata. Kuni see periood kestab.

  Vanade takistavate mustrite eemaldamist toetav Suur Rist kestab 20 juulini;

  Kuu mõju selles on intensiivsem kuni 7. novembrini.

  Tunnetage oma vajadusi.

  Portaale avaneb ka edaspidi.
  ~
 • Tiina  •  30. juuli 2014
  Soovin osaleda 4.08 noorkuu seansil. Tänan!
 • Elve,S.  •  31. juuli 2014
  Tere,soovin osaleda 04.08 seansil,panus tehtud. Aitäh.
 • Helen  •  1. august 2014
  Tere! Osalen 04.08 seansil. Tänan!
 • Anu  •  1. august 2014
  Soovin osaleda 04.08 seansil.Tänan!
 • B.P.  •  3. august 2014
  Soovin osaleda 04.08 seansil. Energeetiline panus tehtud.
 • Erna  •  3. august 2014
  Osalen 04.08. seansil ja teen kingituse pojale.Panus tehtud.Tänan.
 • MAGISSALT  •  4. august 2014
  ~
  Noorkuuseanss 4.08 lõppes kella kolme paiku päeval hingeosade tagasitoomisega. Sellega kaasneb tavaliselt väsimus, sügav uni ja soov tukastada kasvõi 10-15 minutit. Kui nii juhtub, eralduge viivuks ja lõõgastuge sügavalt. Kui ärkate, olete värske ja vaatate maailma oluliselt rikkamana.

  Eelmistest eludest kaasnenud loitsud, vanded, lubadused ja needused kui takistused tingimusteta rõõmu teel eemaldusid energiasüsteemist hommikul kl 10.20. Nimetatud iidsed manipulatsioonid on selles elus avaldunud uskumustena. (Teadvustagem need.* Vt allpool.)

  Nii järgneski tunnine töö uskumuste energiaga. Uskumuste energia avaldus meie alateadvuses hirmu ja valelikkusena. Need massiivid omakorda on viinud häiresse esikeskmeridiaani.

  Alateadvus sai puhastatud, häire leevendatud, kuid koputage ja korrake pidevalt iseendale - MA OLEN VÄÄRTUSLIK.
  Selle on unustanud pea kõik vanad hinged praeguses hetkes. Lisasoovitused allpool.**

  Rammusad needused ilmnesid ja sai eemaldatud vaid neljal osalejal; see eest iidsete vannete ja lubaduste energeetiline võrgustik ahistas enamusi osalejaid, ja peaaegu kõiki neid, kes seansi salakingitusena said. Kui ma kingituste üle praegu mõtisklen, siis lähevad silmad märjaks, - ju mul ka südamehaavade tervendamine käsil, - sest selline hoolivus lähedaste suhtes on imepärane.
  Pooltel osalejatel aga olid kujunenud uskumused iidsete loitsude tulemusena.
  Kõik nimetatud manipulatsioonid said vabastatud ja ka tagajärgedega - uskumustega - töötatud. Kuid kodutöö on ikka vaja osalejatel endal teha, sest meie (minu) panus soovitud tulemusse on alati vaid 20%.

  Galaktika alustas käesolevas teenistuses osalejaid ette valmistama juba laupäeval kl 12-18 ja pühapäeval 14-15. Uut energiat ei laetud, kuna eelmise portsu uue energia kohendamine ja tüliteema vajas viimistelmist.

  Tüli on kui tainas: osavad teevad selles koogi ja panevad kirsi ka peale; kogenematud teevad ennast ja kogu ruumi täis.

  Kannatlikkust ja püsivust oma tegeliku väärtuse tunnetamise ja selle eheda väärtuse rõõmsa väljendamise teel!

  Soovitused allpool***.

  Kuna osalejatel (ja mitte ainult) toimub naisenergia ajastule kohane südamekeskuse avardumine ning ühinemine päikesepõimikuga, siis on kõhunääre suurema pinge all. Kes veel ei ole alustanud rahustava Stevia siirupi**** igapäevase tarvitamisega, siis on soovitav seda teha. Sobib ka jaanileivapuu-, palmi-, ja ka vahtraSIIRUP koguses 1 spl hommikul ja õhtul söögi alla. Kui ravim.
  Sellega kaasneb paratamatult ka keharakkude toiduvajaduste muutumine. On soovitav olla väga tähelepanelik oma isude ja/või isutuse suhtes ning tasapisi minna üle uuele režiimile. Meie kehad ei taha enam jahutooteid, küpsetisi, ka kartulit. Seda. mida varem sõime leiva-saia ja kartuliga, on nüüd vast soovitav kombineerida köögiviljade, rohelise salati jms. Ka piimatoodete vajadus on muutumises. Kuid samas keha vajab valku - seemnetevalku. Praegu sobivad arbuusiseemned, seesamiseemned jms.
  Hoolitsege selle eest, et annate endale iga päev 2 spl kvaliteetset õli. Kõige sobivamad on kanepiseemneõli ja linaseemneõli.
  Kui teil on mahti, jagage minuga, kuidas te lahendate oma keharakkude muutunud vajadused energeetiliste kohanduste tulemusena.

  Käesoleva Noorkuuseansi osalejate uue energia laadimine käivitus esmaspäeva hommikul kl 8.50.
  Kuid enne seda varahommikul kl 3.50 toimus veelkord paaritunnine ettevalmistus.
  12 tundi enne seda, pühapäeval kl 15.50 algas minu ja turvalise (teenistus ehk templi)ruumi ettevalmistamine. Kui mõne varasema seansi puhul on mind üritatud takistada seansi läbiviimisel, siis seekord oli kellelgi eesmärk meie ühisruumi lõhkuda. Pole küll märkimisväärt, kuid iga seanss muutub üha keerulisemaks, samas esitab erinevaid väljakutseid igapäevase režiimi kohapealt: kord olen 48 tundi magamata, kord söömata või joomata. Vastavalt sellele kuidas keskenduda vaja ja sobib.

  Kuigi selle perioodi (9.04-7.11.14) Kuuteenistuste tipp oli juuli täikuuseansi ajal 12.07, järgneb siin uusi ja uusi võimalusi oma algse mustri taastamisel; sellega seoses ka teadmuse tunnetamisel. Millega kaasneb vältimatult füüsiliste ja mentaalsete vaevuste kadumine.

  Neile, kes võtsid seekordsel seansil vastutuse oma eelmiste elude ja uskumuste eest, on võimalus osaleda augustiseanssidel soodsa koondpanusega*****.
  Tänaste piirangutega seotud geneetilise koodi tervendamine teostub augusti supertäiskuu seansi ajal; dna mudeli korrastamine kahaneval kuul ja kujunenud uue mustri lõimimine igapäevaellu hapral kuuloomehetkel.

  Olgem väärtuslikud!

  ~~~
  * Mõtte ja tundevormid, mis elusid kestvalt kogunetud, saavad Marsi Skorpionis viibimisel nähtavaks.
  Marss liigub alates 26.juulist Skorpionis ja Jupiter alates 16.juulist Lõvis ja 2. augustil moodustavad nad kvadraadi. Idamaade astroloogias kannab Jupiter Guru nimetust ja Marssi peetakse okultismi õpetajaks. Lähinädal võimaldab saada jõulist õpetust sellest, kuidas teadvus liigutab vägesid maisemal ja vaimselt (peenemal) tasandil. Skorpion võimaldab suurpuhastust, seda siis juhul kui on midagi puhastada. Ja seda siis Marsi liikumise ajal Skorpionis igaüks uurida saabki.
  /
  Marsi Skorpionis olemine võimaldab märgata, kas astraaltasandis energia liikumine on takistatud uskumuste poolt või mitte. Ja seos Jupiteriga võimaldab kiiresti ja jõuliselt selle seisundi suurenemist või teadvustamist ja vabanemist.
  /
  Kui märgatakse draamat, saab küsida, mida ma teha saan ja kuidas seda lahendada kõigile osalistele parimal viisil ja kõrgema arengu hüvanguks. Ja kui lahendust ei tule, saab anda korralduse, et olemasolev energiakogum laheneks parimalt ja kõrgemail viisil.
  Uskmuste draamad võivad käivituda pisiasjadest. Väike takistus, mis kerib ülesse suure emotsionaalse seisundi. See võib väljenduda seisundis " ma ei talu..", " see on nüüd küll viimane piisk ...", "kaua võib...", "miks just minuga juhtub selliseid asju...", "oli seda just nüüd vaja..." . Kui draamasse on segatud teised inimesed ja nemad on justkui põhjustanud energialiikumise takistuse, tuleb juurde ka isikule suunatud raev, mis siis lõpuks suundub enda suunas või väljendatakse teise isiku suunaliselt. Pisiasjad, mida on pikalt kenasti talutud, muutub Skorpioni Marsi seisude ajal talumatuks. Ja igaüks läheb seda siis lahendama omal viisil. Kes asub teisi korrale kutsuma(ägedamal või vähem ägedamal viisil), kes iseendale etteheiteid tegema( süütundeid kogema ) ja kes loovalt uskumusi vahetama.
  http://muutustetuuled.blogspot.fi/2014/07/marsi-ja-jupiteri-jouline-seis.html

  ** Esikeskmeridiaan viitab totaalsele kurnavale eneseusu puudusele. Korrektuuripunkt: alahuule all lohus. Kuigi nii mõnedki osalejatest on koputamise tehnikatega tutvunud, või toimetavad omapead F.Gallo raamatu järgi, soovitan osaleda Malle Rausi eneseabi koolitusel septembris Tallinnas või oktoobris Viljandis. http://telose.ee/eneseabi-koolitus
  EFT jm koputustehnikad on hoopis teise kontseptsiooniga kui F.Gallo koolkond. Viimatinimetatu aitab leida algpõhjused;; teised aitavad lihtsalt kohaneda piirangutega.

  *** Kuuseansi mõju on maksimaalne siis, kui järgid vaimseid seadusi. Et seda lihtsamaks teha, on meile antud kodutööna järgmine ülesanne: trüki välja need teesid siin ja loe neid iga päeva peegli ees endale vähemalt korra. Ja ka siis, kui sul tekib soov kaevelda, mine sinna ja suhtle selle inimesega, kes ainukesena sind tõeliselt aidata saab. Arute temaga selle üle, milline nendest teesidest arusaamatu, võibolla isegi kohatu tundub. Olen tänulik, kui sa ka mind selle jututoa tulemustest teavitad. Vastutasuks aitan sulle lahti seletada asjad, millele sa ise antud seansi teemade käigus vastust ei leia.

  Newtoni seadus ütleb "iga teol saab olema toime" - `every action must have a reaction’.
  Mõeldes, rääkides või tegutsedes ma käivitan jõu, millel on ka vastav toime. Võimalik, et see jõud pöördub tagasi muudetuna, muutununa või peatatuna, kuid enamasti ei saa seda vältida. Hirmu peatamine ja sisenemine piirangutest vabastavasse, tervendavasse ja jõustavasse uue ajastu tegudemaailma eeldab mõnede vaimsete seaduste tundmist:

  ~ Nagu külvan, nõnda lõikan.

  ~ Minu elu teostub ainult minuga koostööl.

  ~Mis iganes mind ümbritseb, annab vihje MINU sisemisest seisundist.

  ~Teadvustan oma väärtuslikkust ja ümbritsen ennast sellega, mis seda kinnitab.

  ~Asi kordub niikaua, kuni ma aktsepteerin selle.

  ~ Kui pean midagi, mida ma näen, oma vaenlaseks, või leian kellegi iseloomujoone negatiivsena, siis ma ise pole keskendunud kõrgemale teadvustatud olekule.

  ~ Kuhu iganes ma lähen, seal ma olen.

  ~ Areng tähendab seda, et mina pean muutuma - ja mitte inimesed, kohad või asjad minu ümber.

  ~ Ainuke, mis mulle on antud, olen MA ISE, ja see on ainuke asi mille üle ma oman kontrolli.

  ~ Kui ma avardun oma südames, kohaneb ümbrus minuga.

  ~Kui mu elus on midagi valesti, ei tähenda see, et midagi on minuga valesti.

  ~Mind ümbritsev peegel - ja mis ümbritseb mind peegeldab mind - see on Universumlik Tõde. Ma pean võtma vastutuse selle eest, mis on mu elus.

  ~ Isegi siis, kui mingi mulle vajalik tegu tundub mõttetu ja tagajärgedeta, on see vaja teha sest kõik universumis on ühendatud.

  ~ Iga samm viib järgmise sammuni.

  ~ Peab tegema alguse, et töö saaks tehtud.

  ~ Esimene samm pole viimasest olulisem. Kuna mõlemad on olulised missiooni täitmiseks.

  ~ Minevik-olevik-tulevik on ühendatud.

  ~Ma ei saa mõelda kahele asjale korraga. Kui ma olen keskendunud vaimsetele väärtustele, ei saa omada selliseid mõtteid nagu ahnus või viha.

  ~ Kui sa millesegi usud, antakse sulle võimalus seda näidata.

  ~ Mida õppetunde omades kinnitan, seda kogen oma igapäevaelus.

  - Vaadates seljataha eemaldun HETKEST.

  ~ Kõik vana takistab mul omandamast uut.

  ~Ajalugu kordub seni kuni ma pole omandanud õppetunde, mis juhivad mind uuele rajale.

  ~ Soovitu saamiseks on vaja vaeva näha.

  ~Kestva heaolu saavutamine nõuab kannatlikku ja püsivat hoolt.

  ~ Tõeline rõõm järgneb siis, kui teen, mida vaja teha, teades, et soovitu avaldub mu elus just õigel ajal.

  ~ Saan tagasi kõikjalt, kuhu oled midagi pannud.

  ~ Asja tõeline väärtus on täpselt see, mida olen panustanud nii energia kui taotlusena.

  ~ Üksik panus mõjutab tervikut. Kehv panus seda ei mõjuta, ega ka kahjusta. Hooliv tegu elustab, ja loob uusi algusi minus kui osas tervikust.

  **** http://www.sojapood.ee/toode/stevia-100ml-pudel/

  ​***** Soodne koondpanus kõikidele augusti seanssidele on 32€/osaleja.


  ​~

  Kui sa kaebled, teed sa ennast ohvriks.
  Lahku​ situatsioonist​, muuda​ seda,​ või võta omaks.
  Kõik muu on hullumeelsus.
  ​E.Tolle​
  ~
 • Roosi Astrella  •  23. september 2018
  Hea päev, mina olen pr Roosi Astrella, praegu elan eesti keeles, olen praegu kaks lapsi abielunainega ja ma olin 2017. aasta augusti seisuga finantsolukorras kinni pidanud ja pidin oma arveid refinantseerima ja maksma ning mul ka vaja raha minu poja raviks. Ma proovisin otsida mitmesuguste laenufirmade, nii era- kui ka äriklientide laene, kuid mitte kunagi edukalt, ja enamik panku vähendas minu krediiti. Kuid kui Jumal oleks seda teinud, tutvustasin mulle Jumala Inimesele eralaenu laenuandjat minu sõber pr Katariina Agnesia'lt, kes sai ka laenu summas 80 000,00 eurot eralaenu laenuandjast, kes andis mulle oma e-kirja ja võttis ühendust pärast seda, kui ma saan oma pangalt teate, et minu pangakontol on krediteeritud sama laenusumma, mida ma vajan, olin nii üllatav, et ma sain 55 000 euro suuruse laenu ja täna olen ettevõtte omanik ja minu lapsed teevad hästi . Nii, kallis, kui peate pöörduma mõne ettevõtte poole, et saada laenu madala intressimääraga 2% ja paremate tagasimaksete plaanide ja ajakavaga, võtke palun ühendust hr Clark Bensoniga, kes ta ei tea, et ma teen seda ainult seda teha, sest tahan, et kõik teaksid, et endiselt on legitiimne eralaenude laenuandja ja ainus seaduslik eralaenude laenuandja on hr Clark Benson Loan Services, et ta kavatseb olla teie teenistuses 24 tundi 110% kindluse, et olen nii õnnelik, ja ma otsustasin, et inimesed saavad teada Tema rohkem pakub ta igat liiki laene nii üksikisikutele kui ettevõtetele, samuti tahan, et Jumal õnnistas teda veelgi rohkem. Võite pöörduda oma ettevõtte poole e-posti aadressil: mrclarkbensonloanservices@outlook.com
 • Paul Moritz  •  23. august 2019
  Head päeva härra / proua

  Pakume era- ja äriettevõtetele laene, mille aastane intressimäär on väga madal (3%, tagasimakse 1 aasta kuni 25 aastat). Anname laene vahemikus 5000 kuni 500 000 000. Selle eesmärk on likvideerida halva krediidi kasvav ajalugu ja ühtlasi tuua stabiilne kasum nii meie ettevõttele kui ka klientidele.

  Kas olete öösel magamas, kui muretsete, kuidas laenu saada? Kontakt: Paul Loan Agency nüüd e-posti teel: paulhelpfund@yahoo.com või WhatsApp: +91 733 787 3110

  Pakume laenu madala intressimääraga 3% ja pakume.

  * Isiklikud laenud
  * Võlgade konsolideerimise laenud
  * Riskikapital
  * Ärilaenud
  * Hariduslaenud
  * Kodulaenud
  * Laenud mis tahes põhjusel

  Kiirema teabe saamiseks pöörduge kohe meie poole. paulhelpfund@yahoo.com või WhatsApp: +91 733 787 3110
  Tervitused
  Hr Paul Moritz
 • Martin O'brian  •  26. august 2021
  Tere kõigile, olen kaotanud raha nii paljudele ettevõtetele, kes on väitnud end olevat tõelised laenuandjad, kuid kõik minu jõupingutused on olnud asjatud, olen kaotanud üle 3500 euro võltslaenuandjatele, kellele väidetakse end olevat need, kes nad pole. Kuni mu sõber ei tutvustanud mulle õiget laenuandjat, kellega ma ühendust võtsin ja sain neilt edukalt laenu vaid 48 tunni jooksul, soovitaksin kõigil, kes otsivad laenu, kartmata nendega ühendust võtta e -posti teel: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447883183014
 • varite  •  1. detsember 2022
  Kas vajate laenu? Kui jah, kontaktandmed allpool.
  kontakte-posti aadress: skyfinance88@gmail.com
  Whatsapp: +17186917827
 • ANDREW  •  20. detsember 2022
  Hallo meine Damen und Herren, warum einen Kredit beantragen und sich verschulden, wenn man in Kryptowährung investieren kann.

  Mein Name ist Williams Logan. Auch bekannt als Krypto-Mentor, ich bin ein Makler und Experte für Kryptowährungshandel und -investitionen. Viele Menschen müssen von Kryptowährung (Bitcoin, Ethereum usw.) gehört haben und wie Menschen damit viel Geld verdienen, aber sie wissen nicht, wie sie damit umgehen sollen. Nun, ich bringe Ihnen gute Nachrichten. Ich betreibe ein Kryptowährungs-Handelsprogramm und verwende meine Strategie und Analyse, um mehr Gewinne zu erzielen. Mit meiner Strategie können Sie tatsächlich über 10.000 US-Dollar verdienen, indem Sie wöchentlich handeln und in Kryptowährung investieren. Sie können mit nur 500 US-Dollar beginnen.

  Die Vorteile sind, dass Sie den gesamten Prozess und die Strategie lernen und jede Woche verdienen können.

  Hinweis: Einzahlungen, Auszahlungen und Portfolios werden nur von Ihnen vorgenommen, sodass Ihr Geld sicher ist.
  Nach Ihrer erfolgreichen Auszahlung erhalte ich nur 20 % Provision für den Handel auf Ihrem Konto.

  Nachfolgend meine Kontaktdaten:

  Telegramm-Link; https://t.me/Williamslogan102

  E-Mail:williamslogan.436@gmail.com

  WhatsApp: +447766831322

  Dies ist eine sehr sichere und legale Möglichkeit, Geld zu verdienen. Wir alle wissen, wie schnell die Inflation steigt, und wir müssen unser Einkommen diversifizieren. Dies ist eine Gelegenheit für Sie.
 • VICK  •  20. detsember 2022
  Kas vajate rahalist abi? Isiklikud laenud? Ärilaenud? Hüpoteeklaenud? Ettevõtte laenud? Põllumajandus ja projektide rahastamine? Anname laenu intressiga 2%! Kontakt: (wangleetitleloanservice355@gmail.com)
 • VICK  •  20. detsember 2022
  Kas vajate rahalist abi? Isiklikud laenud? Ärilaenud? Hüpoteeklaenud? Ettevõtte laenud? Põllumajandus ja projektide rahastamine? Anname laenu intressiga 2%! Kontakt: (wangleetitleloanservice355@gmail.com)
 • Ingrid  •  19. jaanuar 2023
  Kallid laenuotsijad.

  Kas teil on rahalisi raskusi? Kas soovite alustada oma äri? See laenufirma loodi ülemaailmse inimõiguste organisatsioonina, mille ainus eesmärk on aidata vaeseid ja rahalistes raskustes inimesi. Kui soovite laenu taotleda, võtke nendega ühendust, kasutades allolevaid andmeid: e-post: elenanino0007@gmail.com

  Nimi:
  Nõutav laenusumma:
  Laenu kestus:
  Mobiili number:

  Aitäh ja Jumal õnnistagu
  KINDLUSTUS
  Ingrid
 • Ingrid  •  19. jaanuar 2023
  Kallid laenuotsijad.

  Kas teil on rahalisi raskusi? Kas soovite alustada oma äri? See laenufirma loodi ülemaailmse inimõiguste organisatsioonina, mille ainus eesmärk on aidata vaeseid ja rahalistes raskustes inimesi. Kui soovite laenu taotleda, võtke nendega ühendust, kasutades allolevaid andmeid: e-post: elenanino0007@gmail.com

  Nimi:
  Nõutav laenusumma:
  Laenu kestus:
  Mobiili number:

  Aitäh ja Jumal õnnistagu
  KINDLUSTUS
  Ingrid
 • Kohaldage kohe 3% laenupakkumist  •  12. mai 2024
  Kas vajate oma finantsvajaduste lahendamiseks kiiresti laenu? Pakume laene vahemikus $ 5 000.00 kuni $ 50 000 000.00. Oleme usaldusväärsed, tugevad, kiired ja dünaamilised. pakume 3% laenu, taotlege kohe, kui vajate laenu: mutolacalo@gmail.com
 • Kehtib 3% laenupakkumine.  •  31. mai 2024
  Kas vajate oma finantsvajaduste lahendamiseks kiiresti laenu? Pakume laene vahemikus $ 5 000.00 kuni $ 50 000 000.00. Oleme usaldusväärsed, tugevad, kiired ja dünaamilised. pakume 3% laenu, taotlege kohe, kui vajate laenu: mutolacalo@gmail.com
 • Kehtib  •  31. mai 2024
  Kas vajate oma finantsvajaduste lahendamiseks kiiresti laenu? Pakume laene vahemikus $ 5 000.00 kuni $ 50 000 000.00. Oleme usaldusväärsed, tugevad, kiired ja dünaamilised. pakume 3% laenu, taotlege kohe, kui vajate laenu: mutolacalo@gmail.com
 • 3% laenupakkumine  •  15. juuni 2024
  Kas vajate oma finantsvajaduste lahendamiseks kiiresti laenu? Pakume laenu vahemikus $ 5 000.00 kuni $ 50 000 000.00. Oleme usaldusväärsed, tugevad, kiired ja dünaamilised. pakume 3% laenu, minu ettevõte asub Ühendkuningriigis ja USA-s, taotlege kohe, kui vajate laenu: mutolacalo@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: