Needuste algusaegadest

Enne aastat 751 olid Graali dünastia kuningad täieõiguslikud preestrid; nad olid preesterkuningad, keda nimetati Kalameeskuningateks. Kui roomakatoliku kirik sai 4.sajandil ametlikult riigikirikuks, needsid piiskopid püha dünastia igaveseks ära. 

Enne aastat 751 olid Graali dünastia kuningad täieõiguslikud preestrid; nad olid preesterkuningad, keda nimetati Kalameeskuningateks. Aga, kui rooma kirik nad preestri õigustest ilma jättis kadus ka nende pärand kõigil aladel peale gaelide (šoti- ja Iirimaa). Enne seda olid preesterkuningate sümboliteks olnud kuld (suursugusus), viiruk (preestriamet) ja mürr (teadmised). ...Alates 1.sajandist oli Rooma keisririik andnud käsu, et messialikud pärijad tuleb leida ja tappa. Kui roomakatoliku kirik sai 4.sajandil ametlikult riigikirikuks, needsid piiskopid püha dünastia igaveseks ära.

Just see ametlik hukkamõist viis selliste kriisideni nagu olid ristisõda albilaste vastu 1209 ja järgnenud katoliiklikud inkvisatsioonikohtud. Need paavstiliku masinvärgi brutaalsed rünnakud olid spetsiaalselt suunatud Graali kuningate iidse kontseptsiooni toetajate ja eestvõitlejate vastu, kes vastustasid sedalaadi monarhiat, mille kehtestas rooma kirik. Kiriku poolt troonile pandud kuninglikud dünastiad valitsesid alates 8. sajandist kuni tänapäevani. Kuid tõsiasi on, et rangelt võttes on sellised monarhiad ja nende valitsused olnud kehtetud. ... keskajaks oli kirik saanud suurema osa Euroopa monarhidest oma kontrolli alla, silmapaistvaks erandiks on Šotimaa. ... kirikul oli säärane tohutu finants-, poliitiline ja sõjaline võim, et Graali pooldajad hoidusid põranda alla, elades hirmus, et iga nurga tagant võib neid valitseda surm. Nad kuulutati ketseriteks ...

 

Varem kehtis Sangreali kuningavõim automaatselt, sest arvati, et tegemist on alkeemilise pärandiga, millel ei ole midagi tegemist sellega, keda või kus valitsetakse. See puudutas tegelikult pigem õigluse ja vürstliku teenistuse Graali koodeksi alalhoidmist. Seadusevastase diktaadiga  aga allutati monarhiad kiriku kontrollile ja Sõrmuste isandate maagiline vennaskond asendati paavstide määratud kuningate materiaalsete ja territoriaalsete valitsustega. Kaitseks astusid välja paljud: katarid, templirüütlid, roosiristlased. Tegelikult seisid Graali eest lugematud gnostikute rühmitused ja vennaskonnad ja just see avalik toetus viiski koledate piinamiste, hukkamiste ja nõiajahini, mis on kestnud nii paljude põlvkondade vältel.

 

Laurence Gardner "Sõrmuste Isandate Valdused"


Teemakohane loeng 26.veebruaril kl.15.00 Põhja-Euroopa saalis

Registreerumine stuudio.eeb@hot.ee

Eelmine
Magissa Gabrielle kaugseansid
Järgmine
Skorpioni päikesevarjutus 13.11: Paabel on langenud, nende liidrid muutuvad nõrgaks

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: