Mida vaja teada Kuutempli teenistuste kohta

5 asja, mida teada Kuutempli ja üldse minu, Magissa - tervendava meediumi - tervendamiste kohta.

Minu, Magissa, tervendava meediumi tervendamised toimuvad kõrgajastu sagedustes. Erinevatel aegadel teostan lähi-, tele- ja kaugseansse.
Esitan kaugseansside tutvustuse.

1. Kuna kõrgajastute (Lemuuria, Atlantis, Hüperborea jt) elanikkond osales terveise ja heaolu säilitamiseks tervendavatel templiteenistustel, on minu kaugraviseansside nimetus teenistus. Teenistused toimivad distantsilt just seal kus osalejad sel ajal on.

2. Teenistuste ajal kujuneb osalejate ümber kõrgem sagedus, nende vibratsioon on kõrgem. See on tervendava, vabastava, toitva, kohati katalüseeriva toimega. Nagu iidsetel teenistuste aegadel. Kas sulle meenub see?

3. Teenistused käivituvad hetkel, kui osalejad on valmis seda vastu võtma. Teenistuste käik ei sega osalejate igapäevaelu, kuna teenistused käivituvad tavaliselt varahommikul, öösel, hilisõhtul, nädalavahetustel. Teenistuste toimumise dünaamika määrab planeetide joondumine. Mida enam me tajume universumi rütme, seda külluslikum on meie igapäevaelu.

4. Teenistuste rütmi määrab Kuu liikumine: teenistused toimuvad Kuufaaside vahetumise ajal: Kuu loomise ajal, kasvava Kuu ajal kui I faas läheb üle II faasiks, Täiskuu ajal, Kuu kahanevas faasis kui III faas läheb üle IV faasiks. Kuu faaside aegu saab näha siit.
Teenistuste iganädalase eelinformatsiooni esitan artiklitena. Tagasiside/juhised teostunud teenistuste toime kohta on kommentaaridena artikli lõpus. Kuutempli teenistusi kajastavate artiklite ja kommentaaridega saab tutvuda siin.

5. Teenistused toimivad kõikidele energiasüsteemi tasanditele. Kuna toime on kõikidele energiasüsteemi tasanditele, jõuab tervendus kõikide rakkude tuumadeni, tervendab dna ja geneetikat, virgutab organeid, hormonaal-, endokriin- ja närvisüsteemi, toetades tõhusalt immuunsüsteemi. Tulemisena käivitub tervenemine ja kurnavate seisundite/suhete/olukordade hajumine.
Kergemad häired ja seisundid lahenevad kiiresti. Sügavate, krooniliste ja senilahendamata seisundite algpõhjused ilmnevad ja kaovad teenistuste järjepideva osaluse tulemusena.
Teenistustes osalemiseks on vaja sisenede Kuutemplisse, mis on võimalik läbi Südamerahu konto. Informatsioon kodulehel.

Kasutatud lingid:
http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/kuu-faasid/
http://magissa.ee/star

Armastusega
MagissaEelmine
P 03.12.2017 17:47 võimas pööripäevaeelne Täiskuu
Järgmine
Mida on vaja teada Magissa teleseanssides osalemise kohta

Lisa kommentaar

Email again: