Kuuloometeenistus

Saturni toime iidsete piirangute vabastamiseks kestab augustini ja jätkub siin Kuuloometeenistusel R 06.05.2016 22:29 teistesse maailmadesse piirangutena kinnijäänud eluenergia vabastamisel ja laekumisel ja toimel teenistuse käigus.
Selle Kuuloome kaugete habraste energiatega täidetud hetkedes on võimalik luua uusi algusi.
Märtsis alguse saanud karmaliini vabastamine päädus Volbriks kõrgemate füüsilise tasandite funktsioonide ja aju virgutamisega. Käivitus tervenemine uuel tasandil.

Kuid Saturni toime iidsete piirangute vabastamiseks kestab augustini ja jätkub Kuuloometeenistusel@6.05.
Selle Kuuloome kaugete habraste energiatega täidetud hetkedes on võimalik luua uusi algusi, kui julgeme igapäevaelus vastu võtta imesid.
~Eelmine
Volbriteenistus
Järgmine
Maikuu Noorkuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  8. mai 2016
  Tervitan kõiki, kes oma taotluse ja panusega käivitasid selle imelise maikuise Kuuloometeenistuse.

  Kuuloomise hetkeks reedel kl 22.29 oli teenistus lõppenud. Teenistus kestis südapäevast ja oli väga huvitava dünaamikaga, intensiivne. Selle käigus loodi seisund uute alguste eostamiseks kuuloome hapras, kui läbivalt kandvas hetkes.

  Ilmnes, et lähenevate "Võidupühade" vibe (sagedus) oli ikka veel kollektiivses alateadvuses mõjutamas heaolu, ja seda mitte vabastavas toimes.

  Teenistuse ettevalmistamise jooksul ja selle ajal tervendavat ruumi hoides kulgesin mugavalt läbi Euroopa, tajudes omal nahal endiste liiduvabariikide - Läti, Leedu, aga ka Poola, Tšehhija Ida-Saksa energeetikat. Ettevalmistus kuuloome hetkeks (teenistus) lõppes momendil, kui olin sisenemas Šveitsi.

  See habras, kuid läbiv teenistus toimis mitmetel tasanditel ja see tõi kaasa korduvalt võimsaid vabastavaid hetki. Taas oli teenistuse ajal toimuval sügav toime endokriin-, närvi- ja hormonaalsüsteemi tasanditel. Selline toime võis olla märkmatu, kuid toob kaasa häid muutusi tervislkus seisundis. Rakutasandil käivitatud tervenemine muudab ka keskkonda.

  Enne uuele, tervele tasandile jõudmist võib tekkida äkilist vastuseisu (vererõhk, valuaistingud, ebamugav seisund, masenushood) neil ülalnimetatud tasanditel. See on tingitud sellest, et heaolu piirangut ja takistused on visad kaduma ja avaldavad vastuseisu. Need võivad avalduda ka ootamatute rünnakutena. Oluline on säilitada rahu - te olete hoitud ja kaitstud sel juhul.
  Hea on see, et kui nad (sügavad ja visad piirangud, allikateks teised maailmad) juba ennast nüüd näitavad, on nendega võimalik operatiivselt tegeleda vabastamise ja heaolu saavutamise eesmärgil.

  Selle teenistuse käigus tulid esile mõned olulised vaimsed seadused, mille toimet osalejad võiksid lähemalt oma eluolu seades järgida.
  1. Mida küsid seda saad.
  Näiteks kui soovid teada, kuidas maksustatakse teed Euroopa riikides, näidatakse see kätte sellisel moel, et suunatakse GPS-i tõrke tulemusena sind nendele teelõikudele, kus see toimub. Kuigi tegelikult poleks sul vaja neid lõike läbidagi. Või oled sunnitudviimasel hetkel tegema peatuse just selles bensukas, kus osavõtlik müüja küsib, kas sul on juba maksustatava tee kleeps auto akna peal, mis on vaja Šveitsi kiirteedel sõitmiseks.
  2. Saad alati seda, mida vajad.
  See võib toimuda ka näiteks nii, et kui tajud hommikul, et päeva jooksul vajad kerget, kuid energiarikast toitu ja magusat, siis taas GPS-i tõrke tulemusena suunatakse sind just sinna, kus saad ehedat kohalikke pähkleid ja maiustusi. Siis lähed sujuvalt jälle tagasi põhisuunale oma elus.

  3. Muutused tulevad ootamatult su ellu siis, kui oled neiks valmis. Ära ütle kunagi ei.
  GPS suunab sind ettevalmistatud marsruudilt läbi maalilise Austria ootamatult kiirteele, mis suundub Nürnbergi poole. Just siis toimub teenistuse lõpuprotsess, kus vabanesid sovietiaegse süsteemi piirangud. Nende piirangute algallikad olid teiste maailmade eludes, mis mõjutasid pärssivalt keha peentasandeid ja füüsilisi kõrgemaid süsteeme. Kõik, kes on sündinud sovieti süsteemi, neil on sarnased piirangut eelmistest eludest, just neist, mis ulatuvad meie planeedi saguduste jaoks võõrastesse maailmadesse. Ühinemine planeedi sagedustega on ju edu võti.

  Kui sa hommikul silmi avades näed maalilist pilti Šveitsi mägedest, ja ei saa aru, kas see on ajakirjas või ilmsi, siis meenub sulle, kuidas sa kunagi ammu vaatasid seda pilti ajakirjas ja tundsid ehedat igatsust seal olla, kuigi see oli siis kättesaamatu. Kuid kui sa jätsid selle soovi õhku, siis hakkas ta su elu igapäevaselt kulgema just selles suunas.

  Valmis oled sa muutusteks siis, kui oled vabanenud tunnetatud ja tunnetamata piirangutest.

  Kuidas sina tundsid ennast reedel enne võidupäeva kuu loomise momenti:: kas vabastavaid puhanguid või siis hoopis muid aistinguid? Kas nägid reede öösel unesid - olid need ilusad või piirangutele viitavad? Kas laupäeva hommikul ärgates oli tunne, et ärkad uute võimaluste maailma?

  Kuuloome järgsel ajal palun kosutage oma tasandeid sellise imeliste mineraalidega nagu fosfor, tsink, vask, mangaan, seleen, kloor ja kroom.*

  Kuu kasvavas energias on taaskord on aeg keskenduda toitumise määravale rollile tervuse ja energia taastamisel. Et jätkuks väge selge kuuloome ajal eostatud plaanide teostamiseks.

  Uskuge, teie saatus sai just muudetud sellisel moel, mida te ise praegu veel ei tajugi.

  Küsige, ja te saate. Kuid kuidas see toimub, on teinekord ootamatu ja mis oluline, hoomamatu.

  Hoidkem kurssi!
  Ja ikka tähtede poole...
  Per Aspera Ad Astra.

  .* http://toitumine.ee/energia-ja-toitainete-vajadused/mineraalained

Lisa kommentaar

Email again: