Kuu loomine päikesevarjutuses 8. aprillil

Kuuloometeenistus toimub 8.aprilli õhtul päikesevarjutuse energias. Kuu loomine on kell 21.20.
Jätkub südamehaavade ravimine. Fookus on tulevikul loomisel.
"8. aprillil leiab aset selle aastal kõige võimsam kosmiline sündmus: taevas noorkuu ja päikesevarjutus, selle tõttu on energia ka palju tugevam.
25. täiskuuga oli taevas ka kuuvarjutus, mille tõttu täiskuu energia oli kümme korda tugevam. 8. aprilli noorkuu tõotab kaasa tuua sama tugeva energialaengu, kuna ka seekordset Kuu loomist saadab täielik päikesevarjutus. Tegemist on harva aset leidva nähtusega, mis leiab aset siis, kui Kuu jääb täpselt Päikese ja Maa vahele. Kuu tundub sellel hetkel olevat sama suur, kui Päike, jättes viimase täielikult varju (nähtav Põhja-Ameerikas ja Mehhikos).
Esmaspäeval on taevas täielik päikesevarjutus Jääramärgis. Tegemist on aasta kõige võimsama kosmilise energiaga, mis avab teeraja, mida mööda me oleme määratud käima järgmisel 18. kuul. Varjutuste periood on alati suurte muudatuste ajaks, seekord aga, kuna tegemist on täieliku päikesevarjutusega, on varjutuse tase kõige kõrgem. Päikesevarjutus leiab alati aset noorkuu ajal, selle tõttu on ka noorkuu täis laetud eriti võimsat energiat. See võib olla uue ajastu alguseks.
Pane end vaimselt muutusteks valmis. Seekordne noorkuu avab teerajad, mis viivad meid teistesse suundadesse. Jäär on sodiaagiringi kõige esimeseks märgiks, see viitab alati uuele algusele. Üks uudis on sinu poole teel. Üks erakordselt hea võimalus võib selle noorkuu ajal tekkida. Haara kõikidest headest võimalutest kinni. Üks uus uks võib avaneda ja juhatada meile kätte tee, mis viib õnneni.
Usalda rohkem iseennast. Usalda oma elu. Kuula oma intuitsiooni. Praegu on see eriti tähtis, kuna Merkuur on retrograadis. Kõige parem, mis sa teha saad, on lihtsalt võtta vabalt ja olla nii rahulikult, kui võimalik.
Päikesevarjutused toovad meie ellu seda, mis on meile määratud saatuse poolt, juhatades meid sinna, kus me peale olema. Päikesevarjutuse ajal võime me kasutada selle tugevat energiat ära, et koostada nimekiri oma soovidest ja unistustest. Panna kirja kõik see, mida sa tahaksid oma ellu tõmmata. Ära unusta panna kirja ka kõik see, mis teeb sind õnnelikuks. Päikesevarjutus Jäära märgis on samal ajal ka Põhjasõlme varjutus, mis tähendab, et selle energia puudutab tulevikku. Praegu ei ole õige aeg minevikku vaatamiseks ja heietamiseks, praegu tuleb vaadata tulevikku ja näha uusi võimalusi. Tähtis on seda meeles pidada, koostades oma soovide nimekirja. Unista suurelt. Tule oma mugavustsoonist välja. Päikesevarjutuse energia on nii tugev, et seda on tunda ka nädalaid hiljem.

Päikesevarjutuse ajal on Päike ja Kuu, samuti ka Veenus, Chiron, Eris ja Merkuur, mis on regtrograadis, Jäära märgis. See loob aga väga tugeva energia Jäära märgi ümber, mis soovitab meil vaadata tuleviku poole, minna edasi, võtta ohjad oma kätte, olla ettevõtlikum ja viia oma unistused ellu. Samuti aitab see meil õppida ennast rohkem väärtustama ja hindama. Selle päikesevarjutuse ajal võivad mõned vanad hingehaavad meede ennast tuletada, vanad traumad võivad anda aga jõudu, et edasi minna. Me võime kasutada päikesevarjutuse energiat, et ravida terveks oma emotsionaalsed haavad."


Varjutuste hinguses 2.aprilli Vanakuuteenistus kestis viis tundi ja lõppes kell 9. Teenistus leevendas osalejate neid massiivse psüühilise vastuolu pingeid, mille põhjuseks olid erinevad kodeeringud eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise teekonnal. Käivitus seni ravimata südamehaavade tervenemine. Neid võimendas erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia läbi eelmiste elude piirangute vaimse sünnikanali läbimise kahjudeni, mis vabanesid teenistuse käigus.

Varjutuste vaheline Vanakuuteenistus avas teadlikkust ja viis selgema enesetunnetuseni.

Kestab energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

Kuuloometeenistus toimub 8.aprilli õhtul päikesevarjutuse energias. Kuu loomine on kell 21.20. Jätkub südamehaavade ravimine. Fookus on tulevikul loomisel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.
Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!


Eelmine
2. aprilli Vanakuu
Järgmine
Noorkuu 15. aprill 22.13

Lisa kommentaar

Email again: