Võimas Kuu loomine 

Kuuloome hetke ööl vastu kolmapäeva kl 03:54 võimendab päikesevarjutus.
See on avalöök kevadise pööripäevasündmustele, millega algab uus kosmiline ajastu. Inimkonna "karma" mängitakse ümber.
Samas, kui saame oma tegelikku olemust ja väge tundma, õpivad manipulaatorid ennast muutma. 
Kuuloometeenistusel©9.03 vabanevad lõplikult iidsed kurnavad suhtejooned nii pere-, sõpruse kui olmetasandil.
Teenistuse aja jooksul vabanevad piirangud, mis takistasid selget enesetunnetust. Selge enesetunnetus aitab teha tervislikke valikuid igapäevaelus nii tervise kui olme- ja suhtetasandil. Neid vabanevaid piiranguid võib nimetada ka "karmaks", sest need on alguse saanud väga kaugetes aegades ja need olid püsinud siiani teadvuse kristallvõres. Need piirangud on allikaks kurnavatele seisunditele nii tervises kui suhtetasandil. Nüüd, selle kevadise pööripäeva galaktilistest joondumistes vabanevad kurnavad takistused igal tasandil. "Karma" sulab kui kevadine lumi. Jäädavalt.
Selle tulemusena avaldub inimeste tegelik olemus ja toimuvad uued joondumised ka maises elu, füüsilisel tasandil , igapäevaelus. Käivituvad tervenevad protsessid, kaovad kurnavad seisundid.
Nagu iga pikaaegse seisundi vabanemisel, see on turvalisuse eesmärgil järkjärguline ja võib aega võtta 2-3 aastat. Juhul, kui eeltöö selleks on tehtud ja osalemine protsessis teadlik, toimub vabanemine jõudsasti.

Teenistuse kulg mõjutab osalejate joondumist uue asja energiamustritega sellisel moel, et taastuvad ja tervenevad organismi kõrgemad süsteemid nagu immuunsussüsteem, sh kesnärvisüsteem, endokriinsüsteem, lümfisüsteem ja vereringe.

Teenistuse ajal loon mina, Magissa, tervendav meedium, osalejate ümber tervendava ruumi sõltumata sellest kus nad sel hetkel on. 
Keskenduge sellele, mida oma ellu soovite; ja teenistuse ajal eemaldame need piirangud, mis takistavad rahu ja heaolu saavutamist.
Teenistuse ajal laekub igale osalejale senikättesaamatut infot ja energiat tervenemiste ja taastumise käivitamiseks.

Jälgige enesetunnet, sisekaemusi ja märke oma igapäevaelus.
~
Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

 
Eelmine
Kahanev kuu kustutab karma
Järgmine
Pöördeline Noorkuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  9. märts 2016
  Kõik olulised ja pöördelised sündmused tulevad meie ellu vaikselt ja märkamatult. Ootamatult märkame neid siis, kui need juba jõuliselt meie elu muudavad. Nii toimus ka Kuuloomeseanss enne kuuloomehetke kahanevas energias keskööl.
  Teenistus kestis kolm tundi, algas kl 23 teisipäeval.

  Kas tundsid väsinmust ja uinusid juba enne keskööd? Sest karmaliste seoste vabastamine jõudis väga kaugetesse aegadesse, senihoomamatutesse eludesse. See info oli meil salvestatud kehas rinnakupiirkonnas asuvasse keerisesse. See puutumata südame- ja päikesepõimiku vaheline piirkond võis tunda anda kerge pinge ja seletamatute hingamisraskustena.

  Teenistuse käigus vabanesid meie kehas pinged sapi-, maksa- ja kopsumeridiaanis. Nende energiakanalite pinge oli tekkinud suhtetasandite situatsioonides. Nüüd toimub nende vabanemine, samal ajal kui lahenevad suhted. Tekivad lahendused, ka sellised, mida pole osanud oodata. Saab vabalt hingata. Organism puhastub, maks ja sapp värskenevad, veri saab uue koostise ja toetab kogu organismi, kopsud vabanevad kergemaks hingamiseks. Nautige seda.

  Kuuloometeenistus toob selge enesetunnetuse. Üha selgema enesetunnetusega läbi iidsete teadmiste vabanemise ja teadvustamise kaasneb see, et uus peensagedusliku info taaskäivitab kõik meie tšakrate süsteemid nii füüsilisel tasandil kui selle lähedastel tasanditel kuni kõrgemateni välja. Läbi tasase, kuid kindla muutuse enesetunnetuses tuleb juurde jõudu, väge ja oskusi oma suhteid juhtida.

  Märgake seda ja lubage endale põhjalikke värskendusi igas sfääris.

  Kogu meie olemusenergia ümberhäälestamisega kaasneb asjakohane kevadise pööripäevaeelne puhastumine. Tekivad vabad toksiinid kehasse, mis on vaja hoolega eemaldada nii veeprotseduuride, hingamise, liikumise kui C-vitamiini manustamisega.

  Sapi-, maksa- ja kopsumeridiaanide lõplikuks vabastamiseks ise on soovitav omandada eneseabitehnika, mille kohta saab lugeda siit http://telose.ee/eneseabi-koolitus.

  Järgmisel teenistusel©(T 15.03.2016 19:03) jätkub karmaliste ahelate vabastamine.pöördeliste muutuste tuules nii inimkonna kui iga osaleja igapäevaelus.

  Kuuloometeenistus©9.03. vabastas ja puhastas sapist maksa, tõi Hommikuks vaba hingamise.

Lisa kommentaar

Email again: