Kevadine Noorkuu

E 03.04.2017 21:39
Teostub Noorkuuteenistus.
28.märtsi kuuloometeenistuse ajal sisenes  Kuu Jäära tähtkujusse. Eelolevate kuude jooksul ilmnevad selgelt ja avalikult eripärased võidud (iseenda üle), ootamatud muutused, ja nendega kaasnev uus isiklik vägi.

Kulgegem taevalike hoovuste lainete harjal!

~

Noorkuuteenistuse©03.04 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
T 28.03.2017 kl 05:57 - kevadine kuu loomine
Järgmine
Varakevadine Täiskuu

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  4. aprill 2017
  Seoses oluliste planeetide joondumistega viibis Noorkuuteenistuse algus.
  Noorkuuteenistus teostus järgmise päeva teisel poolel, teisipäeval ajavahemikus kl 15-20.

  Teisipäeval sisenes Venus (mis on märtsi algusest aktiivses retrogaadis Kala tähtkujus) Saturni ruumi. Saturni retrogaad aga algab homme, kolmapäeval. On tugevate kosmiliste pööriste ajad, mis toovad esile inimestes esile sellised varjujooned nagu hästi varjatud reeturlikkuse, julmuse, eituse, pettuse, manipulatsiooni ja enamgi kõikvõimalikku moraalitut, mis jälitab meid iidsetest aegadest pärit varjudena.

  Noorkuuteenistus oli suunatud neil keerulistel tundidel meelte ergastamisele, et selgelt tunnetada toimuvaid pööriseid iseendas ja välismaailmas, et läbi näha tungide ja tegude varjatud motiive ja testida nende vastavust olemuslike vajadustega.
  Noorkuteenistuse ajal sai eemaldatud igapäevaelu loovust takistavad piirangud, mis Venus/Saturni ühise ruumi ajal esile kerkimas.

  Noorkuuteenistuse tulemusena on eemaldatud möödunud päeva jooksul esilekerkinud takistused,mis olid esile kerkinud mõjutamaks lähinädalate eneseteostust ja -väljendust.

  Noorkuuteenistuse toime aitab olla tähelepanelik reeglite osas, sest Saturni retrogaad toob armutult esile kõik eksimused nii vaimsete seaduste vastu kui ka muudes valdkondades.

  Venuse/Saturni retrogaadne ühisruum on aktiivne 28.aprillini.

  Noorkuuteenistusega kaasnes osalejate perifeerse, täpsemalt autonoomse närvisüsteemi virgutamine. Autonoomne närvisüsteem reguleerib silelihaste, südamelihase, kopsude ja mõningate näärmete tööd.

  Järgmised teenistused 11, 19 ja 26. aprillil toovad samasid lahendusi mis Noorkuuteenistus, eemaldades Venuse/Saturni aktiveertud takistusi, esilekerkinud iidseid piirangud ning toetades selget enesetunnetust ja -väljendust.
 • MAGISSALT  •  4. aprill 2017
  Palun neil, kes on kulgemas kristalltemplite tervendavasse energiasse, rännakule Armastuse saarele, teostada lennupiletite maksed 444 enne järgmist teenistust, so hiljemalt 10.aprilliks.

Lisa kommentaar

Email again: